• Me vs you, vai ka ar skriešanos? - Page 26
Page 26 of 82

Re:Me vs you, vai ka ar skriešanos?

Posted: Fri Nov 20, 2009 10:45 pm
by vidvuds
nu jau offtopics :)


ok, rit izskatas ka lidz skriesanai netiksim, visiem ir savi plani jau saplanoti - un ir jau ari normali, sis viss ta spontani sanaca.

Bet tagad ir mums nedela laika vienoties par vietu un laiku, lai sanaktu visiem izdeviga laika. Ko sakat par sestdienas vakarpusi nakamnedel? Visi varetu ieplanot so laiku, bet vietu, ludzu lai zinasokie iesaka, ja es zinatu, tad nospraustu ari vietu :) Lai ari ka velos sniegu, ceru ka nakamsestdiena bus ar skaidram debesim un sausu asfaltu :)

Malder , Imka, uz jums man lielakas ceribas, jo jus ar saviem 2.0 tomatiem esat mana interesu loka :) tas nenozime, ka e sneaicinu ari citus pievienoties.

davai, davai, davai - sanemamies :)

Re:Me vs you, vai ka ar skriešanos?

Posted: Sat Nov 21, 2009 2:25 am
by Malder
es ar mieru, tik izdomajiet kad un kur(jo man nav ideju) un es pateiksu ja vai ne! :P

Re:Me vs you, vai ka ar skriešanos?

Posted: Sat Nov 21, 2009 1:21 pm
by KoreFun
Rumbulas lidlauks galīgi garām.

Bolderajā ir labs ceļš, gar upi. Ja, braucot no Imantas, negriezties pa labi uz bolderāju, bet braukt pa taisni (kur galvenais ceļš aiziet pa labi) bet nezinu cik garš ceļš tur ir:huh:

Ir jau arī TEC-2 rajonā labs skrējceļš, tur arī Illegal Drag Race bija kādreiz.

Re:Me vs you, vai ka ar skriešanos?

Posted: Sat Nov 21, 2009 2:01 pm
by gustavs

Re:Me vs you, vai ka ar skriešanos?

Posted: Sat Nov 21, 2009 2:10 pm
by Malder
bet vaita tur bija normals cela segums, pirms aptuveni pusgada biju tur braucis, bet neaceros? :)

Re:Me vs you, vai ka ar skriešanos?

Posted: Sat Nov 21, 2009 2:18 pm
by gustavs
Malder wrote:bet vaita tur bija normals cela segums, pirms aptuveni pusgada biju tur braucis, bet neaceros? :)
Cereju,ka kads atsauksies :laugh: !
Pilnigi normals segums :) un galvenais,ka ir vieta,kur izversties

Re:Me vs you, vai ka ar skriešanos?

Posted: Sat Nov 21, 2009 2:25 pm
by Malder
nu tad jabrauc! :laugh:
tikai izskatas, ka neviena tagad nav! :huh:

Re:Me vs you, vai ka ar skriešanos?

Posted: Sat Nov 21, 2009 2:25 pm
by jastr
tad šodien tomēr?

Re:Me vs you, vai ka ar skriešanos?

Posted: Sat Nov 21, 2009 2:28 pm
by Malder
var ari sodien. ko citi doma?

Re:Me vs you, vai ka ar skriešanos?

Posted: Sat Nov 21, 2009 2:31 pm
by gustavs
domaas ar jums skrienos :laugh:

Re:Me vs you, vai ka ar skriešanos?

Posted: Sat Nov 21, 2009 2:33 pm
by Malder
tiesi iedomajos, butu interesanti pastities 9k aero vs 9-5 aero :silly:

Re:Me vs you, vai ka ar skriešanos?

Posted: Sat Nov 21, 2009 2:36 pm
by gustavs
Malder wrote:tiesi iedomajos, butu interesanti pastities 9k aero vs 9-5 aero :silly:
taisni manas domas :evil: , nekas gan jau :)
p.s
jastr, Tev manualis?

Re:Me vs you, vai ka ar skriešanos?

Posted: Sat Nov 21, 2009 2:40 pm
by jastr
mhm

Re:Me vs you, vai ka ar skriešanos?

Posted: Sat Nov 21, 2009 2:48 pm
by jastr
nu a ja šodien, tad cikos?

Re:Me vs you, vai ka ar skriešanos?

Posted: Sat Nov 21, 2009 2:53 pm
by Malder
nezinu, es sodien lidz kadiem 21 brivs. bet neviena nav, visiem drosvien galva sap. bet ar Tevi divata nav jegas braukt, tapat zinu ka nebus labi! :laugh: Vidvuds ar nozudis. :dry: