Page 240 of 264
Re:Things I Like :)
Posted: Sat Apr 17, 2010 10:58 pm
by chippy
alnislacis wrote:Aktivitātes rižajā soctīklā:
Vidvuds [******] iegādājās suņuku. Diez kāpēc? šodien 11:43
Vidvud, ne jau fermu spēlē darba laikā? :laugh:
tie slimie Fermisti :D No rīta ieslēdzuk ompi un tad malā rādās: Ta sun tas, tam un tam kko nočiepis plkst 4.20, tas novācis ražus plkst. 3.00.
Slimnieki:laugh: :laugh: :laugh:
Re:Things I Like :)
Posted: Tue Apr 20, 2010 10:16 am
by vidvuds
chippy wrote:
alnislacis wrote:Aktivitātes rižajā soctīklā:
Vidvuds [******] iegādājās suņuku. Diez kāpēc? šodien 11:43
Vidvud, ne jau fermu spēlē darba laikā? :laugh:
tie slimie Fermisti :D No rīta ieslēdzuk ompi un tad malā rādās: Ta sun tas, tam un tam kko nočiepis plkst 4.20, tas novācis ražus plkst. 3.00.
Slimnieki:laugh: :laugh: :laugh:
Ikrīta process, apkopt ražu :P Nolikt suni sardzē, utt. :)
Re:Things I Like :)
Posted: Tue Apr 20, 2010 10:18 am
by vidvuds
Nu jau kā nedēļa nodzīvota jaunajā dzīvoklī :) Tāds prieks, ka atkal pašam savas telpas, kuras esi pats saimnieks(īrēts :P )
Saabs kļuvis par svētdienas auto, jo nu līz darbam ir tikai 600m jādodas :) bye bye agra celšanās un ikrīta sastrēgumi :)
Re:Things I Like :)
Posted: Tue Apr 20, 2010 10:33 am
by Nezinite 9000
vidvuds wrote:
chippy wrote:
alnislacis wrote:Aktivitātes rižajā soctīklā:
Vidvud, ne jau fermu spēlē darba laikā? :laugh:
tie slimie Fermisti :D No rīta ieslēdzuk ompi un tad malā rādās: Ta sun tas, tam un tam kko nočiepis plkst 4.20, tas novācis ražus plkst. 3.00.
Slimnieki:laugh: :laugh: :laugh:
Ikrīta process, apkopt ražu :P Nolikt suni sardzē, utt. :)
un izlasīt, o pārējie sadarījuši šai jomā :D:D:D
Re:Things I Like :)
Posted: Tue Apr 20, 2010 10:40 am
by Nils
Es esmu pārāk nepacietīgs šitādām lietām, tāpēc spēles gandrīz nemaz nespēlēju, reizi divos gados izeju otro Colinu Makreju, izspēlēju maču Stronghold vai Age of empires, kādreiz ar brālēnu izraujam Heroes dueli un man ar to pietiek. Vecā labā klasika!
A fermā vēl kaut kas jāgaida! Pfff... Pietiek ar to, ka mans Bobijs Āfrikā jau pāris mēnešus nav barots. :laugh:
Re:Things I Like :)
Posted: Tue Apr 20, 2010 10:49 am
by Nezinite 9000
vidvuds wrote:Nu jau kā nedēļa nodzīvota jaunajā dzīvoklī :) Tāds prieks, ka atkal pašam savas telpas, kuras esi pats saimnieks(īrēts :P )
Saabs kļuvis par svētdienas auto, jo nu līz darbam ir tikai 600m jādodas :) bye bye agra celšanās un ikrīta sastrēgumi :)
Prieks par Tevi! Dzīves kvalitāte uzlabojas! :)
Re:Things I Like :)
Posted: Wed Apr 21, 2010 10:43 am
by FunnyFox
Re:Things I Like :)
Posted: Wed Apr 21, 2010 10:47 am
by mrpinkeyes
Re:Things I Like :)
Posted: Wed Apr 21, 2010 10:52 am
by FunnyFox
Robertam daudz laimes dzimenē! :)
(tai klipā gan šauuuuusmīīīīgs pusiēns, zinot, kā viņš izauga turpmākajos gados)
:)
...un man šodien labāk patīk šī:
http://www.youtube.com/watch?v=ks_qOI0l ... re=related
Re:Things I Like :)
Posted: Sat Apr 24, 2010 6:21 pm
by elmo
Šodien biju uz padomju auto tusiņu Galerijā Azūr.
Patika:
1.Vecās volgas
2.Veldzes ražotais "Lāču" kvass.
3. Patīkamas cenas Azūra rimčikā.
4. Neste uz lubānas ielas arī pārsteidza ar zemākajām degvielas cenām Rīgā.
Kvass gan bija tik labs, ka neticis līdz mašīnai gāju pakaļ vēl vienai kannelei. Babulis informēja, ka kvasam esot 2 točkas Lubānas tirdziņš un Tirdziņš uz Maskavas ielas.Azūrā diemžēl tikai izbraukuma tirdzniecība, speciāli uz padomju auto pasākumu.
Re:Things I Like :)
Posted: Sat Apr 24, 2010 6:37 pm
by Arnijs
elmo wrote:
Kvass gan bija tik labs, ka neticis līdz mašīnai gāju pakaļ vēl vienai kannelei. Babulis informēja, ka kvasam esot 2 točkas
:woohoo:
Re:Things I Like :)
Posted: Sat Apr 24, 2010 7:00 pm
by vidvuds
yeeej,
vasaras disken virsū izlikti nu ir atkal skats labs. Rīt iegādāšu jaunas irpeas un uzlikšu, jo pašlaik jūtos kā ar sapuvušiem tomātiem uz ceļa- staigā riepas nereāli.
Tad vēl savirzīte un vispār būs labs, rītvakar jau jābrauc fočēties priekš Aprīļa vāka :)
Re:Things I Like :)
Posted: Sun Apr 25, 2010 8:08 am
by mrpinkeyes
Talka!
Re:Things I Like :)
Posted: Sun Apr 25, 2010 10:40 am
by elmo
Njā, šitāda talka pavērās man pa logu, lieki piebilst, ka vislielākā talkošana/malkošana norisinājās pie dzērienu galdiņa!:laugh:

Un tas jau ir 8:30 no rīta!:laugh:
Re:Things I Like :)
Posted: Sun Apr 25, 2010 1:06 pm
by chippy
elmo wrote:Njā, šitāda talka pavērās man pa logu, lieki piebilst, ka vislielākā talkošana/malkošana norisinājās pie dzērienu galdiņa!:laugh:
Un tas jau ir 8:30 no rīta!:laugh:
Iemetam drosmei lai var savus un citu s*dus vākt :P :laugh: