• Things I Like :) - Page 234
Page 234 of 264

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Mar 17, 2010 8:05 am
by Smith
vidvuds wrote:Sveiciens no Šveices :)

Bet vispār man patīk komandējumi, kur 4 dienu laikā tu paspēj būt 3 valstīs (neskaitot LV) :)
Man tieši nepatīk komandējumi, jo tu izskrien tām valstīm cauri tā arī neko prātīgu neredzot. Bet prieks par tevi! ;)

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Mar 17, 2010 6:50 pm
by gustavs
vidvuds wrote:Sveiciens no Šveices :)

esmu šeit pirmo reiz un jāsaka, ka baigi patīk. kaut arī darbs ir tiko beidzies - sajūtas feinas :)

Daba, gaisa temp., kalni un gaiss - mmmm :) Kā arī savi daži labi saab ir pamanīti :)

Bet vispār man patīk komandējumi, kur 4 dienu laikā tu paspēj būt 3 valstīs (neskaitot LV) :)

Kamēr šõ rakstu, atkal paskatos pa logu, redzu gaismās mirgojosos kalnus un atkal seju rotā smaids :)
Redz kāds kontrasts uzreiz-no maza bucenīša,tagad šurī apkārt. Lai veicas ;) :) !

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Mar 17, 2010 6:54 pm
by alnislacis
Gustavs wrote:
vidvuds wrote:Sveiciens no Šveices :)

esmu šeit pirmo reiz un jāsaka, ka baigi patīk. kaut arī darbs ir tiko beidzies - sajūtas feinas :)

Daba, gaisa temp., kalni un gaiss - mmmm :) Kā arī savi daži labi saab ir pamanīti :)

Bet vispār man patīk komandējumi, kur 4 dienu laikā tu paspēj būt 3 valstīs (neskaitot LV) :)

Kamēr šõ rakstu, atkal paskatos pa logu, redzu gaismās mirgojosos kalnus un atkal seju rotā smaids :)
Redz kāds kontrasts uzreiz-no maza bucenīša,tagad šurī apkārt. Lai veicas ;) :) !
Adved mums kožļenes!

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Mar 17, 2010 8:06 pm
by gustavs
http://www.tvnet.lv/auto/par_un_ap/3081 ... tara_volga
Dikti jau gribētu,lai ideja realizetos.
Jo sevišķi gribu atveldzēt sirdi skatoties uz gaz24 sporta bolīdiem :)!

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Mar 18, 2010 7:11 pm
by vidvuds
Gustavs wrote:
vidvuds wrote:Sveiciens no Šveices :)

quote]

Redz kāds kontrasts uzreiz-no maza bucenīša,tagad šurī apkārt. Lai veicas ;) :) !
negribu izklausities iedomigs, bet, galvenais, nelais galva domu un blaut visiem lidzi, ka ir krize.

nepatik darbs - maini, doma , ka darbu nedabusi - padoma velreiz :) PAdoma, pamekle un aktivi rikojies - viss notiksies :)

p.s.

beigas pat sanak ta "krizes laika", ka ir iespeja izveleties starp vairakam opcijam ;)

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Mar 19, 2010 1:20 am
by KoreFun
Krievijā jau pieķērās nelegālam "hrenonam":)
Tagad tādus "hrenistus" ne tikai uz TA nelaiž, bet arī uz ceļiem ķer. Un pats interesantākais:
Šādiem braucējiem atņem tiesības no 6 līdz 12 mēnešiem + "hrenona" konfiskācija:woohoo:

P.S pie mums, pēdējā laikā, mazāk tādu hrenona mīlētāju palika, bet tomēr arī derētu ievest kaut kādas sankcijas... Nez, veidot brigādes, lai ceļus remontē:laugh: :P

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Mar 19, 2010 2:41 am
by Nauris_t16
Gustavs wrote:http://www.tvnet.lv/auto/par_un_ap/3081 ... tara_volga
Dikti jau gribētu,lai ideja realizetos.
Jo sevišķi gribu atveldzēt sirdi skatoties uz gaz24 sporta bolīdiem :)!
Cik esmu dzirdējis, tad ideja, visticamāk, ka aizies. Arī SK tika jautāts par ieinteresētajām personām vēsturiskajai klasei :) Tikai, cik saprotu, patreiz nav neviena, kas varētu pretendēt uz vēsturiskās šosejas klasi :(

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Mar 19, 2010 10:28 am
by alnislacis
ziedoniz wrote:
Gustavs wrote:http://www.tvnet.lv/auto/par_un_ap/3081 ... tara_volga
Dikti jau gribētu,lai ideja realizetos.
Jo sevišķi gribu atveldzēt sirdi skatoties uz gaz24 sporta bolīdiem :)!
Cik esmu dzirdējis, tad ideja, visticamāk, ka aizies. Arī SK tika jautāts par ieinteresētajām personām vēsturiskajai klasei :) Tikai, cik saprotu, patreiz nav neviena, kas varētu pretendēt uz vēsturiskās šosejas klasi :(
Kā tas ir?

Ja jautā SK, tad nozīmē, ka varētu iet runa par kāda 99 vai 96 piedalīšanos šajās sacīkstēs?

Interesanti būtu visādi vēsturiskie spēkrati vienā trasē un pēc finiša sadala balvas pa noteiktām klasēm. Bet droši vien līdz joungtimeriem kā 900og šis pasākums neaizsniegies..

Re:Things I Like :)

Posted: Sun Mar 21, 2010 12:27 pm
by vidvuds
šodien pieteicos peldēšanas klubā atpakaļ treniņos :)

attiecīgi savest kārtībā formu, veselību un atteikties no pāris kait. ieradumiem :) wuhuuu

Image

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Mar 22, 2010 5:37 pm
by lawyer
Šis aparāts ir vnk... nu... tāds, ka man. tik vien kā paskatoties uz to, uzreiz ir orga :woohoo:

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... abNumber=1

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Mar 22, 2010 6:33 pm
by elmo
Ja 9-3 nav TurboX vai AERO AWD tad es uz to pat negribu skatīties. Nu labi vēl SSietis pēc kaut kā izskatās.
Bet tā ir tikai mana izpratne par to, kas ir smuks un seksīgs!:laugh:

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Mar 22, 2010 7:44 pm
by uculs
Tikai jautājums, tu tos abus esi vismaz redzējis dzīvē?

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Mar 22, 2010 7:48 pm
by Nīgrais
lawyer wrote:Šis aparāts ir vnk... nu... tāds, ka man. tik vien kā paskatoties uz to, uzreiz ir orga :woohoo:
Draugs, "opreģeļisj" beidzot, uz ko tad īsti Tev ir tā "orga".
Tad 9-3OG Vigens, tad 900OG, tad vispār dīzelis...
Tā takš nevar būt, ka Tavā vecumā Tev vēl arvien ir nepārtrauktā "orga"?
:laugh::P :woohoo:

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Mar 22, 2010 7:55 pm
by Nauris_t16
lawyer wrote:Šis aparāts ir vnk... nu... tāds, ka man. tik vien kā paskatoties uz to, uzreiz ir orga :woohoo:

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... abNumber=1
Vai man vienīgajam šķiet, ka tas maģis nerullē un vispār tā mašīna pēc džipa izskatās? :woohoo: :woohoo:

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Mar 22, 2010 8:20 pm
by elmo
uculs wrote:Tikai jautājums, tu tos abus esi vismaz redzējis dzīvē?
Esmu gan dzīvē redzējis! Un uz Desktopa fonā arī izskatās baigi labi! :D