Page 3 of 5
Re:aukstais gaiss vadītāja pusē
Posted: Tue Jan 19, 2010 6:24 pm
by Vandau
Kāds var pakonsultēt,kas par vainu varētu būt ja soļu motoriņš kalibrējas un nostrādā uz ACC izslēgšanu, bet nereaģē uz siltās temp maiņu.
Auto Saab 9-5 99g
Re:aukstais gaiss vadītāja pusē
Posted: Tue Jan 19, 2010 6:27 pm
by Kaspars
A es šodien dabuuju gan motoriņu, kas to klapiiti virina, gan pašu noluuzušo klapiiti, kopaa pa 15Ls, tuvakajaas dienaas buus jaasaliek, cereesim, ka ies :)
Re:aukstais gaiss vadītāja pusē
Posted: Tue Jan 19, 2010 7:58 pm
by skirem
Vandau wrote:Kāds var pakonsultēt,kas par vainu varētu būt ja soļu motoriņš kalibrējas un nostrādā uz ACC izslēgšanu, bet nereaģē uz siltās temp maiņu.
Auto Saab 9-5 99g
Un kā viņam pēc tavām domām būtu jāreaģē uz T maiņu - :blink: Viņš varētu reaģēt uz dažādu režīmu maiņu, bet ne T maiņu ;)
Re:aukstais gaiss vadītāja pusē
Posted: Tue Jan 19, 2010 9:16 pm
by Iceman
Tur ir tāda kā adatiņa, kas mēra pečkas dzenošā gaisa temperatūru un atkarībā no tā arī soļu motoriņš pagroza silts/auksts klapīti.
Bet jautājums vispār man ir diezgan neskaidrs.
Re:aukstais gaiss vadītāja pusē
Posted: Tue Jan 19, 2010 9:19 pm
by skirem
kur ir tā adatiņa? Tak ne jau pie šī motoriņa?
Re:aukstais gaiss vadītāja pusē
Posted: Tue Jan 19, 2010 9:49 pm
by Iceman
kādi 5 cm no motoriņa cik atceros
Re:aukstais gaiss vadītāja pusē
Posted: Tue Jan 19, 2010 11:06 pm
by Vandau
Kļuva mazliet saprotamāka uzbūve :) Tgad tik vēlreiz jājauc vaļā un jāsaliek pareizi. Braukt cepurē un cimdos nav diezko lāga :)
Adatiņa patiešam ir mazliet zem motoriņa.
Re:aukstais gaiss vadītāja pusē
Posted: Wed Jan 20, 2010 9:23 am
by skirem
Pirms sāc jaukt ārā, pārbaudi vai ir kāda kļūda (nospiežot "Auto" un "OFF" pogas).
Re:aukstais gaiss vadītāja pusē
Posted: Wed Jan 20, 2010 1:11 pm
by Iceman
ja neizdodas atjaunot oriģinālo darbību - tad vari ar roku pagriezt klapītes līdz daudzmaz siltam stāvoklim un vismaz kamēr auksts laiks - tev patstāvīgi pūtīs siltu ;)
Re:aukstais gaiss vadītāja pusē
Posted: Wed Jan 20, 2010 4:01 pm
by Vandau
Pirms tam pārbaudiju 08 11 ...bieži sastopama bēda
Re:aukstais gaiss vadītāja pusē
Posted: Wed Jan 20, 2010 4:03 pm
by Vandau
Ja nekas prātīgs nesanāks tads risinājums arī derēs:laugh:
Re:aukstais gaiss vadītāja pusē
Posted: Wed Jan 20, 2010 5:49 pm
by skirem
Re:aukstais gaiss vadītāja pusē
Posted: Thu Jan 21, 2010 11:55 am
by Kaspars
Izrādījās, ka man tomēr asīte pārlūzusi.
Vai kāds varētu norādīt bildē, ko var atgriezt ar roku, lai vismaz silto pūstu?
http://i25.photobucket.com/albums/c95/r ... MG1925.jpghttp://i25.photobucket.com/albums/c95/r ... MG1932.jpg
Re:aukstais gaiss vadītāja pusē
Posted: Thu Jan 21, 2010 2:03 pm
by Iceman
Tur, kur dzeltenā bultiņa ir nogrieztā asīte. Zemāk un pa kreisi ir caurums, kur jāiemāna pirksti un nogrieztās asītes atliekas jāpagroza ja pareizi atceros pretēji pulkstenim. Lietderīgi to darīt pie rūcoša dzinēja un ieslēgtas pečkas pašam jūtot kas notiek ja ko pagroza ;)
Re:aukstais gaiss vadītāja pusē
Posted: Thu Jan 21, 2010 2:26 pm
by Kaspars
Paldies ;)