Page 224 of 264
Re:Things I Like :)
Posted: Mon Jan 11, 2010 2:34 pm
by Nīgrais
elmo wrote:Ja vajag, varu Jums sataisīt līgumu, ka gadījumā, ja Gregers novāko turbozvēru, tad apņemās skādi atstrādāt auto darbnīcā līdz pilnīgai parāda nolīdzināšanai! :laugh:
Labs gan Tu esi! Mērfija likuma juridiskais atvasinājums:
Ja līgumā būs paredzēts punkts par nolikšanu uz vāka, tad autoss noteikti tiks nolikts uz vāka!
:laugh:
Re:Things I Like :)
Posted: Mon Jan 11, 2010 2:59 pm
by Gregers
ziedoniz wrote:
Gregers wrote:Nu vot, sākās :laugh:
Novakot un atstrādāt es arī savejo varu :S
:laugh:
Tas nebūtu interesanti. :D Bet vot salikt web-kameras darbnīcā un uztaisīt online šovu ar gregeru atstrādājam sadarīto gan varētu :woohoo:
Nu joki jokiem, bet ja nopietni tad šaubos vai kādam ir kas tik dargs lai es to sabojajis atstrādājot muguru liektu. Lepns es velns esmu.
Turklāt nekad neņemu svešu, ja neesmu parliecināts, ka spēšu norēķinaties sabojājis!
Re:Things I Like :)
Posted: Mon Jan 11, 2010 4:14 pm
by Nauris_t16
Gregers wrote:
ziedoniz wrote:
Gregers wrote:Nu vot, sākās :laugh:
Novakot un atstrādāt es arī savejo varu :S
:laugh:
Tas nebūtu interesanti. :D Bet vot salikt web-kameras darbnīcā un uztaisīt online šovu ar gregeru atstrādājam sadarīto gan varētu :woohoo:
Nu joki jokiem, bet ja nopietni tad šaubos vai kādam ir kas tik dargs lai es to sabojajis atstrādājot muguru liektu.
Lepns es velns esmu.
Turklāt nekad neņemu svešu, ja neesmu parliecināts, ka spēšu norēķinaties sabojājis!
Tur jau tā sāls :woohoo:
Re:Things I Like :)
Posted: Tue Jan 12, 2010 4:34 pm
by Gregers
Re:Things I Like :)
Posted: Wed Jan 13, 2010 12:32 am
by chippy
http://www.vimeo.com/6495648
Daugavpilī filmas pārskatījušiesB)
Re:Things I Like :)
Posted: Wed Jan 13, 2010 11:19 am
by KoreFun
Online 29 Members and 30 Guests
:woohoo:
Re:Things I Like :)
Posted: Thu Jan 14, 2010 4:09 pm
by elmo
Priecē, ka SAAB nav to automašīnu topā, kas nespēj iziet TA:
http://www.tvnet.lv/auto/par_un_ap/3000 ... un_renault
Re:Things I Like :)
Posted: Thu Jan 14, 2010 4:41 pm
by gustavs
Cik zinu saab pie viņiem galīgi nav cieņā, lūk arī sava veida izskaidrojums.
Re:Things I Like :)
Posted: Thu Jan 14, 2010 5:18 pm
by lawyer
Gustavs wrote:
Cik zinu saab pie viņiem galīgi nav cieņā, lūk arī sava veida izskaidrojums.
Tieši tā - Saab nemaz nekvalificējas kritērijiem, lai nokļūtu šādos topos, jo to ir stipri par maz ;)
Un TA iziešana nav nekāds precīzais rādītājs, kas ataino auto kvalitāti/uzticamību - droši vien, ka 9-5 97-01 nemaz daudzos gadījumos līdz TA apskates vietai netiek, jo ir nodegusi DI kasete, benzīna sūknis vai TB atteicis utt.:D
Šajā ziņā AutoBild ir ļoti labi pastrādājuši izveidojot ļoti smalku vērtēšanas sistēmu, ņemot vērā daudzus kritērijus - TA statistiku, lietotāju atsauksmes, ražotāja atsaukumus, izturības testu u.c.
Re:Things I Like :)
Posted: Tue Jan 19, 2010 12:04 pm
by gustavs
Yeahhhh, beidzot noņēmās astoņi sodenieki :woohoo: B), palikusi tikai nieka divi, bet tos pat just nevar.
Re:Things I Like :)
Posted: Tue Jan 19, 2010 12:22 pm
by elmo
Gustavs wrote:Yeahhhh, beidzot noņēmās astoņi sodenieki :woohoo: B), palikusi tikai nieka divi, bet tos pat just nevar.
Šūmahers! :laugh:
Kā tik daudz var sapelnīt!? Jeb arī tu nevienu sodu neapstrīdi un godīgi ej uz CSDD rīkotajām mācībām, lai mazinātu punktu skaitu!?
Re:Things I Like :)
Posted: Tue Jan 19, 2010 12:27 pm
by gustavs
elmo wrote:
Gustavs wrote:Yeahhhh, beidzot noņēmās astoņi sodenieki :woohoo: B), palikusi tikai nieka divi, bet tos pat just nevar.
Šūmahers! :laugh:
Kā tik daudz var sapelnīt!? Jeb arī tu nevienu sodu neapstrīdi un godīgi ej uz CSDD rīkotajām mācībām, lai mazinātu punktu skaitu!?
Traks vai, pa tiesām vien vazājos bija ļoti smalka shēma vai arī shēma parastā :laugh: izdomāta līdz lielie punkti ņemsies nost :lol: .
Garš,garš sātsts...
Re:Things I Like :)
Posted: Tue Jan 19, 2010 1:21 pm
by alnislacis
Gustavs wrote:
elmo wrote:
Gustavs wrote:Yeahhhh, beidzot noņēmās astoņi sodenieki :woohoo: B), palikusi tikai nieka divi, bet tos pat just nevar.
Šūmahers! :laugh:
Kā tik daudz var sapelnīt!? Jeb arī tu nevienu sodu neapstrīdi un godīgi ej uz CSDD rīkotajām mācībām, lai mazinātu punktu skaitu!?
Traks vai, pa tiesām vien vazājos bija ļoti smalka shēma vai arī shēma parastā :laugh: izdomāta līdz lielie punkti ņemsies nost :lol: .
Garš,garš sātsts...

Saab gadījumā nevis Schumacher, bet Carlssons..
BEt nu 10 punktus savākt... ātrums?
Un jā.. sajūta redzot, ka vairs nav punktu un ka atkal inspektoram nevainīgām acīm var stāstīt, ka sodu nav un var likt brīdinājumu.. tā sajūta ir jauka.
Re:Things I Like :)
Posted: Tue Jan 19, 2010 2:31 pm
by elmo
Nevajag jau daudz, vienu agresīvu braukšanu un vienu luksafora sarkano gaismu un balle beigta! :)