Re:Things I Like :)
Posted: Sun Oct 11, 2009 7:52 pm
???elmo wrote:Greger, ir tak arī Noble, Gumpert, Ariel atom!
ātras mašīnas, bet skata nekāda! :)Gregers wrote:???elmo wrote:Greger, ir tak arī Noble, Gumpert, Ariel atom!
Ā, Tu par to, ka izgāžot vismaz 65 000 USD var dabūt ātru naglukasti? Nē, paldies! Labāk paņemšu vecu audi kupeju vai pirmās pāaudzes Imprezu un uztūnēšu līdz stavoklim kad viņa būs ātrāka par Ariel+ vēl paliks kādi pāris tūkstoši degvielai un riepām.elmo wrote:Izbrauciens ar STIGU :)
http://www.youtube.com/watch?v=QMLSDB8B ... re=related
Ātrs rāmis par ļoti atras mašīnas cenu :laugh:elmo wrote:ātras mašīnas, bet skata nekāda! :)Gregers wrote:???elmo wrote:Greger, ir tak arī Noble, Gumpert, Ariel atom!
Sāns pie sāna, baigi meistarīgi! :)mixeris wrote:Skatos tagad filmu pa TV7 par Enzo Ferrari :)
Un tur bija skati no Formula 1 1979 gada.
Kur vecais Vilinēvs cinās ar Arno :)
http://www.youtube.com/watch?v=kl2tIFxS ... re=related
Vai mūsu laikos būtu kas tāds iespējams?
Patiesā cieņā noliecu galvu!
Tu , cerams, zini, ka kupejas vai Imprezas kuzovs sver bezmaz vai tikpat, cik viss Ariel kopā ;) Tā, ka nekāds prātīgs tjūnings, lai apbrauktu Ariel, nemaz nav iespējams...Gregers wrote:Nē, paldies! Labāk paņemšu vecu audi kupeju vai pirmās pāaudzes Imprezu un uztūnēšu līdz stavoklim kad viņa būs ātrāka par Ariel
Njaaa...žēl, ka formulu un dakāru nožņaudza :(mixeris wrote:Skatos tagad filmu pa TV7 par Enzo Ferrari :)
Un tur bija skati no Formula 1 1979 gada.
Kur vecais Vilinēvs cinās ar Arno :)
http://www.youtube.com/watch?v=kl2tIFxS ... re=related
Vai mūsu laikos būtu kas tāds iespējams?
Patiesā cieņā noliecu galvu!
Ariel sver 670 Kg, 1987 Audi Coupé GT 1060 kg no kuriem nāk nost salons, apšuvums un citi trasē lieki draņķi tātad kādi 800 kg paliek, bet pilnpiedziņa, iznākumu domājams varētu noteikt tikai reāli saliekot šos Biķernieku trasē.Arnijs wrote:Tu , cerams, zini, ka kupejas vai Imprezas kuzovs sver bezmaz vai tikpat, cik viss Ariel kopā ;) Tā, ka nekāds prātīgs tjūnings, lai apbrauktu Ariel, nemaz nav iespējams...Gregers wrote:Nē, paldies! Labāk paņemšu vecu audi kupeju vai pirmās pāaudzes Imprezu un uztūnēšu līdz stavoklim kad viņa būs ātrāka par Ariel
Leitis arī dragreisam uzlika reaktīvo dzinēju. Tolka nekāda. Kamēr iekurina vilkmi - pārējie jau gabalā!:ohmy: :P