Page 25 of 39
Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:
Posted: Tue Jun 01, 2010 7:21 pm
by vidvuds
KurBads wrote:laidīsi garām?
vēl kādu laiku pabraukāšu ar savu ;)
Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:
Posted: Tue Jun 01, 2010 7:54 pm
by KoreFun
Pastāsti, kas tad tas ir? Nesanāca aprunāties ar pašu saimnieku.
Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:
Posted: Tue Jun 01, 2010 8:05 pm
by vidvuds
KoreFun wrote:Pastāsti, kas tad tas ir? Nesanāca aprunāties ar pašu saimnieku.
nesapratu? :)
Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:
Posted: Tue Jun 01, 2010 10:32 pm
by KoreFun
Vidvud, neredzēju Tavu postu, pirmo šajā lapā.
To ko es uzrakstīju bija domāts Ziedonim, saistībā ar to atslēgu caurumu pr. spārnā:)
Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:
Posted: Wed Jun 02, 2010 12:24 am
by Nauris_t16
KoreFun wrote:Vidvud, neredzēju Tavu postu, pirmo šajā lapā.
To ko es uzrakstīju bija domāts Ziedonim, saistībā ar to atslēgu caurumu pr. spārnā:)
Sviests pats īsti nezin, nav arī mēģinājis.
Mans uzskats ir, ka labāk šīs visas iepriekšējo īpašnieku elektrības fīčas novākt nost, es ticu principā tikai paša vilktai ķēdei B)
Jo ja kādreiz sāksies kādi gļuki (tpu, tpu, tpu) tu nekad nebūsi drošs vai tos nerada tā neoriģinālā ķēde, kurai tev pat nav pieejama shēma ;) Bet ne jau tev man tas ir jāstāsta :)
Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:
Posted: Wed Jun 02, 2010 12:39 am
by KoreFun
Izskatās ka neviens nezin, kas tas tāds ir, interesanti, vai pats Sviestc zin?:laugh:
Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:
Posted: Tue Jun 08, 2010 4:18 pm
by Pan Shtitz
Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:
Posted: Tue Jun 08, 2010 4:55 pm
by KurBads
Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:
Posted: Tue Jun 08, 2010 5:29 pm
by elmo
Mustangs tak tikai drazu tirgo, nav pat vērts skatīties!
Vismaz tā visi līdz šim ir izteikušies!
Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:
Posted: Tue Jun 08, 2010 5:44 pm
by gustavs
KurBads wrote:
kas tie par ripuļiem?
Jubilejas aero.
Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:
Posted: Sat Jun 12, 2010 11:46 pm
by Nils
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... gojxn.html
Nu, ko, veči, kārtējais feiks vai beidzot kaut kas prātīgs?
Rīt uz pusdienu vācam blici? :laugh:
Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:
Posted: Tue Jun 15, 2010 11:18 am
by GuntisG
Nu?
Rezultātus studijā, lūdzu, ja bijāt skatīt.
Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:
Posted: Wed Jul 07, 2010 10:24 am
by JauDzin
Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:
Posted: Wed Jul 07, 2010 12:56 pm
by elmo
Tur nav ko domāt, jāņem Hiršu!
Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:
Posted: Wed Jul 07, 2010 5:06 pm
by JauDzin
elmo wrote:Tur nav ko domāt, jāņem Hiršu!
sakarā ar to, ka gribu tomēr padomāt, tomēr varbūt kāds ir šos eksemplārus dzīvajā padzenājis. pašam pagaidām nesanāk doties uz Talsu pusi ;)