• Things I Like :) - Page 230
Page 230 of 264

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Feb 19, 2010 1:55 pm
by vidvuds
Tas ir Nila kontingents iekš viņa auto, ceļā uz Rīgu :D

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Feb 20, 2010 11:23 am
by chippy
Pēc ~6h būšu siltumā.. +34` B)

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Feb 20, 2010 1:54 pm
by edijs
Mjam, atceros, pagājušo gadu ap šo laiku biju Itālijā. Nebija mega silts varbūt, +15, pa dienu saulē +20. Bet man kā karstumu nemīlošam cilvēkam bija ļooooti ok. Un viss plaukst un zaļo, daba mostās tikko, kokos apeļsīni un mandarīni. Tad atbrauc atpakaļ uz Latviju, iznāc no lidostas un apkārt auksts, drēgns, viss tik pelēks, neviens nesmaida.. Tā apkārtējā vide nomāc reizēm. Tāpēc vajag tādos drēgnajos gadalaikos aizlaist kaut kur. Kaut uz dažām dienām. Ar lētajām biļetēm. Pasūkt alu ar citu ļaužu pārstāvjiem. Ok, šoziem man patīk te, ir sniega gana daudz, viss balts un tā. Plus es vairs neesmu Rīgas iedzivotājs, un ārpus Rīgas jau tā baltuma vairāk.

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Feb 22, 2010 11:42 am
by zudushais
edijs wrote:Mjam, atceros, pagājušo gadu ap šo laiku biju Itālijā. Nebija mega silts varbūt, +15, pa dienu saulē +20. Bet man kā karstumu nemīlošam cilvēkam bija ļooooti ok. Un viss plaukst un zaļo, daba mostās tikko, kokos apeļsīni un mandarīni. Tad atbrauc atpakaļ uz Latviju, iznāc no lidostas un apkārt auksts, drēgns, viss tik pelēks, neviens nesmaida.. Tā apkārtējā vide nomāc reizēm. Tāpēc vajag tādos drēgnajos gadalaikos aizlaist kaut kur. Kaut uz dažām dienām. Ar lētajām biļetēm. Pasūkt alu ar citu ļaužu pārstāvjiem. Ok, šoziem man patīk te, ir sniega gana daudz, viss balts un tā. Plus es vairs neesmu Rīgas iedzivotājs, un ārpus Rīgas jau tā baltuma vairāk.
Šorīt ielidoju no Gruzijas. Tbilisi jauki zaļa un grādi +15. To gan izbaudīju tikai vakar. Bet izjūtas šorīt kā Edijam, atgriežoties no IT pērn. Pārējo laiku aru Gudauri sniega laukus. Freeride mīļotājiem iesaku šo vietu gan cenas, gan svaiga sniega atrašanas iespēju ziņā.

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Feb 22, 2010 12:13 pm
by elmo
Par gudauri lūdzu precīzāk! Cik tas viss kopā izmaksā, kā ar servisu, salīdzinājumā ar Itāļu vai Austriešu alpiem, vai slovāku Tatriem. Kas patika, kas nepatika. Kas jāzina, ja brauc uz turieni! Brauci individuāli, vai caur tūroperātoru!?

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Feb 22, 2010 3:09 pm
by chippy
Nesaktoties uz visiem starpgadiijumiem ar lidmashiinaam un viesniicaam pirmajaa dienaa, ar vieteejiem tirgotaajiem, viss ir SUPER!
Temperatuura +34` :)
Nav taa ka atpakalj gribeetos..
Un alus arii garsho peec alus! :woohoo:

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Feb 22, 2010 3:33 pm
by lawyer
Olimpisko spēļu hokeja turnīra organizētāj plāns ir pilnībā izgāzies - ceturtfaļfinālā Krievija jau gaida Kanādas-Vācijas pāra uzvarētājus :D "Sapņu fināls" acīmredzot jau notiksies 1/4 finālā un kādai no šīm divām lielajām hokeja nācijām nāksies pamatīgi aplauzties:silly: Viss bija izplānots tā, lai RUS un CAN tiekas finālā, bet tam patraucēja tāds sīkums kā Kanādiešu nespēja uzvarēt ASV priekšsacīkstēs :laugh: Hokejs rullē arī ar to, ka ir grūti prognozējams :)

