• Things I Like :) - Page 197
Page 197 of 264

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Nov 05, 2009 10:43 pm
by Jancis
vidvuds wrote:tiem kas zin, ka skatities magic eye, es te uztaisiju vienu piemerinu :
http://three.flash-gear.com/stereo/ster ... k=24600090
SAAB saskatīju, bet "klubs" gan ne, diezgan grūti izlasīt, kā mēģina saskatīt burtus tā zūd fokuss. :D

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Nov 05, 2009 11:22 pm
by Krists
Jancis wrote:
vidvuds wrote:tiem kas zin, ka skatities magic eye, es te uztaisiju vienu piemerinu :
http://three.flash-gear.com/stereo/ster ... k=24600090
SAAB saskatīju, bet "klubs" gan ne, diezgan grūti izlasīt, kā mēģina saskatīt burtus tā zūd fokuss. :D
saskatiju! šodien jau visu dienu ar šitiem acis mežģiju, bet šadu ilūziju gan nebiju redzējis.. http://www.draugiem.lv/say/click.php?ur ... ja%2F78527

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Nov 05, 2009 11:28 pm
by Bārda
Krists wrote:
Jancis wrote:
vidvuds wrote:tiem kas zin, ka skatities magic eye, es te uztaisiju vienu piemerinu :
http://three.flash-gear.com/stereo/ster ... k=24600090
SAAB saskatīju, bet "klubs" gan ne, diezgan grūti izlasīt, kā mēģina saskatīt burtus tā zūd fokuss. :D
saskatiju! šodien jau visu dienu ar šitiem acis mežģiju, bet šadu ilūziju gan nebiju redzējis.. http://www.draugiem.lv/say/click.php?ur ... ja%2F78527
Par tām krāsu ilūzijām - super efekts!!!:)

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Nov 06, 2009 12:10 am
by Gregers

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Nov 06, 2009 1:05 am
by Gregers

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Nov 06, 2009 8:29 am
by iRAFAR
Vakar tika atklāta sezona Žagarkalnā... Pa divām ar pusi stundām kārtīgi izbraukājos - sniedziņš foršs mīksts, rindu nebija (neticami, bet fakts)... Super :)

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Nov 06, 2009 5:39 pm
by Gregers
Uzminiet veči ko var redzēt šajā bildē

Image

:)

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Nov 06, 2009 9:18 pm
by Nezinite 9000
iRAFAR wrote:Vakar tika atklāta sezona Žagarkalnā... Pa divām ar pusi stundām kārtīgi izbraukājos - sniedziņš foršs mīksts, rindu nebija (neticami, bet fakts)... Super :)
Man tāpat!
cikos ta bijāt? Mēs no 18 - 20.10 :)

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Nov 06, 2009 9:34 pm
by Gregers
He, he, neviena ziņkārīga cilveka :laugh:

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Nov 06, 2009 9:37 pm
by Malder
Gregers wrote:He, he, neviena ziņkārīga cilveka :laugh:
Tapat jau acis kuba, a Tu te vel gribi man vinjas izmezgit! :laugh:

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Nov 06, 2009 9:46 pm
by Gregers
Malder wrote:
Gregers wrote:He, he, neviena ziņkārīga cilveka :laugh:
Tapat jau acis kuba, a Tu te vel gribi man vinjas izmezgit! :laugh:
Image

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Nov 06, 2009 9:49 pm
by Gregers
Zaudējam ožu veči :laugh:

Image

es arī nesaskatiju, bet pēctam liekas acīmredzami, ka ar to purnu kkas nav īsti kārtībā.

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Nov 06, 2009 9:50 pm
by Selby
Gregers wrote:Uzminiet veči ko var redzēt šajā bildē



:)
Likās ka fotošopā pielabots.

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Nov 06, 2009 9:51 pm
by jastr
Selby wrote:
Gregers wrote:Uzminiet veči ko var redzēt šajā bildē



:)
Mincis + zebra ?
:D Selby uz ripām sēž tad sanāk :D

lai gan šitā jau dajebko var noslēpt bildē. ja zini kas jāredz, tad jā, bet savādāk imho no way... gatavā bilde bez tam izskatās arī fotošopēta...

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Nov 06, 2009 9:52 pm
by Malder
Nu ja! tas purns pec d... izskatas tagad! :laugh: