• Things I Like :) - Page 186
Page 186 of 264

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Oct 19, 2009 1:29 am
by Gregers
Re:Things I Like :) (3 viewing) Gregers , defektivais , Gregers ,

:laugh: Invāzija sākās :laugh:

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Oct 19, 2009 8:13 am
by Smith
Gregers wrote:
Nezinite 9000 wrote:Greger, kad Tu guli?
Tad kad apnīk negulēt :laugh:
Gregeram vajag nomainīt uzrakstu - Forums - pirmās mājas :laugh: :laugh: :laugh:

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Oct 19, 2009 10:09 am
by gustavs
Gregers wrote:http://www.youtube.com/watch?v=ZhTF8wwhnv4

...honda, honda, Mitsubishi...pat porš netika līdzi :blink:
Pilnpiedziņa un priekšpiedziņa tatad tajā dienā rullēja vairak :)
Neapsveri iespeju, ka vinneja tie, kuriem bija mazak bailes nobliezt savus drotus... vai ari tie jau ir tiksusi blizti!? ;)

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Oct 19, 2009 10:31 am
by Nils
Smith wrote:
Gregers wrote:
Nezinite 9000 wrote:Greger, kad Tu guli?
Tad kad apnīk negulēt :laugh:
Gregeram vajag nomainīt uzrakstu - Forums - pirmās mājas :laugh: :laugh: :laugh:
+1 :laugh:

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Oct 19, 2009 11:51 am
by elmo
Par Gregeru runājot! Šorīt bija izdevība izbraukt ar Gregera slavas dziesmām apdziedātās amerikāņu autobūves lepnumu - Ford Mustang.
Nu jāteic, ka auto pievērš apkārtējo uzmanību, un motors dzied fantastiski smuku dziesmu. Likās, ka dzīvība šai amerikāņu princesei parādās no 60km/h uz augšu.Un tad krēslā smuki ielīmē.

Bet tagad arī par to kas sarūgtināja:
*auto reāli grabēja, tā kā mana vecā mazda un nepameta prastuma sajūta.
* saulessargs pret griestiem atsitas ar tādu pretīgi skaļu "baukš", ka liekas, ka sēdi mucā, pa kuru kāds no ārpuses zvetē ar āmuru.
* bremzes ir zem katras kritikas, tādam auto, kas līdz simtam ieskrienas nepilnās 6 sekundēs vajag daudz pamatīgākas bremzes, jo esošās to auto nespēj nolikt mierā.
*Ar pilnu bāku, diez vai izdosies nobraukt vairāk par 300 km, tādēļ, lai cik arī lēts tas auto nebūtu, viņš nav domāts plašām tautas masām.Tauta to nevar atļauties.

Vēl mazliet par pozitīvo:
pēc pavizināšanās joprojām no sejas nepazūd smaids, tā kā auto dod daudz pozitīvu emociju! :woohoo:
Es to nosauktu par ļoti labu auto priekš svētdienas izpriecām, ja tādu bez maksas var aizņemties no kāda laba drauga, lai pamocītu akeleratora pedāli.:)

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Oct 19, 2009 12:06 pm
by gustavs
Tu apzinies,kas sekos pec si Tava raksta :silly: :laugh: ...!

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Oct 19, 2009 12:17 pm
by Gregers
Kura gada, kāds dzinējs?

edit:Jautajumu par dzinēju atsaucu, jo Tu taču nonādiji 0-100 laiku tatad ne pats lielākais, bet V8.
Man divu dienu pieredze ar to auto rāda, ka pirmajas dienās nemainīgi ap 30 litriem uz simtu ed, bet ja sāc braukt tapat kā ar parstu auto tad var mierīgi iekļauties 16-17 litros pilsētā un 10-12 pa šoseju, ka pārrēķinot gāzes patēriņā ir 17x0,35=5,95 LVL pret 12x0,72=8,64 piemēram manam Griffinam, sanāk, ka tads liels un satraucošs monstrs degvielas izmaksu ziņā konkurē ar tādu auto kuram patēriņš pilsētā ir ap 7-8 litri!
Dārgakā pozīcija tur būs nevis degviela, bet riepas :)
Par salonu, nekad neesmu apgalvojis, ka viņš ir satriecošas kvalitates, viņš ir ērts bez gala, ļoti labi aprīkots utt, bet ja traucē materiālu kvalitate tad par samerā nelielām naudām jebkurš interjera tūninga salons visu sadarīs kā nākās.
Redz Edij, ja būtu izbraucis tad saprastu kur ir fīča tajā auto, jo es piemēram nedomājot atsakos no salona kvalitātes ja auto ar tadiem rādītājiem ir par tadu cenu.
Par bremzēm, šaubos vai Mustang cenu kategorijā kādam auto ir bremzes, bet jebkurā gadījumā brembo six pistons sistēmas maksā tikai 1,500$ un tas, ka Elmo satiktajam eksemplāram ir tādas kādas viņas bija ir saimnieka skopums nevis mašīnas īpatnība, ir tikai normāli, ka topošajam īpašniekam tiek dota izvēles brīvība par ko maksāt, bet kas nav vajadzīgs.

