• Things I Like :) - Page 239
Page 239 of 264

Re:Things I Like :)

Posted: Sun Apr 11, 2010 4:55 pm
by mrpinkeyes
Bilde saabkluba mājas lapas rakstam par Vēlā pavasara izbraucienu... nu kaut kā liekas baigi mākslinieciskā :)

Re:Things I Like :)

Posted: Sun Apr 11, 2010 5:09 pm
by edijs
Izbraucu no ziemas migas savu zaļo draugu, pasildīju saulītē, izgāzēju pa rajonu. Ufff! Laaabs! Smaids līdz ausīm. Ja neskaita to, ka pāris reizes tcs/ctrl iedegās un pedālis ciets palika.. Bet tas tā - pārejoši sīkumi. Bet tas paātrinājums mmmmm suupaaaa! Love it! :)

Re:Things I Like :)

Posted: Tue Apr 13, 2010 3:38 pm
by Nezinite 9000
TheGirl tikko zvanīja no Gaujas ielas - veiksmīgi izdevās apstrīdēt viņai svētdien "piešūto" ātrumu - 145 km/h

Tā kā, ja kādam jāmācās, kā rakstīt paskaidrojumu un apstrīdēt CP protokolu - pie TheGirl! :):):)

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Apr 14, 2010 8:42 pm
by zudushais
Gregers manīts online :)

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Apr 15, 2010 1:34 pm
by drRD
Ātri, ātri kurš var slēdz iekšā Discovery kanālu, tur rāda par SAAB 900.

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Apr 15, 2010 1:49 pm
by alnislacis
Kas par raidījumu? Es online mēģināšu..

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Apr 15, 2010 2:09 pm
by defektivais
alnislacis wrote:Kas par raidījumu? Es online mēģināšu..
Gan jau, ka šitais raidījums:

http://www.youtube.com/watch?v=M83OHR7OLfo

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Apr 15, 2010 2:13 pm
by KoreFun
Nē, no 900-tā taisa Gangsta Monstru.

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Apr 15, 2010 2:18 pm
by drRD
Tikko beidzās, turpinājums būs! Tas ir Chop Shop par diviem mellajiem, kuri šķūņa līmenī būvē superkārus.:laugh: savā ziņā interesanti!
P.S. Man šodien brīvdiena + ilguzeem alus + restaurēju fellīti priekš 10 gadīgas blondīnes:)

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Apr 15, 2010 2:20 pm
by alnislacis
KoreFun wrote:Nē, no 900-tā taisa Gangsta Monstru.
Image
ā.. tas pašpasludinātais indiešu izcelsmes auto dizaineris.
Pēc tam to gangsta-vājprātu klients nemaz negribeja- nebija melns kā pasūtīja, kā arī izskatījās pēc kropļa.

Un, protams, fastback virsbūve ar fwd ir dumja ideja.

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Apr 15, 2010 3:47 pm
by KoreFun
Ilgezeem gaišais:cheer:
That`s I like :side:

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Apr 16, 2010 11:24 am
by gustavs
Raksts un video :) . Gregeram protams būtu,kas sakāms :laugh::ohmy: .
http://www.tvnet.lv/auto/autosports/326 ... ri_rallija

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Apr 16, 2010 2:16 pm
by alnislacis
Aktivitātes rižajā soctīklā:
Vidvuds [******] iegādājās suņuku. Diez kāpēc? šodien 11:43
Vidvud, ne jau fermu spēlē darba laikā? :laugh:

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Apr 17, 2010 10:25 pm
by gustavs

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Apr 17, 2010 10:35 pm
by gustavs