• Things I Like :) - Page 236
Page 236 of 264

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Mar 24, 2010 9:32 pm
by chippy
Diski nodoti Aināram- gaidam rezultātuB)

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Mar 24, 2010 10:49 pm
by elmo
Kas tad būs!? Ko tad pasūtīji!? ;)

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Mar 24, 2010 10:51 pm
by chippy
elmo wrote:Kas tad būs!? Ko tad pasūtīji!? ;)
Vēl nezinam! gaidam kas sanāks :laugh:

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Mar 24, 2010 10:52 pm
by elmo
Kaut kas līdzīgs "mājokļa jautājumam" vai arī "pimp mai vīls":)

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Mar 24, 2010 11:02 pm
by chippy
restour mai vīls :)

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Mar 26, 2010 4:18 pm
by gustavs

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Mar 27, 2010 12:30 am
by KoreFun
Tomēr dažreiz tā Gustava piesaistība pie pakaļpiedziņas biedē..
P.S ja tomēr tirgosi nost, tad paziņo man pirmam lūdzu, ok?:laugh:

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Mar 27, 2010 7:47 am
by gustavs
KoreFun wrote:Tomēr dažreiz tā Gustava piesaistība pie pakaļpiedziņas biedē..
P.S ja tomēr tirgosi nost, tad paziņo man pirmam lūdzu, ok?:laugh:
:laugh: seetaa vietas veel daudz :P

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Mar 27, 2010 10:45 am
by KoreFun
Būs sapuvis pēc gada stāvēšanas :whistle: :evil:

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Mar 27, 2010 10:55 am
by gustavs
KoreFun wrote:Būs sapuvis pēc gada stāvēšanas :whistle: :evil:
ņekarkaj :evil: :lol: :lol:
kad sāks pūt,tad arī padošu ziņu :laugh:

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Mar 27, 2010 12:52 pm
by KoreFun
Iedomājies sev to ciparu latos?:silly:

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Mar 29, 2010 1:11 pm
by ZingZeng
Uh, sestdien Marupes Kulturas nama biju uz grupas "Keksi" koncertu.
Uiiii, labais .......... jumtu nes prom .......
Seku reku ieskats ka tas viss izskatas, jo izradas, ka liela dala tadus "Keksus" nemaz nezina :laugh:
http://www.youtube.com/watch?v=ZQ2c-epDDrM

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Mar 29, 2010 2:33 pm
by lawyer
Kaut ko līdzīgu (tīru un neapdauzītu) pirmajam redzamajam var iegūt īpašumā, atmetot nieka 20k EUR ;)

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Mar 29, 2010 9:54 pm
by mixeris
ZingZeng wrote:Uh, sestdien Marupes Kulturas nama biju uz grupas "Keksi" koncertu.
Uiiii, labais .......... jumtu nes prom .......
Seku reku ieskats ka tas viss izskatas, jo izradas, ka liela dala tadus "Keksus" nemaz nezina :laugh:
http://www.youtube.com/watch?v=ZQ2c-epDDrM
Džeks pie klavierēm ir no Alūksnes :) Tādēļ labi zināms, ko šie māk :) Un māk tiešām labi :D

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Mar 29, 2010 9:58 pm
by chippy
Cool`as sezôna nāk:woohoo: