• Things I Like :) - Page 214
Page 214 of 264

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Dec 12, 2009 2:36 am
by Gregers
Pavisam nesanāk :S
Laikam forums nnesaprotas ar kko ko bildei pievieno fotošops

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Dec 12, 2009 2:41 am
by Gregers
Aha, šita laikam gan sanāks :)

Image

:blink: oho! Šitāda manā datorā nava!

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Dec 12, 2009 2:45 am
by Gregers
Pēdējais mēģinājums kurs jau vairs pat nav bildes, bet mēģinajuma pēc :laugh:

Image

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Dec 12, 2009 2:45 am
by Gregers
Urrrrāāāā :laugh:

Nu, šita toč nav risers :laugh:

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Dec 12, 2009 2:49 am
by Gregers
ziedoniz wrote:
Gregers wrote:
mixeris wrote:(Ricer: from the latin word Ricarius meaning to suck at everything you attempt)

A person who makes unecessary modifications to their most often import car (hence the term "rice") to make it (mostly make it look) faster.
:laugh: :laugh: :laugh: kā naglai uz galvas :laugh:

vai nesanak, ka mes tagad Aināru apd....? :dry: :(

Edit: Laikam tomer ne, jo viņa gadījumā tā ir kā reklāma viņa prasmēm :)
Lai nu kam, bet nu Aināram nav rīss :P
Mazs motors, liela truba, daudz spoileru...hmm...skat tabulu kuru izvilku no tā video :huh: bet kā jau saku, šajā gadījumā jau patiešām attaisnoti, darbojās kā reklāma, jo rīseri jau tie istie klienti tūnētājiem un krāsotajiem

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Dec 12, 2009 12:42 pm
by Nauris_t16
Gregers wrote:
Mazs motors, liela truba, daudz spoileru...hmm...skat tabulu kuru izvilku no tā video :huh: bet kā jau saku, šajā gadījumā jau patiešām attaisnoti, darbojās kā reklāma, jo rīseri jau tie istie klienti tūnētājiem un krāsotajiem
Man gan tomēr šķiet, ka rīss vairāk attiecas uz bezgaumīgu tuningu un F & F style braukšanas stilu. :) Un jā, nemotoriem arī, lai gan attiecīgi maza tilpuma motori jau ir šujmašīnas, kas ir pietiekami ņipras :P

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Dec 12, 2009 8:40 pm
by elmo
ziedoniz wrote:
Gregers wrote:
Mazs motors, liela truba, daudz spoileru...hmm...skat tabulu kuru izvilku no tā video :huh: bet kā jau saku, šajā gadījumā jau patiešām attaisnoti, darbojās kā reklāma, jo rīseri jau tie istie klienti tūnētājiem un krāsotajiem
Man gan tomēr šķiet, ka rīss vairāk attiecas uz bezgaumīgu tuningu un F & F style braukšanas stilu. :) Un jā, nemotoriem arī, lai gan attiecīgi maza tilpuma motori jau ir šujmašīnas, kas ir pietiekami ņipras :P
Kā pierāda iekš mazda RX8 uztādītais vankeļa rotora dzinējiņš ar nieka 1,3 litru darba tilpumu, tad ar to pilnībā pietiek, lai izpogātu daudzus lielmotorus! :D
Tātad motora tilpumam mūsdienās nav nekādas nozīmes!

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Dec 12, 2009 8:43 pm
by Gregers
elmo wrote:
ziedoniz wrote:
Gregers wrote:
Mazs motors, liela truba, daudz spoileru...hmm...skat tabulu kuru izvilku no tā video :huh: bet kā jau saku, šajā gadījumā jau patiešām attaisnoti, darbojās kā reklāma, jo rīseri jau tie istie klienti tūnētājiem un krāsotajiem
Man gan tomēr šķiet, ka rīss vairāk attiecas uz bezgaumīgu tuningu un F & F style braukšanas stilu. :) Un jā, nemotoriem arī, lai gan attiecīgi maza tilpuma motori jau ir šujmašīnas, kas ir pietiekami ņipras :P
Kā pierāda iekš mazda RX8 uztādītais vankeļa rotora dzinējiņš ar nieka 1,3 litru darba tilpumu, tad ar to pilnībā pietiek, lai izpogātu daudzus lielmotorus! :D
Tātad motora tilpumam mūsdienās nav nekādas nozīmes!
Izņēmumi tikai apstiprina likumsakarību :)
90% gadījumu zem lielās spoileru cupas un milzīgā dunošā izpūtēja slēpjas 100 hp dzinējiņš ar nesakarīgu un lielākoties nolaistu oriģinālo piekari

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Dec 12, 2009 8:44 pm
by Gregers

Re:Things I Like :)

Posted: Sun Dec 13, 2009 4:45 pm
by Malder

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Dec 14, 2009 1:20 am
by Gregers

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Dec 14, 2009 10:57 am
by vidvuds
http://www.tvnet.lv/zinas/arzemes/article.php?id=618928

musu politiki saks staigat ar kapu :D

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Dec 14, 2009 10:52 pm
by Gregers

Re:Things I Like :)

Posted: Tue Dec 15, 2009 11:41 am
by Nauris_t16
Bet tomēr baigā mašīnu un/vai degvielas taupīšana...

http://www.youtube.com/watch?v=CZ6oIGCc7G4

Re:Things I Like :)

Posted: Tue Dec 15, 2009 1:01 pm
by gustavs
Nebiju redzējis. Fifth Gear Saab 9-3 http://www.youtube.com/watch?v=YMfoJkCn ... re=related