Page 233 of 264
Re:Things I Like :)
Posted: Thu Mar 04, 2010 12:40 am
by alnislacis
Vēlu neuzrauties uz Alņalāča un viņa telefonakameras, ja tam gadījuā sanāks pildīt darba pienākumus tajā apkārtnē..
Re:Things I Like :)
Posted: Fri Mar 05, 2010 9:58 am
by Smith
Rammsteins vakar patika!!! :)
Re:Things I Like :)
Posted: Fri Mar 05, 2010 10:46 am
by Jancis
Smith wrote:Rammsteins vakar patika!!! :)
Jā, bija labais! :evil:
Re:Things I Like :)
Posted: Fri Mar 05, 2010 10:50 am
by iRAFAR
Koncerts tiešām foršs... Uguņošana uz goda :)
Beeet... Es nezinu vai es vēl kādu biļeti pirkšu uz Arēnas koncertiem... Futbola stadions tomēr ir pareizais izmērs ;)
Re:Things I Like :)
Posted: Fri Mar 05, 2010 11:07 am
by Jancis
iRAFAR wrote:Koncerts tiešām foršs... Uguņošana uz goda :)
Beeet... Es nezinu vai es vēl kādu biļeti pirkšu uz Arēnas koncertiem... Futbola stadions tomēr ir pareizais izmērs ;)
Jā, tas gan, diezgan saspiesti tas viss bija.
Re:Things I Like :)
Posted: Fri Mar 05, 2010 11:07 am
by Smith
Re:Things I Like :)
Posted: Fri Mar 05, 2010 11:12 am
by Smith
Jancis wrote:
iRAFAR wrote:Koncerts tiešām foršs... Uguņošana uz goda :)
Beeet... Es nezinu vai es vēl kādu biļeti pirkšu uz Arēnas koncertiem... Futbola stadions tomēr ir pareizais izmērs ;)
Jā, tas gan, diezgan saspiesti tas viss bija.
No augšas gan viss bija ļoti labi pārredzams...:silly: Cenu atšķirība tikai 5Ls...
Re:Things I Like :)
Posted: Fri Mar 05, 2010 11:16 am
by Malder
Es ar saku domat par sedvietam, nav vairs tas vecums, kad vareja pa pus minuti nokljut caur puli lidz skatuvei. :P
Rammstein aufrichtigsten Dank!!! :)
Re:Things I Like :)
Posted: Sat Mar 06, 2010 12:14 am
by Nīgrais
Re:Things I Like :)
Posted: Sat Mar 06, 2010 6:22 pm
by edijs
Es ar esmu sapratis, ka nav vairs tie gadi, kad gribu spiesties pie skatuves un mīcīties kopā ar citiem iesvīdušajiem tipiem. Ok, tiesa, es nekad neesmu baigi alcis spaidīties plecs pie pleca ar citiem pie pašas skatuves, man vajag vietu, kur kustēties pa savam un labāk tad bik tālāk no skatuves. Protams, būt pašā priekšā ir super.. čut ne ar roku var sataustīt savus elkus. Bet mīnusi to neatsver. Metallicas koncī, teiksim bija forši, ka priekšā tajā VIP zonā bija ierobežots cilvēku daudzums, tu viens otram uz galvas nekāpa. Vot tā jā - par to esmu gatavs piemaksāt, lai esmu tuvu skatuvei un nesaspiests. Ja tādas opcijas nav, tad stāvēt pa riktīgu gabalu arī nav aršana. Labs variants bija Queen (nu, cik nu queen ir cits jautājums) koncī - stāvēju blakus tai mēlei vidū un šamie tur vairāk tusēja, nekā pa skatuvi. Tad es biju uz Limp Bizkit koncertu un, tā kā nebija vairs stāvvietu, devos uz sēdvietām ar nodurtu galvu - jo biju sataisījies baigi lēkāt. Čut ne desmit gadus atpakaļ tomēr tā viņu mūzika ļoti pavilka. Uzkāpām sēdvietās tur pašā augšā - un izrādās, tur var normāli i lēkāt, i matus kratīt, utt. Un neviens uz galvas nekāpj. Tur no augšas skatoties uz zāli šķiet - oj, tnx god es neesmu tur tajā barā. :) Tā ka - turpmāk tikai stāvvietās pašā augšā.
Re:Things I Like :)
Posted: Sat Mar 06, 2010 8:45 pm
by mrpinkeyes
edijs wrote:Es ar esmu sapratis, ka nav vairs tie gadi, kad gribu spiesties pie skatuves un mīcīties kopā ar citiem iesvīdušajiem tipiem. Ok, tiesa, es nekad neesmu baigi alcis spaidīties plecs pie pleca ar citiem pie pašas skatuves, man vajag vietu, kur kustēties pa savam un labāk tad bik tālāk no skatuves. Protams, būt pašā priekšā ir super.. čut ne ar roku var sataustīt savus elkus. Bet mīnusi to neatsver. Metallicas koncī, teiksim bija forši, ka priekšā tajā VIP zonā bija ierobežots cilvēku daudzums, tu viens otram uz galvas nekāpa. Vot tā jā - par to esmu gatavs piemaksāt, lai esmu tuvu skatuvei un nesaspiests. Ja tādas opcijas nav, tad stāvēt pa riktīgu gabalu arī nav aršana. Labs variants bija Queen (nu, cik nu queen ir cits jautājums) koncī - stāvēju blakus tai mēlei vidū un šamie tur vairāk tusēja, nekā pa skatuvi. Tad es biju uz Limp Bizkit koncertu un, tā kā nebija vairs stāvvietu, devos uz sēdvietām ar nodurtu galvu - jo biju sataisījies baigi lēkāt. Čut ne desmit gadus atpakaļ tomēr tā viņu mūzika ļoti pavilka. Uzkāpām sēdvietās tur pašā augšā - un izrādās, tur var normāli i lēkāt, i matus kratīt, utt. Un neviens uz galvas nekāpj. Tur no augšas skatoties uz zāli šķiet - oj, tnx god es neesmu tur tajā barā. :) Tā ka - turpmāk tikai stāvvietās pašā augšā.
Mjā un šito raksta cilvēks kuram pat nav 30 !!! Laikam tāda laikmeta liec''iba, ka mietpilsoņi un komformisti veidijas jau ap 25!
Re:Things I Like :)
Posted: Sun Mar 14, 2010 9:11 pm
by chippy
http://www.blocket.se/alvsborg/SAAB_900 ... ?ca=11&w=3
Patīk durvju apšuvuma kombinācija- bildē baigi smuki izskatās :woohoo:
Re:Things I Like :)
Posted: Sun Mar 14, 2010 10:23 pm
by Nauris_t16
Ideāli :woohoo: 9-5 vilkatim, ja nemaldos, arī ir tādi apšuvumi.
Šim tik vēl sēdekļus bik piekoriģēt, lai pieskaņotos :)
P.S. Mana mīļākā interjera krāsu kombinācija - balts ar melnu :)
Re:Things I Like :)
Posted: Tue Mar 16, 2010 10:06 pm
by KoreFun
chippy wrote: Jūs taču neesat cilvēki! Jums nekas nepienākās- samaksā tik mums NODOKLI!:( :laugh:
Un "jā" un "nē".
Šodien biju jaunajā sociālā namā. Valsts uzbūvēja namu, ~110 dzīvokļu, kurus atdeva invalīdiem un veciem cilvēkiem. Pie tam samazinot maksu uz ~50%.
Tomēr kaut kas labs notiek valstī:)
Re:Things I Like :)
Posted: Wed Mar 17, 2010 2:30 am
by vidvuds
Sveiciens no Šveices :)
esmu šeit pirmo reiz un jāsaka, ka baigi patīk. kaut arī darbs ir tiko beidzies - sajūtas feinas :)
Daba, gaisa temp., kalni un gaiss - mmmm :) Kā arī savi daži labi saab ir pamanīti :)
Bet vispār man patīk komandējumi, kur 4 dienu laikā tu paspēj būt 3 valstīs (neskaitot LV) :)
Kamēr šõ rakstu, atkal paskatos pa logu, redzu gaismās mirgojosos kalnus un atkal seju rotā smaids :)