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Feb 22, 2010 4:50 pm
by elmo
Diez kā sočos spēlēs mūsu hokeja izlase, tur laikam būs tik silti, ka būs jāslido sarkanbaltsarkanās peldenēs ar glābšanas vesti! :)

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Feb 22, 2010 8:20 pm
by skirem
elmo wrote:Diez kā sočos spēlēs mūsu hokeja izlase, tur laikam būs tik silti, ka būs jāslido sarkanbaltsarkanās peldenēs ar glābšanas vesti! :)
Mūsējiem Sočos nav ko darīt ar šādu spēli ;)

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Feb 22, 2010 8:59 pm
by elmo
Nekas, vēl 4 gadi KHL un tad jau jaunie kaut ko parādīs!
Kaut vai to, kā izskatās peldbikses! :):laugh:

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Feb 22, 2010 9:02 pm
by elmo
Ja tā ņem, tad jau visus biatlonistus, slēpotājus, visus jātstāj mājās un jāsūta tikai skeletonisti un kamaniņņieki! Sports jau ar to ir interesants, ka tur nekad neko nevar zināt!
Redz kā te olimpiādē melnādais sniega leopards brauc no kalna un visa viņa valsts priecājas, ja viņš kaut vienu apsteidz!:P

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Feb 22, 2010 11:34 pm
by KoreFun
chippy wrote: Temperatuura +34`
Un alus arii garsho peec alus! :woohoo:
Kur tad atrodies?

Re:Things I Like :)

Posted: Tue Feb 23, 2010 9:44 am
by Nils
Rakstīšu ātri, kamēr nav aizmirsies!
Šorīt nu dien, ļoti negribējās celties, šis bija viens no skaistākajiem manas dzīves sapņiem.
Manā sētā stāvēja tumšzaļš c900 lpt! Lai izbaudītu to foršo sajūtu ilgāk, ka man tāds ir, kādu pus stundu vārtījos pa gultu ar aizvērtam acīm, kamēr spilgtākā sajūta nav pazudusi.
Sapnis bija tik reāls, pat pamostoties īsti nespēju aptvert, tas ir sapnis vai īstenība!?
Laikam jau tas ir tas pēdējais klikšķis!

Re:Things I Like :)

Posted: Tue Feb 23, 2010 12:02 pm
by lawyer
Ja mēs tā reāli un kritiski paskatāmies uz LV izlasi un pretiniekiem, kuri bija šajās trijās spēlēs, tad nekāda traģēdija nav notikusi - tādi ir reālie spēku samēri - krieviem, čehiem un slovākiem bija vairāki izcili un daudzi labi NHL un KHL spēlētāji, bet mums - viens labs NHL spēlētājs, divi NHL gaisu apostījušie un vesels bars KHL viduvējību... protams, slovākiem varēja kādu iemest un ielaist mazāk, bet nu... un mūsējie acīmredzami nebija gatavi spēlēt uz NHL izmēra laukuma, kur ir pavisam cita taktika jāpielieto, lai gūtu panākumus...

Cerams, ka uz Sočiem mums būs vairāk labu NHL un KHL spēlētāju...

PČ pavasarī, kad musējiem nenāks pretī izcilnieku brigādes, ir cerības labāk pacīnīties, bet tagad... ni, ni...

Ceru uz cīņu par katru ledus kvadrātmetru nākamajā spēlē ar čehiem un to, ka spēlētāji izpildīs treneru dotos uzdevumus un taktisko plānu :)

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Feb 24, 2010 10:35 am
by lawyer
Manas cerības piepildījās - šā rīta spēle tiešām bija ļoti sakarīga :) Čehiem un viņu līdzjutējiem notiekti lija auksti sviedri :D Laba ceļamaize uz atlikušajām KHL regulārā čempionāta spēlēm un play-off, kā arī uz PČ Vāczemē :)

Žēl, ka CAN-RUS spēle sākas pēc mūsu laika 2.30 :S