• Things I Like :) - Page 216
Page 216 of 264

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Dec 17, 2009 5:57 pm
by jastr
kkur netā uztvēru domu, ka astons parāda savu IQ :D redz, kas sanāk...

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Dec 17, 2009 6:31 pm
by Gregers
Tas ir iQ un nevis parada, bet nāks līdzi parastajam kā pilsētas mašīna- nu tip kā pap. kompl. piemēram pelnutrauks vai kruīzkontrole, kā arī tiks piedāvāta kā maiņas mašīna uz apkopes brīdi

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Dec 17, 2009 6:33 pm
by jastr
Greger, tas par IQ bija vārdu spēle... tas, kam tāds nāk līdzi, vai kas ar viņu brauks man nav aktuāli :D

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Dec 17, 2009 10:21 pm
by KoreFun
Toties cik labi autiņš iet šajā aukstumā...:cheer:

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Dec 18, 2009 1:17 pm
by saule

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Dec 18, 2009 1:24 pm
by iRAFAR
saule wrote:Āaaaaaaaa!
Gribu!!!
http://www.snowboard-wallpapers.com/Freestyling/
Es jau vakar nedaudz salu paķēru :)
Bet nu tiešām gribas tā kārtīgi pabraukāt...

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Dec 18, 2009 10:49 pm
by skirem
Baudāms gabals, īpaši šajā versijā :
http://www.youtube.com/watch?v=VA_514VMZW8

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Dec 19, 2009 12:23 am
by Gregers
skirem wrote:Baudāms gabals, īpaši šajā versijā :
http://www.youtube.com/watch?v=VA_514VMZW8
Wow! Fantastiska versija!!!
Jau velku DVD :)

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Dec 19, 2009 1:45 am
by Gregers
Ložņāju pa Volvo lapu un astapu šādu tekstu vienam džekam parakstā


Nopirku skapi, atzīmējām, vedu mājās. Nezinu īsti kā, bet tagad skapis stāv kaimiņa kūtī, bet man mājās ir Valda klavieres...

normali atpūtās veči :laugh:

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Dec 19, 2009 2:38 am
by Gregers

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Dec 19, 2009 2:49 am
by Nīgrais
Gregers wrote: Wow! Fantastiska versija!!!
Jau velku DVD :)
Būs 1080 HDTV?
Dalīsies? ;)
Image

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Dec 19, 2009 3:09 am
by Gregers
Nīgrais wrote:
Gregers wrote: Wow! Fantastiska versija!!!
Jau velku DVD :)
Būs 1080 HDTV?
Dalīsies? ;)


HDTV nebūs, jo datorā koncertus neskatos, bet būs tiešā kopija no oriģināla kura aizņem 7,1 GB un noteikti dalīšos :)

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Dec 19, 2009 3:12 am
by Gregers

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Dec 19, 2009 5:07 am
by Gregers

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Dec 19, 2009 12:36 pm
by edijs
Gregers wrote:HDTV nebūs, jo datorā koncertus neskatos,
Datorā es arī nē, pat uz lielā teļļuka ne. Bet projektors ar bildi pa visu vienu sienu, laba audio sistēma, viskijs un sajūta, ka esi uz vietas koncī. :)