• Things I Like :) - Page 235
Page 235 of 264

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Mar 22, 2010 8:38 pm
by uculs
Nē nu ok.
Man 9-3 neviens tā īsti nepatīk. Sestdien patestēšu TurboX, tad varbūt domas mainīsies. Bet ssietis man patīk tikai vizuāli, braukt es tādā negribētu.

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Mar 22, 2010 9:08 pm
by KoreFun
Ziedoni, maģis viennozīmīgi nerullē:laugh:

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Mar 22, 2010 10:41 pm
by Nīgrais
KoreFun wrote:Ziedoni, maģis viennozīmīgi nerullē:laugh:
Cepums!

P.S. Moš vaina ir rullīša spararata siksniņā, moš izslīd?
:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Mar 22, 2010 11:06 pm
by KoreFun
Padsmit reizes izlasīju, bet tāpat nesapratu kas kur izslīd:laugh:

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Mar 22, 2010 11:10 pm
by chippy
KoreFun wrote:Padsmit reizes izlasīju, bet tāpat nesapratu kas kur izslīd:laugh:
Maģim siksnai rullīts nerullē :laugh: :laugh: :laugh:

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Mar 22, 2010 11:14 pm
by Nīgrais
KoreFun wrote:Padsmit reizes izlasīju, bet tāpat nesapratu kas kur izslīd:laugh:
Eh jaunatne, jaunatne!
:laugh:
Bet, principā, nevajag ar neko saprast, lai vēsturnieki cīnās, tiem tāpat darīt nav ko.
Jaunajiem radiotehniķiem (elektroniķiem) citi uzdevumi.
;)

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Mar 22, 2010 11:16 pm
by Nīgrais
chippy wrote: Maģim siksnai rullīts nerullē :laugh: :laugh: :laugh:
Vo! Pamatdoma noķerta pareizi!
:laugh:

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Mar 22, 2010 11:16 pm
by zinitis
uculs wrote:Nē nu ok.
Man 9-3 neviens tā īsti nepatīk. Sestdien patestēšu TurboX, tad varbūt domas mainīsies. Bet ssietis man patīk tikai vizuāli, braukt es tādā negribētu.
Tikai izsakies precizi,vai tas bus Turbo x,vai Aero xwd,...
Siem ir atskiribas pakaleja tilta uzbuve,un ari sajutas braucot pa trasi ir loti dazadas...

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Mar 22, 2010 11:16 pm
by KoreFun
Tā, labāk iešu gulēt, acis vērās ciet, pods ne vāra neko:laugh:

Re:Things I Like :)

Posted: Tue Mar 23, 2010 9:12 am
by uculs
Zinitis wrote:
uculs wrote:Nē nu ok.
Man 9-3 neviens tā īsti nepatīk. Sestdien patestēšu TurboX, tad varbūt domas mainīsies. Bet ssietis man patīk tikai vizuāli, braukt es tādā negribētu.
Tikai izsakies precizi,vai tas bus Turbo x,vai Aero xwd,...
Siem ir atskiribas pakaleja tilta uzbuve,un ari sajutas braucot pa trasi ir loti dazadas...
Tas kad es to daiktu ieraudzīšu, tad arī zināšu, kas tas par X ir. Uz trases mani neviens ar to agregātu nelaidīs, tad var aizvērties širmis un sanākt greizi:) Tā pabraukāšos, lai var ķeksīti ievilkt, ka tāds arī ir stūrēts.

Re:Things I Like :)

Posted: Tue Mar 23, 2010 11:12 am
by lawyer
Nīgrais wrote:
lawyer wrote:Šis aparāts ir vnk... nu... tāds, ka man. tik vien kā paskatoties uz to, uzreiz ir orga :woohoo:
Draugs, "opreģeļisj" beidzot, uz ko tad īsti Tev ir tā "orga".
Tad 9-3OG Vigens, tad 900OG, tad vispār dīzelis...
Tā takš nevar būt, ka Tavā vecumā Tev vēl arvien ir nepārtrauktā "orga"?
:laugh::P :woohoo:
Saprotiet, man ir orga no vnk stock Viggen - nespēju to kontrolēt/ierobežot neskatoties uz to, ka tas ir GM ēras produkts :blush: - bet orga bija un ir arī no 900og >1987, tagad orga ir jau arī no flatfront, 900og sedana un 900og 5-durvnieka un 900og divdurvju sedana, karburators liekas kaut kas tuvs un pazīstams kā vecs labs draugs... :side: dīvains satraukums rodas arī jau no 90 un 99 :silly: Mazāka, bet arī orga ir no 9-3og Aero :S Bet no 9-3ss/sw/AeroX utml. man ir pilnīgs miķelis:dry: Mazu satraukumu rada vēl 9-5 Aero > 2002, bet arī maznozīmīgu :dry: Bet tā pa lielam arī uz 9-5 ir miķelis:dry: arī uz jauno miķelis...

P.S. Es vēl neesmu "vecumā", bet gan "jaunumā/jaunībā" :D

Re:Things I Like :)

Posted: Tue Mar 23, 2010 12:19 pm
by elmo
Nu es tak saku, ka tā gaume ir strīdīga lieta, citam patīk meita, citam māte. :laugh:

Re:Things I Like :)

Posted: Tue Mar 23, 2010 1:45 pm
by lawyer
Tad sanāk, ka man patīk, māte, mātes vecākā māsa un vēl mātes bērni no neizdevušās laulības :woohoo: Labi, ka neesmu pievērsies vecaimātei, atšķirībā no dažiem citiem :D

Re:Things I Like :)

Posted: Tue Mar 23, 2010 2:36 pm
by Nīgrais
lawyer wrote:Tad sanāk, ka man patīk, māte, mātes vecākā māsa un vēl mātes bērni no neizdevušās laulības :woohoo: Labi, ka neesmu pievērsies vecaimātei, atšķirībā no dažiem citiem :D
Nu vismaz orientāciju noskaidrojām!
:laugh:

Re:Things I Like :)

Posted: Tue Mar 23, 2010 6:08 pm
by KoreFun
Tad jau vnk gribās dajebkuru otru SAABu;)