• Tirgus plača apskatītie eksemplāri: - Page 20
Page 20 of 39

Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:

Posted: Mon Apr 26, 2010 1:49 pm
by Stamersons
Ko sakat par sho eksemplaaru?

http://www.draugiem.lv/zip/show/?i=1075 ... 6f&place=1

Vai nav paaraak leeti lai buutu labi???

Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:

Posted: Mon Apr 26, 2010 2:53 pm
by Bārda
Stamersons wrote:Ko sakat par sho eksemplaaru?

http://www.draugiem.lv/zip/show/?i=1075 ... 6f&place=1

Vai nav paaraak leeti lai buutu labi???
Nu izskatās, ka ir apgrūtinājums ar līzingu un ātri jātiek vaļā! Vēl jau arī 2.0L dzinējs kopā ar automātu...

Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:

Posted: Mon Apr 26, 2010 3:21 pm
by maris
Neko nezinu par šo konkrēto auto , bet iesaku uzmanīties no zviedru takšiem ar grieztajiem spidometriem B)
Ja ir interese , paskaties zviedrijas sludinājumu lapās - tur ir ļoti līdzīgi auto šim , par labām cenām bet ar noskrējieniem ...:silly:

Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:

Posted: Mon Apr 26, 2010 3:41 pm
by ZingZeng
Stamerson, skaties PM !

Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:

Posted: Mon Apr 26, 2010 3:47 pm
by saule
Man ir viens jautājums:

Vai kāds kādu no šeit apskatītajiem eksemplāriem ir nopircis?

Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:

Posted: Mon Apr 26, 2010 4:01 pm
by ZingZeng
Es ne.

Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:

Posted: Tue Apr 27, 2010 6:14 pm
by jastr
ja nu kāds apsver domu par auto iegādi vai tml iekš Mustangsauto plača, tad silti iesaku to nedarīt.

ja sestdien, mašīnu skatoties vēl bij daudzmaz normāla attieksme, tad šodien, kad gribējām viņu aizvest pie Arnija, tad sākās teātris no kkāda čiekura puses. Pats pa tel. iepriekš piekrita iedot mašīnu uz servisu aizvest, uz vietas jau sagribēja ķīlu, un lūgums to pasi neiesēt kkur tika uztverts kā smags apvainojums, pirms tam jau retoriski jautājot, vai mums liekas, ka naudas viņam nav, viņam esot daudz, un tā mašīna varot stāvēt vēl ilgi (stāv jau kopš senas ziemas :D) (atkāpe - jaunākajā autobild aprakstot bēdīgo autotirgoņu stāvokli, kāreiz viņa placis arī bija pieminēts :D)... pēc vēl kādu 10min beztolkšova, kur arī man savējo auto bija jāgrib atstāt par ķīlu, ka pase nav nekā vērta un esmu zaķupastala, ja negribu savējo mašīnu atstāt, un galu galā, pārdodamā mašīna noteikti ir katru naudiņu vērta, ko viņš par to prasa, apgriezāmies un metām mieru...

Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:

Posted: Tue Apr 27, 2010 6:34 pm
by gustavs
Sudabīgo,jeb zilganīgo(laikam) 9-3OG gribejāt izzināt?
P.s
Tie abi droši var palikt tajā placī. Klauni :laugh:

Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:

Posted: Tue Apr 27, 2010 7:03 pm
by jastr
zilo... :D

btw, tur stāv viens 9K ar kitu, tipa jubilejnieks kkāds, numuru nav, bet pārdošanā arī tipa nav, moš kkad parādīsies, bet nu uz to placi toč vairs nekad :P

zilajam arī spidometrs ir griezts 100% + aiz neko darīt rūpīgāk painspicējām salonu, samērā bēdīgs. draivera beņķis saskrāpēts tā, it kā sunīc kāds, vai, ir vadāts pieslējies pie stūres. durvju apšuvums vietām nepas pa smuko, un citi beņķi arī ne visai.

Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:

Posted: Tue Apr 27, 2010 11:25 pm
by Nils
Romān, pat man šitās virsbūves priekša sāk baigi patikt! :)
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... gbijl.html

Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:

Posted: Tue Apr 27, 2010 11:47 pm
by elmo
Nesaprotu, kāpēc jārauj maģis ārā pirms pārdošanas!?:angry:
Laikam zelta vērtē! :D

Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:

Posted: Tue Apr 27, 2010 11:48 pm
by Nils
elmo wrote:Nesaprotu, kāpēc jārauj maģis ārā pirms pārdošanas!?:angry:
Laikam zelta vērtē! :D
Ir jau arī, tur noteikti stāvēja orģinālais! :)

Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:

Posted: Wed Apr 28, 2010 8:22 am
by elmo
Bet kur tu liksi to oriģinālo maģi, ja turpmāk nebrauksi ar SAABu!?
Nu var jau būt, ka mašīnu iztirgot pa daļām ir izdevīgāk, pārdod maģi,atsevišķi tumbas, pārdod smukos diskus un kas paliek pāri, nu tad to nosauc par mašīnu un tirgo nost! Vienalga es tos knauzerus nesaprotu.


Bet kad es redzu, ka tirgo mašīnu ar caurumu viduskonsolē un no durvīm izrautām tumbām, tas man asociē mašīnas īpašnieku ar santīmu pi...ju un kāda tad var būt mašīna cilvēkam, kas ietaupa pilnīgi uz visu, uz apkopēm, eļļām, kvalitatīvām rezerves daļām!?

Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:

Posted: Wed Apr 28, 2010 9:27 am
by Nauris_t16
elmo wrote:Bet kur tu liksi to oriģinālo maģi, ja turpmāk nebrauksi ar SAABu!?
Nu var jau būt, ka mašīnu iztirgot pa daļām ir izdevīgāk, pārdod maģi,atsevišķi tumbas, pārdod smukos diskus un kas paliek pāri, nu tad to nosauc par mašīnu un tirgo nost! Vienalga es tos knauzerus nesaprotu.


Bet kad es redzu, ka tirgo mašīnu ar caurumu viduskonsolē un no durvīm izrautām tumbām, tas man asociē mašīnas īpašnieku ar santīmu pi...ju un kāda tad var būt mašīna cilvēkam, kas ietaupa pilnīgi uz visu, uz apkopēm, eļļām, kvalitatīvām rezerves daļām!?
Ja zini, ka nākamo pirksi tādu pašu/tuvi līdzīgu, vai tiešām tu neietaupīsi, pieņemsim, lietos diskus, ja tev būs tāda iespēja?

Man pazīstamam cilvēkam 90ajos otrā golfa krāsainais recaro salons un pamatīga mūzika izceļoja pa kādiem 3 dažādiem otrajiem, tikai to, protams, nākamais pircējs nevarēja zināt, jo pārkrāmēts tika viss salons :P

Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:

Posted: Wed Apr 28, 2010 9:29 am
by Nils
elmo wrote:Bet kur tu liksi to oriģinālo maģi, ja turpmāk nebrauksi ar SAABu!?
A, kas teica, ka nebrauks? Mēs zinam, ka daudzi saabisti paliek uzticīgi markai.
Es arī to maģi neatstātu, zinu, ka viņi ir grūti dabonami un labi, zinu arī to, ka ar saab turpināsu braukt.
Protams, caurumu es neatstātu, jo tas tiešam izskatās truli, bet vietā var ielikt kādu nezukrītošu, kaut lētu kasešu magnetolu + plauktiņu.

Piekam arī nopietnu mūziku, kas man ir bijusi, es nevienam jaunajam īpašniekam vēl ne reizi neesmu atstājis.
Tas neatmaksājas. Jaunais saimnieks reti kad gribēs pārmaksāt par mūziku, bet tādā gadījumā es atstāju sev vai pārdodu atsevišķi rezultātā dabonot krietni vairāk $, nekā vienkārši uzdāvinu viņam to visu un pats pēc tam pērku jaunu par lielu naudu.
Tas ir loģiskāk? Princips ar 9k audio ir līdzīgs. Reti kam vēl ir saglabājies orģināls, kas man tagad nākošajam Saab, kurā stāvēs kaut kāda veca Pioneer magnetola, būs jāmeklē un jākomplektē šis viss par jaunu? Es labāk no narika nopērku vecu Nakašimhi un dodu līdzi, ietaupu gan laiku, gan naudu.
Atceros kā kodu pirkstos, ka bizenājam iedevu līdzi samta paklājiņus, jo pēc mēnesi jau pārsēdos atpakaļ Saab, šitie tādi briesmīgi prasti, tie bija foršākie kādus uz 9k esmu redzējis.
Un tagad tādus nevaru nekur atrast.
Tieši tas pats ar Aero diskiem...