• Things I Like :) - Page 227
Page 227 of 264

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Jan 28, 2010 10:52 pm
by Arnijs
mixeris wrote:Nu jau trīs izglābšanās mači :)
Un viens pretinieka modriibas iemidzinaashanas... pret CKA :D

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Jan 29, 2010 12:23 am
by chippy
Cik Jūs ar tādām mašīnām (miskastēm) daudz esat paši braukājuši un cik bieži ir nācies, ja ne remontēt, tad vismaz papildināt kaut kādu no šķidrumiem??? Es saprotu, ka izskatās ok, un vadās ok, bet pārējais??? Tad kad atbildēsiet uz pirmo jautājumu, tad spriedīšu, par to no kuras puses fanojat par šiem auto!

Mans subjektīvais viedoklis- mašīna tikai un vienīgi tādiem, kuri pat šķidrumu negrib/nemāk uzpildīt, jeb tādiem kuriem tikai BRAUKT! Par pārējo sīkumu, kur nu vēl lielumu, ķimerēšanu motortelpā nerunājot.. :angry:

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Jan 29, 2010 8:26 am
by elmo
chippy wrote:Cik Jūs ar tādām mašīnām (miskastēm) daudz esat paši braukājuši un cik bieži ir nācies, ja ne remontēt, tad vismaz papildināt kaut kādu no šķidrumiem??? Es saprotu, ka izskatās ok, un vadās ok, bet pārējais??? Tad kad atbildēsiet uz pirmo jautājumu, tad spriedīšu, par to no kuras puses fanojat par šiem auto!

Mans subjektīvais viedoklis- mašīna tikai un vienīgi tādiem, kuri pat šķidrumu negrib/nemāk uzpildīt, jeb tādiem kuriem tikai BRAUKT! Par pārējo sīkumu, kur nu vēl lielumu, ķimerēšanu motortelpā nerunājot.. :angry:
Nu pirmais un galvenais šķidrums, ko visi pilda gandrīz katru mēnesi un dažreiz pat vairākas reizes mēnesī ir benzīns vai soļarka! :woohoo:
Otrs visbiežāk pildītais šķidrums ir Logu šķidrums!
Pārējie šķidrumi jau salīdzinoši reti jālej! :)

Turklāt jo vecāks auto, jo vairāk tā uzbūve līdzinās mopēdam, ko bērnībā gandrīz visi ir izjaukuši un salikuši paši ar savām rokām! Un galu galā ar MB var braukt uz Domeniku, jo jebkura gada ražojuma MB rūpnīca nodrošina ar visām nepieciešmajām detaļām.

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Jan 29, 2010 9:51 am
by Uģis
elmo wrote: Nu pirmais un galvenais šķidrums, ko visi pilda gandrīz katru mēnesi un dažreiz pat vairākas reizes mēnesī ir benzīns vai soļarka! :woohoo:
Otrs visbiežāk pildītais šķidrums ir Logu šķidrums!
Pārējie šķidrumi jau salīdzinoši reti jālej! :)
Man otrs biežāk pildītais šķidrums ir motoreļļa, ja tā padomā, tad logu šķidrums ir pieliets tikai reizi uz trīs eļļas maiņām. Šķiet, ka pietiks vēl līdz ceturtajai.
mjā, man ir pašattīrošais burvju stikls... hi hi.

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Jan 29, 2010 10:04 am
by vidvuds
Pieredze ir īpašība, kuras dēļ vecu kļūdu vietā tu pieļauj jaunas!

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Jan 29, 2010 11:26 am
by KoreFun
chippy wrote:Cik Jūs ar tādām mašīnām (miskastēm) daudz esat paši braukājuši un cik bieži ir nācies, ja ne remontēt, tad vismaz papildināt kaut kādu no šķidrumiem??? Es saprotu, ka izskatās ok, un vadās ok, bet pārējais??? Tad kad atbildēsiet uz pirmo jautājumu, tad spriedīšu, par to no kuras puses fanojat par šiem auto!

Mans subjektīvais viedoklis- mašīna tikai un vienīgi tādiem, kuri pat šķidrumu negrib/nemāk uzpildīt, jeb tādiem kuriem tikai BRAUKT! Par pārējo sīkumu, kur nu vēl lielumu, ķimerēšanu motortelpā nerunājot.. :angry:
Tīri vizuāli patīk:) Nekad neesmu braukājis, pat tuvu tādiem modeļiem..
Ai, nē, esmu gan!! Custom made vienīgais ekzemplārs uz C124 bāzes veidots no LOTEC tuning kompānijas. 3.0, vai 3.2 nezinu + Turbo (nereāla izmēra:laugh:) Rezultātā ~360 zirgi:cheer: vot tas aprarāts...:unsure: kā iedod grīdā, tā diezgan grūti no beņķa muguru atraut:cheer: vienīgi mašīna sausam asfaltam, lietus laikā labāk vispār neizbraukt:laugh:

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Jan 29, 2010 11:37 am
by Nauris_t16
chippy wrote:Cik Jūs ar tādām mašīnām (miskastēm) daudz esat paši braukājuši un cik bieži ir nācies, ja ne remontēt, tad vismaz papildināt kaut kādu no šķidrumiem??? Es saprotu, ka izskatās ok, un vadās ok, bet pārējais??? Tad kad atbildēsiet uz pirmo jautājumu, tad spriedīšu, par to no kuras puses fanojat par šiem auto!