Par smaidu kurš nepamet un viegli trīcošajiem ceļiem arī iet runa kad es saku, ka Amo muskuļi ir satriecoša padarīšāna :) par getz cenu tev ir iespēja paņemt auto dvēselei nevis kasti ar skrūvēm.
Starpcitu, skailainam arī grab salons tā, ka ausis jāspiež ciet, bet tas ir mazsvarīgi, jo tas auto brauc

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Oct 19, 2009 12:18 pm
by edijs
Par Mustangu. Braucis neesmu, tikai iekšā pasēdējis brītiņu. No ārpuses sķiet tāds zvērīgs verķis, goda vārds patīk, kā šams izskatās. Un tā skaņa, oooj! Bet sajūsma mainījās, kad apsēdos vadītāja krēslā.. Prastums. Ir auto, kuros tas prastums ir ar kaut kādu odziņu, tā ka pavelkt tas oldskūls. Bet tajā jaunajā Mustangā.. kaut kas ne tā. Nelīmējas kopā ar auto ārieni man tas salons. Un kopš tās dienas man uz Mustangiem tik ļoti vairs nestāv (t.i. uz jaunajiem, 67-68.gada gt500 eleonora, protams, ir cits stāsts). :D

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Oct 19, 2009 12:48 pm
by Gregers
edijs wrote:Par Mustangu. Braucis neesmu, tikai iekšā pasēdējis brītiņu. No ārpuses sķiet tāds zvērīgs verķis, goda vārds patīk, kā šams izskatās. Un tā skaņa, oooj! Bet sajūsma mainījās, kad apsēdos vadītāja krēslā.. Prastums. Ir auto, kuros tas prastums ir ar kaut kādu odziņu, tā ka pavelkt tas oldskūls. Bet tajā jaunajā Mustangā.. kaut kas ne tā. Nelīmējas kopā ar auto ārieni man tas salons. Un kopš tās dienas man uz Mustangiem tik ļoti vairs nestāv (t.i. uz jaunajiem, 67-68.gada gt500 eleonora, protams, ir cits stāsts). :D
Un Tu tiešām uzskati, ka kkādā Getza utt ir labāks salons? Nē, godīgi Tu tiešām izvēlētos labak mazu tizlu spaini nevis Mustangu vai Chalengeru?

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Oct 19, 2009 1:11 pm
by saule
Gregers wrote:Kura gada, kāds dzinējs?

edit:Jautajumu par dzinēju atsaucu, jo Tu taču nonādiji 0-100 laiku tatad ne pats lielākais, bet V8.
Man divu dienu pieredze ar to auto rāda, ka pirmajas dienās nemainīgi ap 30 litriem uz simtu ed, bet ja sāc braukt tapat kā ar parstu auto tad var mierīgi iekļauties 16-17 litros pilsētā un 10-12 pa šoseju, ka pārrēķinot gāzes patēriņā ir 17x0,35=5,95 LVL pret 12x0,72=8,64 piemēram manam Griffinam, sanāk, ka tads liels un satraucošs monstrs degvielas izmaksu ziņā konkurē ar tādu auto kuram patēriņš pilsētā ir ap 7-8 litri!
Dārgakā pozīcija tur būs nevis degviela, bet riepas :)
Par salonu, nekad neesmu apgalvojis, ka viņš ir satriecošas kvalitates, viņš ir ērts bez gala, ļoti labi aprīkots utt, bet ja traucē materiālu kvalitate tad par samerā nelielām naudām jebkurš interjera tūninga salons visu sadarīs kā nākās.
Redz Edij, ja būtu izbraucis tad saprastu kur ir fīča tajā auto, jo es piemēram nedomājot atsakos no salona kvalitātes ja auto ar tadiem rādītājiem ir par tadu cenu.
Par bremzēm, šaubos vai Mustang cenu kategorijā kādam auto ir bremzes, bet jebkurā gadījumā brembo six pistons sistēmas maksā tikai 1,500$ un tas, ka Elmo satiktajam eksemplāram ir tādas kādas viņas bija ir saimnieka skopums nevis mašīnas īpatnība, ir tikai normāli, ka topošajam īpašniekam tiek dota izvēles brīvība par ko maksāt, bet kas nav vajadzīgs.

