Page 1 of 1
aero, auktums, ātrums , gara distance
Posted: Thu Feb 02, 2012 3:51 pm
by tranquillo
rīt ieplānots brauciens uz Viļņu, bet tagad sāku šaubīties, vai ir droši tādus gabalus braukt pie tik lieliem mīnusiem. Pēc tēva stāstītajiem stāstiem par Kazahstānas -30, kur malā uz šosejas esot palikuši daudz auto, jautāju, vai nav liels risks palikt pašam uz šosejas citā valstī. Kazahstānā tam visam klāt bija vēl 25 m/s vējš , bet , braucot uz Viļņu , var pabraukt normālos ātrumos (110+ kmh), kur būs arī pretvējš. Muļķības vai arī nav pamata satraukumam?
P.S. Cik jūs bieži izmantojat "WINTER" tomātu kārbai?
Re:aero, auktums, ātrums , gara distance
Posted: Thu Feb 02, 2012 4:19 pm
by ZingZeng
Par aukstumu nu galīgi nav jāsatraucas.
http://inside.saab.com/saabs-a-to-z-win ... ving-tips/
Bet par kārbas ziemas režīmu neko nevarēšu komentēt.
Re:aero, auktums, ātrums , gara distance
Posted: Thu Feb 02, 2012 4:21 pm
by ZingZeng
Re:aero, auktums, ātrums , gara distance
Posted: Thu Feb 02, 2012 4:38 pm
by elmo
Brauc un necepies!
Pie -32 esmu braucis uz Liepāju. Var aizsalt logu skalotāja sprauslas un tas arī viss. Nu varbūt nepūtīs pečka tik karstu gaisu kā siltākos apstākļos.
Winter režīmu biežāk lietoju dubļos nekā ziemā, jo tas nodrošina braukšanas uzsākšanu ar augstāku pārnesumu, tas arī viss.
Re:aero, auktums, ātrums , gara distance
Posted: Thu Feb 02, 2012 4:45 pm
by tranquillo
Paldies , kungi, par atbildēm!
P.S. Jaunie 9-5 ZingZeng video tik smuki ....
Re:aero, auktums, ātrums , gara distance
Posted: Thu Feb 02, 2012 5:16 pm
by Yukki
Bet patiesībā te kāds jau kkādā topicā minēja, ka nepūš siltu, tāpēc, domāju, jautājums daļēji pamatots. Pats tagad vizinos pa pilsētu un redzu, ka tiešām pūš nedaudz vēsāku t salonā, jo motors nesasniedz parasto t, tāpēc arī aizdomājos, vai nevajag iestellēt kartonu/skārdu priekšā radiatoram sestdienas visas dienas rallija braucienam (~600km) pa Ērģļu ceļiem, lai labāk saglabātu siltumu? Tikai, ka nesanāk pārkarsēt, jo ja ražotājs nav paredzējis klāt seģeni priekšā radiatoram kā žiguļiem, tad varbūt arī nevajag, a? Agrāk Renault 11 arī stellēju kartonu:P
Re:aero, auktums, ātrums , gara distance
Posted: Thu Feb 02, 2012 7:38 pm
by Edy29
es pirms gada braucu no Stokholmas uz Bergenu ~1100km viena virzienā, arā bija zem -25° ,viss ok, salonā bija silti un arī dzinēja temperatūru rādija pa vidu.
Re:aero, auktums, ātrums , gara distance
Posted: Fri Feb 03, 2012 8:48 am
by uculs
Jā Yukki, tu esi neatkārtojams:laugh: Ja mašinai nav novērotas problēmas pirms tam, tad pa lielam nekas slikts arī braucienā nebūs. Man mašīna uzsilst līdz normai, pie tam es pat brīnos, ka tik ātri. Nenobraucu pat 10km, pa pilsētu, ka jau ir uzsilusi.
Pirms diviem gadiem šādos mīnusos braucām skatīties Igaunijas ūdenskritumus. Vienīgais sliktums bija, ka negribējās baigi ilgi tos skatīties, citādi man patika labāk, nekā būtu pie -5 grādiem. Tiesa tas nebija ar SAAB un Pērnavā mums nobira spriegotāja gultnis sestdienā ap 7 no rīta, bet citādi viss bija baigi forši. Igauņi tādi atsaucīgi, atvēra brīdienā servisu, izsauca pat meistaru no brīvdienām un jau pēc trim stundām braucām tālāk.