• Things I Like :) - Page 201
Page 201 of 264

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Nov 12, 2009 11:34 am
by Diks

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Nov 12, 2009 4:39 pm
by Gregers
Brīnišķīgs raksts!

http://www.apollo.lv/portal/news/articles/185099

Pa ilgiem laikiem kko ziņu portalos esošu izlasiju līdz galam nenodomājot čakarēšana zombēšana ņaudētāji un lupatu, interneta varoņu bars kurš uzdzīvojās uz parastajiem, glupajiem Latviešiem:)
...bet tomer kārtējo reiz tik ļoti sagribejās paskatīties acīs komentētajiem :angry: :(

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Nov 12, 2009 5:12 pm
by Nauris_t16
Dažas mašīnas tur bija pilnīgi normālas, dažiem džipiem diski tiešī tādi, kādus vajag un pat pareizā lielumā. :) Challenger diski - vienkārši mākslas darbs, tikai jā, bik par lielu :) Bet nu tie pārējie vieglie ar kamaza diametra riteņiem: :pinch: :D

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Nov 12, 2009 7:52 pm
by chippy
Aizveras..
Image

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Nov 13, 2009 9:41 am
by Smith
Mūsu kaimiņi atkal izceļās: 3D Projection on Vilnius Town Hall :) Nice!

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Nov 13, 2009 10:30 am
by Bārda
Smith wrote:Mūsu kaimiņi atkal izceļās: 3D Projection on Vilnius Town Hall :) Nice!
Labsss!:)

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Nov 14, 2009 5:38 pm
by Gregers
Njā, nepietiek vien nopiķot par M3, vajag arī kaut drusku saprast kā to izmantot :laugh:

http://www.youtube.com/watch?v=xh9mtn2XA6E&feature=sub

Starts vispār graujošs :)

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Nov 14, 2009 5:52 pm
by Ainars
nu paga veciit... 120zirgu parsvars + vel SRT ir 4riteņu piedziņa kas startaa dod nozimigu pārsvaru.

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Nov 14, 2009 6:00 pm
by Gregers
Ainars wrote:nu paga veciit... 120zirgu parsvars + vel SRT ir 4riteņu piedziņa kas startaa dod nozimigu pārsvaru.
Aha, nu ja...un tas, ka jeep ir par 600 pāri kilogramiem smagaks, apveltīts kā jau jebkurš SUV ar ķieģeļa aerodinamiku jūdzes skrējienā neko nenozīmē...
M3 pēc metriem 400 vajadzēja noķert un apdzīt to Jeep ja vadītajam būtu taisnas rokas.

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Nov 14, 2009 6:16 pm
by savejais
Gregers wrote:Brīnišķīgs raksts!

http://www.apollo.lv/portal/news/articles/185099

Pa ilgiem laikiem kko ziņu portalos esošu izlasiju līdz galam nenodomājot čakarēšana zombēšana ņaudētāji un lupatu, interneta varoņu bars kurš uzdzīvojās uz parastajiem, glupajiem Latviešiem:)
...bet tomer kārtējo reiz tik ļoti sagribejās paskatīties acīs komentētajiem :angry: :(
Paskatīties, protams, var. Bet ko ar to Tu gribēji atkal pateikt? Vai raksts tiešām bija brīnišķigs?

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Nov 14, 2009 6:29 pm
by Gregers
Jauks suņuks :cheer: [img]http://www.kasjauns.lv/lv/gallery/?
gallery_a=1&gallery_pic=5504&gallery_id=876&gallery_cnt=0[/img]

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Nov 14, 2009 7:03 pm
by Nezinite 9000

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Nov 14, 2009 9:26 pm
by Ainars
Gregers wrote:
Ainars wrote:nu paga veciit... 120zirgu parsvars + vel SRT ir 4riteņu piedziņa kas startaa dod nozimigu pārsvaru.
Aha, nu ja...un tas, ka jeep ir par 600 pāri kilogramiem smagaks, apveltīts kā jau jebkurš SUV ar ķieģeļa aerodinamiku jūdzes skrējienā neko nenozīmē...
M3 pēc metriem 400 vajadzēja noķert un apdzīt to Jeep ja vadītajam būtu taisnas rokas.
SRT
Curb weight 1440 Kgs

M3
Curb weight
Convertible: 4,145 lb (1,880 kg)
Coupe: 3,704 lb (1,680 kg)
Sedan: 3,726 lb (1,690 kg)

kurš ir smagāks? :D

pec citiem datiem
SRT 3994 Lbs (~1800kg)
M3 3730 lbs (~1700kg)

kur ir 600kg?

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Nov 14, 2009 10:37 pm
by Gregers
Ainars wrote:
Gregers wrote:
Ainars wrote:nu paga veciit... 120zirgu parsvars + vel SRT ir 4riteņu piedziņa kas startaa dod nozimigu pārsvaru.
Aha, nu ja...un tas, ka jeep ir par 600 pāri kilogramiem smagaks, apveltīts kā jau jebkurš SUV ar ķieģeļa aerodinamiku jūdzes skrējienā neko nenozīmē...
M3 pēc metriem 400 vajadzēja noķert un apdzīt to Jeep ja vadītajam būtu taisnas rokas.
SRT
Curb weight 1440 Kgs

M3
Curb weight
Convertible: 4,145 lb (1,880 kg)
Coupe: 3,704 lb (1,680 kg)
Sedan: 3,726 lb (1,690 kg)

kurš ir smagāks? :D

pec citiem datiem
SRT 3994 Lbs (~1800kg)
M3 3730 lbs (~1700kg)

kur ir 600kg?
Tu kad vadiji meklētajā neaizmirsi noradīt tieši Jeep SRT? Ir taču arī Neon un Caliber :laugh:

Par lietu-
Jeep ir 4606 lb smags un tas ir 2094 kg
http://www.leftlanenews.com/jeep-grand- ... srt-8.html

M3 ir 3648 LBS jeb 1655 kg
http://www.rsportscars.com/bmw/2009-bmw-m3-coupe/

Tajā video brauc 2007 gada SRT un tas bija nedaudz smagaks 2171 kg
http://www.themotorreport.com.au/5038/i ... okee-srt8/

Tev pašam kad rakstiji nelikās dīvaini kā liels pilnizmēra SUVs ar 6.1 Hemi var svērt mazak par divvietīgu kupeju?!

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Nov 14, 2009 10:53 pm
by Ainars
nee nelikaas, jo musdienaas izmers vairs nav proporcionals masai...
pazirii kautvai Renault Modus pašmasu