Page 223 of 264
Re:Things I Like :)
Posted: Sun Jan 10, 2010 2:07 am
by Gregers
Re:Things I Like :)
Posted: Sun Jan 10, 2010 9:16 am
by vovijs
Nu nezin... man nepatīk.... tāds izkāmējis zirgs uz auto!
Re:Things I Like :)
Posted: Sun Jan 10, 2010 9:26 am
by Arnijs
vovijs wrote:Nu nezin... man nepatīk.... tāds izkāmējis zirgs uz auto!
Zirgu naave :D
Bet Daniela ir smuka! ;) :D
Re:Things I Like :)
Posted: Sun Jan 10, 2010 10:00 pm
by gustavs
Viens glīts gabals svetdienas vakaram:
Ja pasaules iedzīvotāju skaitu proporcionāli pārnestu uz ciematu ar 100 ļaudīm, tad ciemā dzīvotu:
57 aziāti, 21 eiropietis, 14 amerikāņi, 8 afrikāņi, 52 sievietes, 48 vīrieši, 70 krāsainie, 30 baltie, 70 nekristieši, 30 kristieši, 89 heteroseksuāļi, 11 homoseksuāļi, 6 personām piederētu 59% visu īpašumu un visi seši būtu no ASV, 80 cilvēki dzīvotu zem iztikas minimuma, 70 būtu analfabēti, 50 justu pastāvīgu izsalkumu, 1 cilvēks būtu tuvu nāvei, 1 cilvēks būtu gatavs dzimt, 1 (un tiešām tikai 1) personai būtu augstākā izglītība, 1 cilvēkam būtu dators.
Ja uz pasauli skatāmies no šīs perspektīvas, jāsaprot, ka šai pasaulei vajag vairāk saprašanas, iejūtības un izglītības.
Un vēl kas interesants…
Ja šodien juties vairāk vesels nekā slims, tad Tu esi laimīgāks par vismaz 500 miljoniem cilvēku, kam ir neārstējamas kaites.
Ja Tev ir jumts virs galvas, drēbes, ēdamais un ledusskapis, tad esi bagātāks par 75% pasaules iedzīvotāju.
Ja Tev ir konts bankā un mazliet naudas kabatā, tad Tu piederi pie 8% pasaules bagātnieku.
Ja Tavi vecāki vēl ir dzīvi un dzīvo kopā, tad tas ir liels retums pasaulē!
Ja Tu esi izlasījis šo, tad vari justies laimīgāks par 2 miljardiem cilvēku, jo Tu proti lasīt!
Re:Things I Like :)
Posted: Sun Jan 10, 2010 10:26 pm
by mixeris
Šo vajadzētu ielikt kādā pārdomu stūrītī. Šis neder šajā topikā.
Tā ir lieta par ko vajadzētu aizdomāties :)
Re:Things I Like :)
Posted: Mon Jan 11, 2010 1:49 am
by Gregers
Dibenpiedziņa mēģina aizmukt no FWD.
Ļoti smuki vada
http://www.youtube.com/watch?v=bS63DZbUD-Q
Pie stūres gan slavens rallists :)
Re:Things I Like :)
Posted: Mon Jan 11, 2010 2:14 am
by Arnijs
Tur FWD " atmetaas" jau pirmajaa minuutee un tik vien ir , kaa RWD trajektoriju veeroshana.
Man reaals "thinks I like" buutu tad, ja Tevi pashu arii vareetu redzeet kaadaa ziemas autotrasee! ;)
Re:Things I Like :)
Posted: Mon Jan 11, 2010 7:22 am
by urquattro
Re:Things I Like :)
Posted: Mon Jan 11, 2010 8:26 am
by Gregers
Arnijs wrote:
Tur FWD " atmetaas" jau pirmajaa minuutee un tik vien ir , kaa RWD trajektoriju veeroshana.
Man reaals "thinks I like" buutu tad, ja Tevi pashu arii vareetu redzeet kaadaa ziemas autotrasee! ;)
Gan jau ;)
Re:Things I Like :)
Posted: Mon Jan 11, 2010 10:18 am
by Arnijs
Neizlokies! :D
Esmu ar mieru iedot saveejo paneesaaties ;) Taa, ka - taisies uz Briivkalniem :)
Re:Things I Like :)
Posted: Mon Jan 11, 2010 10:29 am
by Gregers
Arnijs wrote:Neizlokies! :D
Esmu ar mieru iedot saveejo paneesaaties ;) Taa, ka - taisies uz Briivkalniem :)
Kārdiņošs piedāvajums :)
Tikai tad satiekamies kādu brīdi iepriekš lai varu patrenēties attiecības ar Tavu turbo zvēru
Re:Things I Like :)
Posted: Mon Jan 11, 2010 11:04 am
by elmo
Ja vajag, varu Jums sataisīt līgumu, ka gadījumā, ja Gregers novāko turbozvēru, tad apņemās skādi atstrādāt auto darbnīcā līdz pilnīgai parāda nolīdzināšanai! :laugh:
Re:Things I Like :)
Posted: Mon Jan 11, 2010 12:11 pm
by Gregers
Nu vot, sākās :laugh:
Novakot un atstrādāt es arī savejo varu :S
:laugh:
Re:Things I Like :)
Posted: Mon Jan 11, 2010 12:52 pm
by Nauris_t16
Gregers wrote:Nu vot, sākās :laugh:
Novakot un atstrādāt es arī savejo varu :S
:laugh:
Tas nebūtu interesanti. :D Bet vot salikt web-kameras darbnīcā un uztaisīt online šovu ar gregeru atstrādājam sadarīto gan varētu :woohoo:
Re:Things I Like :)
Posted: Mon Jan 11, 2010 2:30 pm
by Nīgrais
Gustavs wrote:Viens glīts gabals svetdienas vakaram:
Ja pasaules iedzīvotāju skaitu proporcionāli pārnestu uz ciematu ar 100 ļaudīm, tad...
Burvīgi!
Tas ir tas, ko derētu izlasīt visiem klukstētājiem, citādi saskatās ziepenes, un prāts saiet reālā sviestā!
Cepums!