• Things I Like :) - Page 229
Page 229 of 264

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Feb 18, 2010 2:23 pm
by lawyer
http://www.diena.lv/lat/politics/riga/r ... prs-sniegs

Rīt no rīta droši vien šo ziņu es gribēšu ielikt lamāšanās topikā :D

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Feb 18, 2010 4:06 pm
by elmo
lawyer wrote:http://www.diena.lv/lat/politics/riga/r ... prs-sniegs

Rīt no rīta droši vien šo ziņu es gribēšu ielikt lamāšanās topikā :D
Būs jāpieceļas agrāk, lai visādi bremzes netraucē braukt uz darbu! :laugh:

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Feb 18, 2010 5:11 pm
by defektivais
Es domāju satraukumam nav iemesla:

Image

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Feb 18, 2010 5:28 pm
by Nauris_t16
defektivais wrote:Es domāju satraukumam nav iemesla:
Vai tie ir tie, par ko nesen ziņoja medijos? Ka Kurzemes? priekšpilsēta esot 4 iepirkusi pagalmu un mazo ielu tīrīšanai :)

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Feb 18, 2010 5:32 pm
by lawyer
:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Feb 18, 2010 5:32 pm
by defektivais
ziedoniz wrote:
defektivais wrote:Es domāju satraukumam nav iemesla:
Vai tie ir tie, par ko nesen ziņoja medijos? Ka Kurzemes? priekšpilsēta esot 4 iepirkusi pagalmu un mazo ielu tīrīšanai :)
Tie pāši vien būs :)

http://www.diena.lv/lat/politics/riga/f ... ures-nivas

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Feb 18, 2010 8:52 pm
by elmo
Redzēju šodien vienu amerikāņu SUV ar tādu pašu lāpstu, tas izskatījās iespaidīgāks un pietiekami smags, lai stumtu arī piesalušu sniegu.:laugh:

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Feb 18, 2010 11:06 pm
by Nīgrais
Lai visi svētie apgrābstās!
Ņiva ar šķūri! :cheer: :laugh: :silly: :woohoo:
Bez komentāriem.

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Feb 18, 2010 11:11 pm
by Arnijs
Nīgrais wrote:Lai visi svētie apgrābstās!
Ņiva ar šķūri! :cheer: :laugh: :silly: :woohoo:
Bez komentāriem.
VAZisti nespēs vien mainīt razdatkas pa garantiju.:woohoo:

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Feb 18, 2010 11:17 pm
by Nīgrais
Arnijs wrote: VAZisti nespēs vien mainīt razdatkas pa garantiju.:woohoo:
Šitādam ķēmam komplektā nāk autoevakuators? ;)

P.S.
Šon man sētu tīrīja 100-latnieki. Zviedziens rīta kafijas garumā!
:laugh: :laugh: :laugh:

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Feb 19, 2010 1:33 am
by KurBads
defektivais wrote:
ziedoniz wrote:
defektivais wrote:Es domāju satraukumam nav iemesla:
Vai tie ir tie, par ko nesen ziņoja medijos? Ka Kurzemes? priekšpilsēta esot 4 iepirkusi pagalmu un mazo ielu tīrīšanai :)
Tie pāši vien būs :)

http://www.diena.lv/lat/politics/riga/f ... ures-nivas
Nu bāc! Un vai tiešām šāda lāpsta ir jāpērk no amerikāņiem? Vai Latvijā esam dumji vai neizdarīgi. Leņķdelzis, svarka, organiskais stikls un pāris hidrocilindri ...

un jā, kas vainas mūsdienu Ņivai? Vai rūpīgam saimniekam nekalpotu pienācīgu laiku?

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Feb 19, 2010 10:50 am
by lawyer
Opaaaa - slovāki uzvarēja krievus 2:1 bullīšos :)

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Feb 19, 2010 12:54 pm
by chippy
.......pirms 2 min.
Ir vēl viena brīva vieta, tikko pieteicās trīs, līdz šim Smārde neredzētas blondīnes ar lieliem pupiem un garām kājām, nav jau gluži manā gaumē, bet nekas.:laugh:
Kaspar, tā ir tava pēdējā iespēja, ja ne piedāvāšu vakanci AZ.

Autor! Esmu gar zemi :woohoo: :laugh:

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Feb 19, 2010 12:57 pm
by Nils
chippy wrote:.......pirms 2 min.
Ir vēl viena brīva vieta, tikko pieteicās trīs, līdz šim Smārde neredzētas blondīnes ar lieliem pupiem un garām kājām, nav jau gluži manā gaumē, bet nekas.:laugh:
Kaspar, tā ir tava pēdējā iespēja, ja ne piedāvāšu vakanci AZ.

Autor! Esmu gar zemi :woohoo: :laugh:
Papildināts! :laugh:

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Feb 19, 2010 1:34 pm
by alnislacis
Nils/carlorossi wrote:
chippy wrote:.......pirms 2 min.
Ir vēl viena brīva vieta, tikko pieteicās trīs, līdz šim Smārde neredzētas blondīnes ar lieliem pupiem un garām kājām, nav jau gluži manā gaumē, bet nekas.:laugh:
Kaspar, tā ir tava pēdējā iespēja, ja ne piedāvāšu vakanci AZ.

Autor! Esmu gar zemi :woohoo: :laugh:
Papildināts! :laugh:
Kas shitas ir?