Mans subjektīvais viedoklis- mašīna tikai un vienīgi tādiem, kuri pat šķidrumu negrib/nemāk uzpildīt, jeb tādiem kuriem tikai BRAUKT! Par pārējo sīkumu, kur nu vēl lielumu, ķimerēšanu motortelpā nerunājot.. :angry:
:) Tīri aizrauj E500 platās arkas un vispārīgi agresīvais izskats. Ilgu laiku nemaz nezināju, kas tas ir par modeli, tik nesen uzzināju, ka tas arī ir manis apbrīnotais no Taxi 1 :D

P.S. Visticamāk, ka nekad man pat interese nebūs ar kaut ko tādu braukt :D Vēljoprojām dodu priekšroku muguru un ausis bojājošiem asfalta gludekļiem :woohoo:

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Feb 03, 2010 4:13 pm
by alnislacis
Mans pēdējais hīts iekš youtube- we-dub..

Video 1
Video 2

Viss playlists, meklējot "wagenwerks" arī atradīsies..



_____________________________
Niez nagi kaut ko tādu vasarā uzfilmēt arī priekš saab (kluba vai ne kluba ietvaros, vai vnk savam priekam). Ir aizdomas, kur sarunāt divas pro kameras, busu un pie kā to visu salikt erotiskā klipā.. Jāpaštuko.

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Feb 04, 2010 10:13 pm
by vidvuds
Biju šodien Vlamieras Drāmas teātrī uz izrādi "Vīns un nezāles". Nu moins. Ja Jums sanāk laiks un ir pa ceļam - iesaku!

Izrāde pēc AMERICAN BEAUTY motīviem.
Varbūt jāuzrīko kāds saab pasākums iekš Valmieras ar iespēju vakarā apmeklēt šo izrādi? :dry: :dry: (blefoju)


[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=Cavi9ndITTQ]

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Feb 05, 2010 10:43 am
by JauDzin
Šo sestdien, 6/02/2010:
Tradicionālais slēpojums apkārt Alauksta ezeram!

http://www.apkart-alaukstam.lv/web/

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Feb 05, 2010 10:59 am
by KoreFun
alnislacis wrote:Mans pēdējais hīts iekš youtube- we-dub..

Video 1
Video 2

Viss playlists, meklējot "wagenwerks" arī atradīsies..



_____________________________
Niez nagi kaut ko tādu vasarā uzfilmēt arī priekš saab (kluba vai ne kluba ietvaros, vai vnk savam priekam). Ir aizdomas, kur sarunāt divas pro kameras, busu un pie kā to visu salikt erotiskā klipā.. Jāpaštuko.
Golf MK II smuki, MK III un IV nepatīk, Arī Jetta, vecā, smuka (ja vēl būtu 2d..)

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Feb 05, 2010 11:06 am
by chippy
KoreFun wrote:
alnislacis wrote:Mans pēdējais hīts iekš youtube- we-dub..

Video 1
Video 2

Viss playlists, meklējot "wagenwerks" arī atradīsies..



_____________________________
Niez nagi kaut ko tādu vasarā uzfilmēt arī priekš saab (kluba vai ne kluba ietvaros, vai vnk savam priekam). Ir aizdomas, kur sarunāt divas pro kameras, busu un pie kā to visu salikt erotiskā klipā.. Jāpaštuko.
Golf MK II smuki, MK III un IV nepatīk, Arī Jetta, vecā, smuka (ja vēl būtu 2d..)
Ir Jetta 2durniece, tāpat kā vecie Audi 80 (līdaciņas) ;)

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Feb 06, 2010 10:00 am
by KoreFun
chippy wrote:
KoreFun wrote:
alnislacis wrote:Mans pēdējais hīts iekš youtube- we-dub..

Video 1
Video 2

Viss playlists, meklējot "wagenwerks" arī atradīsies..



_____________________________
Niez nagi kaut ko tādu vasarā uzfilmēt arī priekš saab (kluba vai ne kluba ietvaros, vai vnk savam priekam). Ir aizdomas, kur sarunāt divas pro kameras, busu un pie kā to visu salikt erotiskā klipā.. Jāpaštuko.
Golf MK II smuki, MK III un IV nepatīk, Arī Jetta, vecā, smuka (ja vēl būtu 2d..)
Ir Jetta 2durniece, tāpat kā vecie Audi 80 (līdaciņas) ;)
"ja vēl būtu 2d" domāts tājā klipā, bet tur tālāk viena parādījās:)

Re:Things I Like :)

Posted: Tue Feb 09, 2010 12:04 pm
by Nils
Pēdējā laika labākais atklājums mūzikā - "Kamelot", jo īpaši albūms "The Black Halo", baigi patīk.
Varbūt smagākas mūzikas cienītāji šito zin jau sen, bet man šis lauciņs ir diezgan svešs. :blush:

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Feb 12, 2010 5:07 pm
by ZingZeng
Eh, zel, ka vairs nerada pa telluku.
Manuprat visu laiku forsakais TV shows.
http://www.youtube.com/watch?v=CairfythglM

jautriba sakas no 6.minutes ;)