• Things I Like :) - Page 210
Page 210 of 264

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Dec 05, 2009 12:04 pm
by KoreFun
toties nav jāpārslēdzas, ja gribi apdzīt kādu. RPM ir pareizā skaitlī:P

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Dec 05, 2009 12:17 pm
by Nauris_t16
KoreFun wrote:toties nav jāpārslēdzas, ja gribi apdzīt kādu. RPM ir pareizā skaitlī:P
Principā tādēļ jau 900og ir tik īsas kārbas - Garrett T3 spiedienu tikai sāk veidot pie ~2k rpm, full boost ir ~2600-2800 rpm. Bet toties nav grūti braukt ekonomiski, jo ja sēdi zem 2k rpm, motors ir diezgan ekonomisks pat pilsētā.

(Tas ir paskaidrojums visiem, kas nezin, nevis Tev KF :D )

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Dec 05, 2009 1:29 pm
by KoreFun
ziedoniz wrote:
KoreFun wrote:toties nav jāpārslēdzas, ja gribi apdzīt kādu. RPM ir pareizā skaitlī:P
Principā tādēļ jau 900og ir tik īsas kārbas - Garrett T3 spiedienu tikai sāk veidot pie ~2k rpm, full boost ir ~2600-2800 rpm. Bet toties nav grūti braukt ekonomiski, jo ja sēdi zem 2k rpm, motors ir diezgan ekonomisks pat pilsētā.

(Tas ir paskaidrojums visiem, kas nezin, nevis Tev KF :D )
Vienmēr braucu pilsētā ar piekto pārnesumu, priekš paātrināšanām izmantoju 4. vai 3. pārnesumu parasti un rezultātā nesēņojot ~10.5 litri uz simta ar stock 2.0 HOT:)

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Dec 05, 2009 2:09 pm
by Nauris_t16
KoreFun wrote:
ziedoniz wrote:
KoreFun wrote:toties nav jāpārslēdzas, ja gribi apdzīt kādu. RPM ir pareizā skaitlī:P
Principā tādēļ jau 900og ir tik īsas kārbas - Garrett T3 spiedienu tikai sāk veidot pie ~2k rpm, full boost ir ~2600-2800 rpm. Bet toties nav grūti braukt ekonomiski, jo ja sēdi zem 2k rpm, motors ir diezgan ekonomisks pat pilsētā.

(Tas ir paskaidrojums visiem, kas nezin, nevis Tev KF :D )
Vienmēr braucu pilsētā ar piekto pārnesumu, priekš paātrināšanām izmantoju 4. vai 3. pārnesumu parasti un rezultātā nesēņojot ~10.5 litri uz simta ar stock 2.0 HOT:)
Man principā tas pats, ja nesēžu kaut kur uz vietas ilgi ar ieslēgtu motoru. Kā arī citreiz slēdzos uzreiz 2->5 vai 3->5, paātrinoties pilsētā ceturto principā neizmantoju :)

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Dec 05, 2009 2:31 pm
by KoreFun
ziedoniz wrote:
KoreFun wrote:
ziedoniz wrote: Principā tādēļ jau 900og ir tik īsas kārbas - Garrett T3 spiedienu tikai sāk veidot pie ~2k rpm, full boost ir ~2600-2800 rpm. Bet toties nav grūti braukt ekonomiski, jo ja sēdi zem 2k rpm, motors ir diezgan ekonomisks pat pilsētā.

(Tas ir paskaidrojums visiem, kas nezin, nevis Tev KF :D )
Vienmēr braucu pilsētā ar piekto pārnesumu, priekš paātrināšanām izmantoju 4. vai 3. pārnesumu parasti un rezultātā nesēņojot ~10.5 litri uz simta ar stock 2.0 HOT:)
Man principā tas pats, ja nesēžu kaut kur uz vietas ilgi ar ieslēgtu motoru. Kā arī citreiz slēdzos uzreiz 2->5 vai 3->5, paātrinoties pilsētā ceturto principā neizmantoju :)
no nulles uz augšu jā, tas pats. Es runāju par vienmērīgu braukšanu ar piekto un tad paātrinājumu, ja vajag, attiecīgi 5->4 vai 5->3 :)

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Dec 05, 2009 9:37 pm
by turbopiile
9 gadus atpakaļ pēdejo reiz.. šodien atkal Liepājā sanāca darīšanas.. brīvā pēcpusdiena un vakars - jāsecina brīnišķīga pilseta! patiešām iesaku, kas nav vai sen nav bijuši!

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Dec 05, 2009 10:56 pm
by Nezinite 9000
Par Liepāju piekrītu. Promenādē - kafejnīcā biji? patīkams balģožs :)

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Dec 05, 2009 11:27 pm
by alnislacis
turbopiile wrote:9 gadus atpakaļ pēdejo reiz.. šodien atkal Liepājā sanāca darīšanas.. brīvā pēcpusdiena un vakars - jāsecina brīnišķīga pilseta! patiešām iesaku, kas nav vai sen nav bijuši!
Pārrakstīji savu veco auto?

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Dec 05, 2009 11:43 pm
by elmo
turbopiile wrote:9 gadus atpakaļ pēdejo reiz.. šodien atkal Liepājā sanāca darīšanas.. brīvā pēcpusdiena un vakars - jāsecina brīnišķīga pilseta! patiešām iesaku, kas nav vai sen nav bijuši!

Nu tas jau ir kā sīrups manām ausīm! :)Par manas dzimtās pilsētas cildināšanu Tev pienākas viens trekns (+) no manis! Ieliktu vairākus, bet neļauj! :)

Re:Things I Like :)

Posted: Sun Dec 06, 2009 12:00 am
by gustavs
Tikai nieka 332bhp sim mega smagsvaram :woohoo:
Image

Re:Things I Like :)

Posted: Sun Dec 06, 2009 12:25 am
by Arnijs
Gustavs... Ar shitaadu esmu gaazis! (Kadett-C) Tur gan bija Opel vecais 2l cugunnieks ar 16V galvu, bet nu - visu cienju tam, kaa vinjsh turaas uz celja....
Kaadus ~12 gadus atpakalj tas bija.
2 lielie WEBERi un fantastiska izpluude.
Uhhh

Re:Things I Like :)

Posted: Sun Dec 06, 2009 12:35 am
by gustavs
Arnijs wrote:Gustavs... Ar shitaadu esmu gaazis! (Kadett-C) Tur gan bija Opel vecais 2l cugunnieks ar 16V galvu, bet nu - visu cienju tam, kaa vinjsh turaas uz celja....
Kaadus ~12 gadus atpakalj tas bija.
2 lielie WEBERi un fantastiska izpluude.
Uhhh
Es zinu,ka ar Tevi var parunat par AUTO B) :woohoo: ... par volvo 142,242 utt B)
p.s
strpc ari orginalais 1.3 ar diviem weberniekiem griezas loti pieklajigi :)

Re:Things I Like :)

Posted: Sun Dec 06, 2009 12:47 am
by Arnijs
Aarpus auto...
Pavelkos uz aranzeejumu :D

http://www.youtube.com/watch?v=UgVed09Kw_k

Re:Things I Like :)

Posted: Sun Dec 06, 2009 12:50 am
by Gregers
Arnijs wrote:Aarpus auto...
Pavelkos uz aranzeejumu :D

http://www.youtube.com/watch?v=UgVed09Kw_k
Vai man būtu jāsak uztraukties par Tevi :dry:

:laugh: :laugh:

Re:Things I Like :)

Posted: Sun Dec 06, 2009 12:57 am
by Arnijs
Veel nee :D