• Jautājums par katalizatoru? - Page 2
Page 2 of 4

Re:Jautājums par katalizatoru?

Posted: Fri May 01, 2009 8:23 pm
by Arnijs
Tad jau iespējams, ka tā arī ir. Jāgriež vaļā un jāskatās. Savējiem visiem esmu izmetis (tam, kam divi - otro)

Re:Jautājums par katalizatoru?

Posted: Fri May 01, 2009 9:34 pm
by zinitis
Nu katalizatora plusmas traucejumus vajadzetu izjust pie lielakas slodzes,nevis tuksgaita.
Var jau palaist vala izputeju pirms katalizatora un nelielu gabalu izbraukt,ja iet jutami labak,tad vainigs vien bus.
Bet tas ir diezga skals experiments:)

Re:Jautājums par katalizatoru?

Posted: Fri May 01, 2009 10:15 pm
by SAABaeroist

Re:Jautājums par katalizatoru?

Posted: Sun May 03, 2009 2:44 am
by gabrans23
Tad es griežu ārā,atradu kur man to izdarīs par aliņu :woohoo:
Paldies par padomiem,gaidīšu kad atkal kkas notiks! :lol:

Re:Jautājums par katalizatoru?

Posted: Sun May 03, 2009 4:41 am
by zaz
gabrans23 wrote:Tad es griežu ārā,atradu kur man to izdarīs par aliņu :woohoo:
Paldies par padomiem,gaidīšu kad atkal kkas notiks! :lol:
Novēlējums - lai nekas nenotiek!

P.S. Mūsējie = labākie! Hokejs!

Re:Jautājums par katalizatoru?

Posted: Sun May 17, 2009 4:01 am
by Ainars
nuuu? rezultati?
es te saskatijos pagaišnedeļ, kā vienam dizelim (pajaunam BMW) taa aizserejis katalizators, ka izbeigusies turbiina no pretspiediena :D
čalis turbomotoraa atrestaureeja turbinu, izgrieza iekšas abiem katalizatoriem, i motora dziesma riktiigi smuka palika (riktigi skaists turbo svilpiens), i iet vairāk lopā :woohoo: :woohoo:

Re:Jautājums par katalizatoru?

Posted: Sun May 17, 2009 7:06 am
by zaz
Ainars wrote:nuuu? rezultati?
es te saskatijos pagaišnedeļ, kā vienam dizelim (pajaunam BMW) taa aizserejis katalizators, ka izbeigusies turbiina no pretspiediena :D
čalis turbomotoraa atrestaureeja turbinu, izgrieza iekšas abiem katalizatoriem, i motora dziesma riktiigi smuka palika (riktigi skaists turbo svilpiens), i iet vairāk lopā :woohoo: :woohoo:
Nu jāsāk jau ar to, kādēļ katalizātors aizmests. Pats no sevis viņš ciet neaizlīp...

Re:Jautājums par katalizatoru?

Posted: Sun May 17, 2009 9:54 am
by Viensjaanis
Es te savam 9k izņēmu katalizātoru.iet patiešām labāk,bet tagad no izpūtēja nogriežas zils dūms:blink: tieši tad,ja tukšgaitā viegli pagāzē.Vārstu blīvslēgi?

Re:Jautājums par katalizatoru?

Posted: Sun May 17, 2009 6:39 pm
by Arnijs
zaz wrote:
Ainars wrote:nuuu? rezultati?
es te saskatijos pagaišnedeļ, kā vienam dizelim (pajaunam BMW) taa aizserejis katalizators, ka izbeigusies turbiina no pretspiediena :D
čalis turbomotoraa atrestaureeja turbinu, izgrieza iekšas abiem katalizatoriem, i motora dziesma riktiigi smuka palika (riktigi skaists turbo svilpiens), i iet vairāk lopā :woohoo: :woohoo:
Nu jāsāk jau ar to, kādēļ katalizātors aizmests. Pats no sevis viņš ciet neaizlīp...
Dīzelim tas var būt arī no pilsētas režīmiem. Gargabalniekiem šī problēma praktiski nepastāv.
Viensjaanis... Vai nu turbīna, vai gredzeni. Blīvslēgi uzdūmo tikai piedarbinot.

Re:Jautājums par katalizatoru?

Posted: Mon May 18, 2009 3:56 am
by gabrans23
Nu rezultāti ir, no apakšām ceļ labāk un vēl troksnīts tāds seksīgāks :woohoo:

Re:Jautājums par katalizatoru?

Posted: Mon May 18, 2009 4:02 am
by Ainars
cik vinju isti ir? viens, divi? izgriezi vienu? vai tikai iekšas iztiiriji?

Re:Jautājums par katalizatoru?

Posted: Mon May 18, 2009 4:52 am
by gabrans23
Jā, tikai viens. Izgriezu pilnībā un viņa vietā ielika taisnu trubu :laugh:

Re:Jautājums par katalizatoru?

Posted: Mon May 18, 2009 5:17 am
by Gregers
Un ko saka kompis?
Atceros A6 bija doma izgrizt katalizātoru lai labak ceļ, bet servisā draudēja ar kompja gļukiem, teica, ka obligāti jāliek katalizātora emulātors, bet izmaksas pārsniedza saprātīgas robežas kā arī neviens nedeva garantijas, ka tas emuklātors normāli strādās.

Re:Jautājums par katalizatoru?

Posted: Mon May 18, 2009 5:36 am
by SAABaeroist
gabrans23 wrote:Jā, tikai viens. Izgriezu pilnībā un viņa vietā ielika taisnu trubu :laugh:
Taisnu trubu gan nevajadzeja TA ieraudzis un uzreis izbraķes tevi ,vajadzeja vienkarši izgriezt un atstat ka ir;) B) Un ja kas katalizatorus var nodot ja nemaldos videja cena 40 ls bet jaskatas pec svara:)

Re:Jautājums par katalizatoru?

Posted: Mon May 18, 2009 6:08 am
by gabrans23
Nu ja par "CHECK" tad nē,negļuko. Bet brīžiem ir tāda kā sajūta,ka bišku kkas bremzējās bet tas reti un drosvien no lētā konusa kuru uzliku (laikam) :dry: