• Things I Like :) - Page 225
Page 225 of 264

Re:Things I Like :)

Posted: Tue Jan 19, 2010 3:12 pm
by gustavs

Re:Things I Like :)

Posted: Tue Jan 19, 2010 3:47 pm
by JauDzin
http://www.nordearigasmaratons.lv

skriešu jau 4. gadu. Lai arī līdz ģimnāzijas beigšanai skriešana nesagādāja nekādu prieku un nekādi nesapratu, kas tur paņemošs, ja tajā pašā laikā varēja futbolu, volejbolu vai basketbolu spēlēt! :)) Tagad patīk gan viens, gan otrs! Kā teikt - viss plūst, viss mainās! ;)

p.s.
reklāma nav apmaksāta! :D

Re:Things I Like :)

Posted: Tue Jan 19, 2010 4:17 pm
by alnislacis
JauDzin wrote:http://www.nordearigasmaratons.lv

skriešu jau 4. gadu. Lai arī līdz ģimnāzijas beigšanai skriešana nesagādāja nekādu prieku un nekādi nesapratu, kas tur paņemošs, ja tajā pašā laikā varēja futbolu, volejbolu vai basketbolu spēlēt! :)) Tagad patīk gan viens, gan otrs! Kā teikt - viss plūst, viss mainās! ;)

p.s.
reklāma nav apmaksāta! :D
Es dzirdēju, ka būs saabclub.lv komanda?

Re:Things I Like :)

Posted: Tue Jan 19, 2010 4:50 pm
by elmo
Kurš piesakās uz pilno maratonu!? 2 x esmu mēģinājis un tā arī līdz šim neesmu pieveicis pilno distanci! Vienreiz biju slikti gatavojies un noplīsu 36 kilometrā, bet otrreiz trāpīju puspavērtā kanalizācijas lūkā un ar piepampušu potīti skrējienu beidzu 38 kilometrā. Bet ir vēlme ķeksīša pēc to distanci pabeigt līdz galam, lai var likt roku pie sirds un vecumdienāz mazdēlam stāstīt, ka es to savā dzīvē esmu paveicis!

Re:Things I Like :)

Posted: Tue Jan 19, 2010 5:16 pm
by ZingZeng
Es tadu gabalu diezin vai varetu noiet, kur nu vel noskriet, lai gan attiecigi trenejoties pienemu, ka tas butu iespejams, bet ka jau ieprieks tika minets (ne no manas puses), nesaprotu, kas tur tik saistoss skriet tik garu gabalu.

Skolas laika mana krona distance bija 400m un patika ari sprinti, garie gabali gan ne B)

Re:Things I Like :)

Posted: Tue Jan 19, 2010 6:50 pm
by JauDzin
elmo wrote:Kurš piesakās uz pilno maratonu!? 2 x esmu mēģinājis un tā arī līdz šim neesmu pieveicis pilno distanci! Vienreiz biju slikti gatavojies un noplīsu 36 kilometrā, bet otrreiz trāpīju puspavērtā kanalizācijas lūkā un ar piepampušu potīti skrējienu beidzu 38 kilometrā. Bet ir vēlme ķeksīša pēc to distanci pabeigt līdz galam, lai var likt roku pie sirds un vecumdienāz mazdēlam stāstīt, ka es to savā dzīvē esmu paveicis!
Es tieši pagājušogad noskrēju pilno maratonu 1. reizi, arī ķeksīša pēc. :) Bet sapratu, ka maratona distance mani garlaiko.. skrien, skrien.. māja, māja, stabs, stabs.. bet pusmaratons - tieši laikā! Ne par īsu, ne par garu. Jāatzīst, ka tomēr pagatavoties vajag gan vienam, gan otram, lai skriešana sagādātu vairāk baudas nekā sāpes un mocības. Bet es zinu personīgi dažus kadrus, kas maratonu pagājušogad noskrēja bez trenēšanās un džinsu šortos.. :D biju šokā! :)

Re:Things I Like :)

Posted: Tue Jan 19, 2010 9:48 pm
by saule
Pagājušo gadu viens īrs, ja nemaldos, skrienot pilno maratonu pmanījās lēnā riksītī skrinot uzīpēt. :)

Man šogad plānojas maratona stafete, 4x10 km. Ja visi ģimenes pusaktīvie sporcmeņi sataisīsies uz piedalīšanos, tad skriesim to. Ja nē, tad nezinu, pusīti moš varētu pievārēt, 40 gan nē.

Man vien draudzene pēc Nordea, kurā skrēja stafeti, izdomāja ka jāuzkačājas maratonam un sāka intensīvi trenēties. Septembrī noskrēja Berlīnes maratonu pa četrām sundām. Respekt.

Kaut arī garie gabali patīk, maratonam es nevarētu uztrenēties, baigais slinkums.

Re:Things I Like :)

Posted: Tue Jan 19, 2010 10:27 pm
by chippy

Re:Things I Like :)

Posted: Tue Jan 19, 2010 10:27 pm
by chippy
chippy wrote:
elmo wrote:Kurš piesakās uz pilno maratonu!? 2 x esmu mēģinājis un tā arī līdz šim neesmu pieveicis pilno distanci! Vienreiz biju slikti gatavojies un noplīsu 36 kilometrā, bet otrreiz trāpīju puspavērtā kanalizācijas lūkā un ar piepampušu potīti skrējienu beidzu 38 kilometrā. Bet ir vēlme ķeksīša pēc to distanci pabeigt līdz galam, lai var likt roku pie sirds un vecumdienāz mazdēlam stāstīt, ka es to savā dzīvē esmu paveicis!
Kā sieva reaģē uz šo pārliecinošo apgalvojumu, ka tieši mazdēlam, ne mazmeitai? :D

Re:Things I Like :)

Posted: Tue Jan 19, 2010 10:40 pm
by elmo
chippy wrote:
chippy wrote:
elmo wrote:
Kā sieva reaģē uz šo pārliecinošo apgalvojumu, ka tieši mazdēlam, ne mazmeitai? :D
Lai reaģē kā grib!Šajā jautājumā esmu nelokāms! :woohoo:

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Jan 20, 2010 9:50 pm
by gustavs
Pēdējās spēlēs hoķī :) :) :)

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Jan 27, 2010 10:21 pm
by gustavs
Daile no uzlecošās saules zemes:
[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=Py7q1toZ ... re=related[/url]

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Jan 28, 2010 12:00 am
by edijs
Izdomāju savu zaļo 9k pielaist, atkal kādu laiciņu nostāvējis bija. Sekunde un šis jau rūc. Trīs nedēļas nostāvējis aukstumā nekustināts. Kamēr divus gadus vecs dīzeļpowers pie tiem -25 grādiem lec ar grūtībām 10-15 sekundes un tad vēl sākumā izdod neadekvātas skaņas. Pheh.

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Jan 28, 2010 8:53 am
by elmo
Nu nav jau tik traki ar tiem jaunajiem dīzeļiem!Pagājšziem, kamēr SAABiņš stāvēja vikingos uz pacēlāja, dabūju pavizināties ar VW Touran dīzelīti! Lieki piebilst, ka es viņu piešķīlu tā pat kā benzīnnieku, bez nekādas sveču sildīšanas!Pieleca kā nemetās, tiesa gan toreiz bija tikai kādi -15, bet logu skalojamais vienalga bija sasalis klucī! :D

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Jan 28, 2010 10:35 am
by edijs
Nu nav, nav traki, es jau tik smejos. Pie -15 grādiem jau šitais arī lec gana veikli, visu cieņu. Pie -20 arī vēl ļoti cienījami. Sūdīgāk, ja no rīta ir -25 un naktī bijis līdz visiem -28, -30. Tad tā čābīgāk. Tā jau, ja salīdzina - savulaik ar savu dīzeļfordescortu es pie -25 grādiem cīnījos reizēm pusstundu vai pat stundu. Tā ka nevar teikt, ka tehnoloģijas nebūtu progresējušas.