Page 218 of 264
Re:Things I Like :)
Posted: Tue Dec 22, 2009 5:06 pm
by Gregers
Re:Things I Like :)
Posted: Tue Dec 22, 2009 5:06 pm
by Gregers
KoreFun wrote:Es šorīt uzzināju, ka man ir apsildāmie spoguļi, un pat abi strādā:woohoo: :woohoo:
:laugh:
Re:Things I Like :)
Posted: Tue Dec 22, 2009 6:04 pm
by turbopiile
šodien sanāca atjaunot kontaktus ar vienu zviedru džentelmeni - atgādinot vārdu un kad, kādos apstakļos tikāmies - pretī - ā, tas kurš ar OG sābu brauca..
un saruna raiti turpinājās..
re kā auto palīdz arī darījumos :D
Re:Things I Like :)
Posted: Tue Dec 22, 2009 6:12 pm
by Nils
KoreFun wrote:Es šorīt uzzināju, ka man ir apsildāmie spoguļi, un pat abi strādā:woohoo: :woohoo:
:laugh:
Es, atkal, vakar secināju, ka man ļoti gribas, lai arī šofera pusē sapsildāmais beņķis strādātu. :laugh:
Sanāca pasēdēt blakus kādu brīdi un tā ledus aukstā āda tik ātri sāka sildīt manu nosaluso pēcpusi, ka prieks bija neizmērojams. :laugh:
Cik traki ar viņu varētu būt? Ir kāds mēģinājis labot? Cik liela ķēpa?
Re:Things I Like :)
Posted: Wed Dec 23, 2009 1:14 pm
by gustavs
Re:Things I Like :)
Posted: Wed Dec 23, 2009 2:00 pm
by Yukki
Nils/carlorossi wrote:
KoreFun wrote:Es šorīt uzzināju, ka man ir apsildāmie spoguļi, un pat abi strādā:woohoo: :woohoo:
:laugh:
Es, atkal, vakar secināju, ka man ļoti gribas, lai arī šofera pusē sapsildāmais beņķis strādātu. :laugh:
Sanāca pasēdēt blakus kādu brīdi un tā ledus aukstā āda tik ātri sāka sildīt manu nosaluso pēcpusi, ka prieks bija neizmērojams. :laugh:
Cik traki ar viņu varētu būt? Ir kāds mēģinājis labot? Cik liela ķēpa?
Kā reizi 9K savulaik izdevās salabot - jānoņem beņķis, apšuvums un jāskatās, kur porolonā izdedzis caurums,- tur arī jāmeklē pats apsildes vads un jāsalodē kopā.Garantijas, ka ilgi turēs, protams nav, bet man pēc tam sildīja.
Kāds ir labojis spoguļus? Man 9K nezkāpēc nesilda vadītāja puses spogulis.
Re:Things I Like :)
Posted: Thu Dec 24, 2009 12:43 pm
by elmo
Ručņks ir atpakaļ!:woohoo:
Re:Things I Like :)
Posted: Thu Dec 24, 2009 12:49 pm
by Malder
elmo wrote:Ručņks ir atpakaļ!:woohoo:
ja ja, man ar vakardien atgriezas! :laugh: un beidzot izdevas ieliet ziemas logu skidrumu! :P
Re:Things I Like :)
Posted: Thu Dec 24, 2009 4:14 pm
by vidvuds
elmo wrote:Ručņks ir atpakaļ!:woohoo:
jee man ar ir, bet dikti vajsh :(
Re:Things I Like :)
Posted: Thu Dec 24, 2009 4:18 pm
by Bārda
Man vakardienas plusos atgriezās gan rocene, gan arī beidzot varēju nomazgāt logus!:)
Re:Things I Like :)
Posted: Thu Dec 24, 2009 4:49 pm
by zudushais
Bārda wrote:Man vakardienas plusos atgriezās gan rocene, gan arī beidzot varēju nomazgāt logus!:)
:laugh: Man tas viss bija arī mīnusos un par to man prieks :) Prieks arī par Jums, kas plusos to atguva!
Re:Things I Like :)
Posted: Sat Dec 26, 2009 1:22 am
by LINIS
[youtube:
http://www.youtube.com/watch?v=k_qZToIM-Kc]
Šausmīgi patīk, pat sāku sapņot par šo autiņu! :)
Re:Things I Like :)
Posted: Sat Dec 26, 2009 4:04 pm
by gustavs
Re:Things I Like :)
Posted: Mon Dec 28, 2009 11:10 am
by Malder
Re:Things I Like :)
Posted: Tue Dec 29, 2009 10:47 am
by Yukki
Oppā, nu jau sāk palikt pieejamās cenās tā LED tehnoloģija, spuldzes auto un mājai nopērkamas
šeit