Page 179 of 264
Re:Things I Like :)
Posted: Sun Oct 11, 2009 12:51 am
by Gregers
Re:Things I Like :)
Posted: Sun Oct 11, 2009 12:51 am
by Gregers
Re:Things I Like :)
Posted: Sun Oct 11, 2009 1:12 am
by Gregers
Vadītaj, braucot esi uzmanīgs- korupcija ir kautkur blakus!
Re:Things I Like :)
Posted: Sun Oct 11, 2009 9:42 am
by Arnijs
Nu pārējiem vismaz ir ar ko izcelties, džipam - tikai ar rijību :( :D
Re:Things I Like :)
Posted: Sun Oct 11, 2009 12:50 pm
by Gregers
Arnijs wrote:
Nu pārējiem vismaz ir ar ko izcelties, džipam - tikai ar rijību :( :D
Doma Tev šoreiz ir taisnība?
Re:Things I Like :)
Posted: Sun Oct 11, 2009 1:17 pm
by Gregers
http://www.youtube.com/watch?v=GYHty1oF ... re=related
Raas jautajums- vai GTR īpašnieks pie pēc finišēšanas uzspēja uzpīpēt pirms atbrauca BMW vai tomer neuzspēja :laugh:
Re:Things I Like :)
Posted: Sun Oct 11, 2009 1:19 pm
by Gregers
Re:Things I Like :)
Posted: Sun Oct 11, 2009 1:42 pm
by Gregers
http://www.youtube.com/watch?v=ONR9MdQj ... re=related
vairak klausijos komentetājos. Vnk super veči, it īpaši kautkur ap minūti kad sāka par porša salonu runāt :laugh:
Re:Things I Like :)
Posted: Sun Oct 11, 2009 1:49 pm
by jastr
Gregera monoizrāde par to cik amīši ir kūl? :D
Re:Things I Like :)
Posted: Sun Oct 11, 2009 1:50 pm
by Gregers
Bac, šitos komentētajus vajadzētu uz 333 kad alfas ar SAABistiem kožās :laugh:
http://www.youtube.com/watch?v=WYnR1Av- ... re=related
...za pjaķ i uslugu :laugh:
Re:Things I Like :)
Posted: Sun Oct 11, 2009 2:03 pm
by Gregers
jastr wrote:Gregera monoizrāde par to cik amīši ir kūl? :D
Oooo, nu Tu pajokoji! Bravo!
Ja nesaprati tad sajūsminājos par komentētajiem, un pievērsu uzmanību tam cik lielu pārsvaru jūdzes dragā iegūst kaijenes īpašnieks pārmaksājot 60k LVL
Re:Things I Like :)
Posted: Sun Oct 11, 2009 2:08 pm
by Gregers
Monoizrades turpinājums :P amo joprojām cool :laugh:
http://www.youtube.com/watch?v=YmTu9OKBvoo&NR=1
Re:Things I Like :)
Posted: Sun Oct 11, 2009 4:24 pm
by saule
Sūc ir tie amo! Ka nu nav mašīna, tad nav! Jebkas ir labāks par amo (nu varbūt izņemot tata nano).
Bet patiesais spēks, daile, izveicība, utt. ir šeit:
http://www.kenblockracing.com/
Un nemēģini pārliecināt par pretējo!
Re:Things I Like :)
Posted: Sun Oct 11, 2009 5:19 pm
by Gregers
saule wrote:
Sūc ir tie amo! Ka nu nav mašīna, tad nav! Jebkas ir labāks par amo (nu varbūt izņemot tata nano).
Bet patiesais spēks, daile, izveicība, utt. ir šeit:
http://www.kenblockracing.com/
Un nemēģini pārliecināt par pretējo!
Tu jau mani mēģini pārliecināt nevis es Tevi, tā kā Tev savu viedokli ir jāpamato nevis tukši...khm... es savu esmu pamatojis pat pārāk rūpīgi :)
Par pilnpiedziņu piekrītu- īstais fun ir iekš AWD un nav svarīgi tas ir iekš Audi, BMW, Cadillac Subaru vai SAAB
Re:Things I Like :)
Posted: Sun Oct 11, 2009 7:47 pm
by Nauris_t16