• Me vs you, vai ka ar skriešanos? - Page 21
Page 21 of 82

Re:Me vs you, vai ka ar skriešanos?

Posted: Wed Nov 18, 2009 7:33 pm
by Imka
KoreFun wrote:Nu tad ko, rīkojām? Man der svētdiena labāk. Vai sestdiena, bet tad līdz kādiem plkst. 13-14 jāpabeidz :)

aaa un vēl jāapskatās kāds laiks būs :P
Vot, vot jo sestdienās no rīta parasti nāk miegs un sāp galva B)

Re:Me vs you, vai ka ar skriešanos?

Posted: Wed Nov 18, 2009 7:37 pm
by KoreFun
Imka wrote:
KoreFun wrote:Nu tad ko, rīkojām? Man der svētdiena labāk. Vai sestdiena, bet tad līdz kādiem plkst. 13-14 jāpabeidz :)

aaa un vēl jāapskatās kāds laiks būs :P
Vot, vot jo sestdienās no rīta parasti nāk miegs un sāp galva B)
Mēdz būt arī tā :D Bet man gan dēļ citiem iemesliem labāk vai nu sestdiena, vai svētdiena, bet tad agrāk no rīta.

Re:Me vs you, vai ka ar skriešanos?

Posted: Wed Nov 18, 2009 7:41 pm
by vasils
es izbraucu vakar ar kaiminja 525 diizeli.bembis celj labi gan lidz simtam, gan peec. bet tad es sapratu ,ka mans 9k saabs peec simta iet labaak.(tas bija tad, kad nebija probleemu ar paarspiedienu un raustiishanos.vinsh protams neticeeja. kas es vinjam meegjinaaju to pieraadiit,tad atkal ar 3sho saakaas raustiishanaas un viss. a un saabs 2,3t lpt versija(170) zs.
PS. saab spidometra bultinja uz augshu celjas monotoni aatraak un stabilaak ,nekaa bembera.kaarteejo reizi zviedri guvushi virsroku paar frichiem. liidz 100tam nebija ceriibu, bembis vismaz korpusu, divus priekshaa.B)

Re:Me vs you, vai ka ar skriešanos?

Posted: Thu Nov 19, 2009 2:53 pm
by lawyer
Es ar savu traktoru varētu pamēģināt izkost tos 9-5 stock 2.0t ar AT:P

Re:Me vs you, vai ka ar skriešanos?

Posted: Thu Nov 19, 2009 2:57 pm
by KoreFun
Nu tad kad un cikos?

Re:Me vs you, vai ka ar skriešanos?

Posted: Thu Nov 19, 2009 3:03 pm
by alnislacis
Vecie Saab var braukt skatīties kā jaunie alējās un dot startus?

Re:Me vs you, vai ka ar skriešanos?

Posted: Thu Nov 19, 2009 3:09 pm
by KoreFun
Nosauc man kaut vienu iemeslu, kāpēc nē:dry:

Re:Me vs you, vai ka ar skriešanos?

Posted: Thu Nov 19, 2009 3:12 pm
by KurBads
KoreFun wrote:Nosauc man kaut vienu iemeslu, kāpēc nē:dry:
vecajiem tādas lietas nepiedienas :laugh: !

Re:Me vs you, vai ka ar skriešanos?

Posted: Thu Nov 19, 2009 4:01 pm
by lawyer
KurBads wrote:
KoreFun wrote:Nosauc man kaut vienu iemeslu, kāpēc nē:dry:
vecajiem tādas lietas nepiedienas :laugh: !
Nav arī jāuzmanās, lai neizjūk pirmreizinātājos?:lol:

Re:Me vs you, vai ka ar skriešanos?

Posted: Thu Nov 19, 2009 4:29 pm
by Nils
Tad kad un kur pasāciens? B)

Re:Me vs you, vai ka ar skriešanos?

Posted: Thu Nov 19, 2009 5:07 pm
by elmo
lawyer wrote:Es ar savu traktoru varētu pamēģināt izkost tos 9-5 stock 2.0t ar AT:P
lawyer, nu ko ta tu ar tiem spriganajiem un vieglajiem 2.0 t skriesies, nu varbūt labāk ar vienu vecu, smagnēju 3.0t v6 AT!?:laugh: ;)

Re:Me vs you, vai ka ar skriešanos?

Posted: Thu Nov 19, 2009 5:15 pm
by lawyer
elmo wrote:
lawyer wrote:Es ar savu traktoru varētu pamēģināt izkost tos 9-5 stock 2.0t ar AT:P
lawyer, nu ko ta tu ar tiem spriganajiem un vieglajiem 2.0 t skriesies, nu varbūt labāk ar vienu vecu, smagnēju 3.0t v6 AT!?:laugh: ;)
333 vai Biķernieku kartinga aplī - noteikti ;)

Re:Me vs you, vai ka ar skriešanos?

Posted: Thu Nov 19, 2009 5:17 pm
by Nīgrais
elmo wrote:
lawyer wrote:Es ar savu traktoru varētu pamēģināt izkost tos 9-5 stock 2.0t ar AT:P
lawyer, nu ko ta tu ar tiem spriganajiem un vieglajiem 2.0 t skriesies, nu varbūt labāk ar vienu vecu, smagnēju 3.0t v6 AT!?:laugh: ;)
Elmo, labs cilvēks ir humāns cilvēks!
:laugh:

Re:Me vs you, vai ka ar skriešanos?

Posted: Thu Nov 19, 2009 5:22 pm
by Nauris_t16
KurBads wrote:
KoreFun wrote:Nosauc man kaut vienu iemeslu, kāpēc nē:dry:
vecajiem tādas lietas nepiedienas :laugh: !
He, drīzāk vecajiem jāparāda jaunajiem, uz ko tie ir spējīgi :)

Piemēram, 7. Novembra naktī 96 V4+ pret 9-5 aero un OOOO TT :D

Re:Me vs you, vai ka ar skriešanos?

Posted: Thu Nov 19, 2009 5:56 pm
by alnislacis
"V4+ " kāds tad tam tur zem pārsega notiek?

Anyway, starppaaudžu Saab cīņas ir ko vērtas. Nevaru sagaidīt, kad kungi izdomās vietu, kur cīkstēties. Jau kravāju taures un bungas un karogus, lai varētu pienācīgi atbalstīt.