Par smaidu kurš nepamet un viegli trīcošajiem ceļiem arī iet runa kad es saku, ka Amo muskuļi ir satriecoša padarīšāna :) par getz cenu tev ir iespēja paņemt auto dvēselei nevis kasti ar skrūvēm.
Starpcitu, skailainam arī grab salons tā, ka ausis jāspiež ciet, bet tas ir mazsvarīgi, jo tas auto brauc
Es tiaki vienu (divas) lietu nesaprotu. Kāda velna pēc man jāpērk auto, kuru uzreiz pēc iegādes jādzen uz ateljē, lai pārvelk un nopolsterē salonu? Un kāda velna pēc man pērkot auto jādomā par to, vai bremzes ir tādas kā vajag, vai nav??? Man liktos stipri loģiskāk ja rožotājs būtu uzlicis standartā jaudīgākās bremzes, jeb viņas nāktu standartā pasūtot to slaveno megamotoru. Citādāk iznāk, ka pasūtu monstru ar V10 motoru, bet bremzes kā gecam. Kkā jocīgi...

Biju vienu brīdi safanojies par PT Cruiser, tad paņēmu jamo (samērā jaunu) divi dienas patestēt, nu negribu vairs tos amo...

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Oct 19, 2009 1:36 pm
by Smith
saule wrote:
Kura gada, kāds dzinējs?
Es tiaki vienu (divas) lietu nesaprotu. Kāda velna pēc man jāpērk auto, kuru uzreiz pēc iegādes jādzen uz ateljē, lai pārvelk un nopolsterē salonu? Un kāda velna pēc man pērkot auto jādomā par to, vai bremzes ir tādas kā vajag, vai nav??? Man liktos stipri loģiskāk ja rožotājs būtu uzlicis standartā jaudīgākās bremzes, jeb viņas nāktu standartā pasūtot to slaveno megamotoru. Citādāk iznāk, ka pasūtu monstru ar V10 motoru, bet bremzes kā gecam. Kkā jocīgi...

Biju vienu brīdi safanojies par PT Cruiser, tad paņēmu jamo (samērā jaunu) divi dienas patestēt, nu negribu vairs tos amo...
Saule - Tu jau esi izvēlējies labākos - SAAB un Subaru, ko tu vēl domā atrast? ;)

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Oct 19, 2009 2:06 pm
by Gregers
saule wrote:
Gregers wrote:Kura gada, kāds dzinējs?

edit:Jautajumu par dzinēju atsaucu, jo Tu taču nonādiji 0-100 laiku tatad ne pats lielākais, bet V8.
Man divu dienu pieredze ar to auto rāda, ka pirmajas dienās nemainīgi ap 30 litriem uz simtu ed, bet ja sāc braukt tapat kā ar parstu auto tad var mierīgi iekļauties 16-17 litros pilsētā un 10-12 pa šoseju, ka pārrēķinot gāzes patēriņā ir 17x0,35=5,95 LVL pret 12x0,72=8,64 piemēram manam Griffinam, sanāk, ka tads liels un satraucošs monstrs degvielas izmaksu ziņā konkurē ar tādu auto kuram patēriņš pilsētā ir ap 7-8 litri!
Dārgakā pozīcija tur būs nevis degviela, bet riepas :)
Par salonu, nekad neesmu apgalvojis, ka viņš ir satriecošas kvalitates, viņš ir ērts bez gala, ļoti labi aprīkots utt, bet ja traucē materiālu kvalitate tad par samerā nelielām naudām jebkurš interjera tūninga salons visu sadarīs kā nākās.
Redz Edij, ja būtu izbraucis tad saprastu kur ir fīča tajā auto, jo es piemēram nedomājot atsakos no salona kvalitātes ja auto ar tadiem rādītājiem ir par tadu cenu.
Par bremzēm, šaubos vai Mustang cenu kategorijā kādam auto ir bremzes, bet jebkurā gadījumā brembo six pistons sistēmas maksā tikai 1,500$ un tas, ka Elmo satiktajam eksemplāram ir tādas kādas viņas bija ir saimnieka skopums nevis mašīnas īpatnība, ir tikai normāli, ka topošajam īpašniekam tiek dota izvēles brīvība par ko maksāt, bet kas nav vajadzīgs.

Par smaidu kurš nepamet un viegli trīcošajiem ceļiem arī iet runa kad es saku, ka Amo muskuļi ir satriecoša padarīšāna :) par getz cenu tev ir iespēja paņemt auto dvēselei nevis kasti ar skrūvēm.
Starpcitu, skailainam arī grab salons tā, ka ausis jāspiež ciet, bet tas ir mazsvarīgi, jo tas auto brauc
Es tiaki vienu (divas) lietu nesaprotu. Kāda velna pēc man jāpērk auto, kuru uzreiz pēc iegādes jādzen uz ateljē, lai pārvelk un nopolsterē salonu? Un kāda velna pēc man pērkot auto jādomā par to, vai bremzes ir tādas kā vajag, vai nav??? Man liktos stipri loģiskāk ja rožotājs būtu uzlicis standartā jaudīgākās bremzes, jeb viņas nāktu standartā pasūtot to slaveno megamotoru. Citādāk iznāk, ka pasūtu monstru ar V10 motoru, bet bremzes kā gecam. Kkā jocīgi...

Biju vienu brīdi safanojies par PT Cruiser, tad paņēmu jamo (samērā jaunu) divi dienas patestēt, nu negribu vairs tos amo...
1.V8 nevis V10!
2.Tas saucas izvēles iespējas, jo varbūt kādam nafig nevajag jaudīgas bremzes un viņš to vieta labak paņem lūku un DVD iekārtu oriģinālo!
3.Arī uz ateljē dzenams saucās izveles brīvība- kādam salona materiāli ir vienaldzīgi un viņš nopirks track pack par ādas paneļa cenu, bet kāds vnk grib zili, sarkani rozā ādu ar alkantras un alumīnija ielikņiem nevis tādu un tikai tadu kā razotajs iedomājies!!!
4.Elmo aprakstītais nebija ar Megamotoru, bet ar 4.6, megamotors IR ar Brembo bremzem kā RS4!
5.PT kruizer cena ir 8,450-10,40 LVL, paradi ko var labaku paņemt par to cenu tajā klasē!!

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Oct 19, 2009 2:07 pm
by elmo
Nū var dabūt KIA SPORTAGE!:woohoo:
Ford Focus!

par +2000 jau sanāk ford MONDEO!

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Oct 19, 2009 2:17 pm
by vidvuds
Lai butu things I like. Man loti patik Gregera fanatisms un neatlaidiba.

Bet par PT Cruiser nerunasim labak vispar. ta su cupa nav pieminesanas verta. Bija tads briesmonis manai druskai - sausmu gabals.

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Oct 19, 2009 2:17 pm
by Gregers
elmo wrote:Nū var dabūt KIA SPORTAGE!:woohoo:
Ford Focus!

par +2000 jau sanāk ford MONDEO!
Kia Sportage komplektācijā pliks kā celis maksā sākot no 11 512 LVL! Atkrīt! PT būs gan klima, gan elektro logu, gan muzika.

Ford Mondeo un Focus ARĪ IR AMERIKĀŅU AUTO!!! :laugh:
Pietam Focus cena ir sākot no 7k LVL, bet Mondeo šobrīd ir atlaides un viņš maksā tikai 6,8 LVL, vai 10 425 par maksimālo Titanum X DCi 2.2 versiju!

http://www.carpricechecker.co.uk/new/FORD/MONDEO/prices