• Things I Like :) - Page 215
Page 215 of 264

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Dec 16, 2009 10:54 am
by Yukki
Prieks, ka esošajos apstākļos cilvēki nenokar galvu un attīstās - kādu laiku atpakaļ Arnijs atvēra savu darbnīcu, tagad Sviests ar savu Baronielas autobodi, tā turpināt, galvenais gan nepārforsēt ar ātrumu!
Un prieks, ka LV ir ienākusies kārtīga ziema!

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Dec 16, 2009 12:16 pm
by Diks
:woohoo: Beidzot arī Kurzemē sniegs :woohoo:
Dabūja pastrādāt gan šipenes, gan TCS gan ABS :laugh:

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Dec 16, 2009 2:05 pm
by turbopiile
Yukki wrote:Prieks, ka esošajos apstākļos cilvēki nenokar galvu un attīstās - kādu laiku atpakaļ Arnijs atvēra savu darbnīcu, tagad Sviests ar savu Baronielas autobodi, tā turpināt, galvenais gan nepārforsēt ar ātrumu!
Un prieks, ka LV ir ienākusies kārtīga ziema!
pievienojos!

kaut kādā ziņā šis tomēr ir iespēju laiks! iespēju - kaut ko mainīt, optimizet, uzsākt pa jaunam, izmest nevajadzīgo un novērtēt esošo!

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Dec 16, 2009 4:11 pm
by Gregers

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Dec 16, 2009 4:23 pm
by lawyer
Gregers wrote::laugh: it īpaši beigas

http://www.youtube.com/watch?v=k295uEEZpR0
:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Dec 16, 2009 4:26 pm
by Gregers
Šitā video autoram 20 klipi par dažādām tēmām! Dažbrīd bez iekšām var palikt, bet daži laikam tikai merikāņiem saprotami :)
A tam kastē sēdošajam pēc nopelniem :laugh:

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Dec 16, 2009 4:27 pm
by Gregers
http://www.youtube.com/watch?v=T2foRzJsKn0

Te atkal sākums īpaši labs :laugh:

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Dec 16, 2009 4:34 pm
by lawyer
Gregers wrote:Šitā video autoram 20 klipi par dažādām tēmām! Dažbrīd bez iekšām var palikt, bet daži laikam tikai merikāņiem saprotami :)
A tam kastē sēdošajam pēc nopelniem :laugh:
Kaut kā neticās, ka tas džeks tiešām ar īstām lodēm pielādētu 8/9mm Beretta to izdarīja :blink:

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Dec 16, 2009 4:39 pm
by Gregers
lawyer wrote:
Gregers wrote:Šitā video autoram 20 klipi par dažādām tēmām! Dažbrīd bez iekšām var palikt, bet daži laikam tikai merikāņiem saprotami :)
A tam kastē sēdošajam pēc nopelniem :laugh:
Kaut kā neticās, ka tas džeks tiešām ar īstām lodēm pielādētu 8/9mm Beretta to izdarīja :blink:
Pat ja ar gāzeni tad tam mudakam iekšā bija ļoti labi :laugh:

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Dec 16, 2009 11:05 pm
by zudushais
Šodien ieguvu jaunu lasāmvielu - Engineering Features SAAB 900. Būs ko palasīt pirms miega vakaros :)

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Dec 17, 2009 5:11 pm
by Gregers
Veči, kurš gribētu šādu autiņu? Image

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Dec 17, 2009 5:21 pm
by lawyer
Es ne :P

Nav harmonijas manā izpratnē :P

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Dec 17, 2009 5:34 pm
by Gregers
lawyer wrote:Es ne :P

Nav harmonijas manā izpratnē :P
Es ar ne, bet puse kolēģu pateica, ka šī varētu būt viņu sapņu mašīna...bet tad es viņiem paradiju kā izskatas pats auto :laugh: :laugh:

Image

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Dec 17, 2009 5:46 pm
by elmo
Tas tak tas pats vecais Toyota IQ, tikai cita fufaika mugurā! :)

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Dec 17, 2009 5:51 pm
by lawyer
elmo wrote:Tas tak tas pats vecais Toyota IQ, tikai cita fufaika mugurā! :)
Diez vai... tā kā tas ir Aston Martin, tam vajadzētu būt ar Ford/Mazda mezgliem...

Ja tādu auto izgatavos, mēs redzēsim kā Top Gear komanda to uzspridzina pie Bekingemas pils :D