• Dažādi jautājumi par 9-5 - Page 46
Page 46 of 203

Re:Dažādi jautājumi par 9-5

Posted: Mon Feb 02, 2009 12:48 am
by skirem
jackovskis wrote:sveicinati man ira tads jautajums man ir saab 9-5 aero 2.3 turbo modelis un vins mau uzrakstija ka service cst faling,vatbut es kludos pa cst 1 burts c burtu ,vaj kads varetu patejkt ko tas nozime???
Kurš no šiem messagiem tev ir? Image

Re:Dažādi jautājumi par 9-5

Posted: Mon Feb 02, 2009 12:49 am
by skirem
Pieļauju ka šī ir tava problēma: Image

Re:Dažādi jautājumi par 9-5

Posted: Mon Feb 02, 2009 2:40 am
by RRudi
jackovskis wrote:sveicinati man ira tads jautajums man ir saab 9-5 aero 2.3 turbo modelis un vins mau uzrakstija ka service cst faling,vatbut es kludos pa cst 1 burts c burtu ,vaj kads varetu patejkt ko tas nozime???
kādā valodā Tev SID? izskatās pēc vācu - laiks apkopei - service ist fallig

Re:Dažādi jautājumi par 9-5

Posted: Tue Feb 03, 2009 5:54 pm
by Aigars
Man arī parādās šis service theft alarm un mašīna gaudo bez iemesla - neesmu angļu valodas specs, tāpēc jautājums - man jāpārbauda signalizācija?

Re:Dažādi jautājumi par 9-5

Posted: Tue Feb 03, 2009 6:00 pm
by elmo
Baterejas siģenei jāmaina!

Re:Dažādi jautājumi par 9-5

Posted: Tue Feb 03, 2009 6:02 pm
by Aigars
Un ko tas nozīmē? Es neesmu no Rīgas - to var izdarīt jebkurā servisā? Un cik tas varētu maksāt? Vai laikam pareizāk būtu uzdot jautājumu - kur tās baterijas meklēt?

Re:Dažādi jautājumi par 9-5

Posted: Tue Feb 03, 2009 6:29 pm
by Iceman
jautaajums wrote:Un ko tas nozīmē? Es neesmu no Rīgas - to var izdarīt jebkurā servisā? Un cik tas varētu maksāt? Vai laikam pareizāk būtu uzdot jautājumu - kur tās baterijas meklēt?

Es pirku www.elfa.lv - tikai neatceros baterijas kodu.

Re:Dažādi jautājumi par 9-5

Posted: Tue Feb 03, 2009 6:30 pm
by Smith
Es nupatās pats nomainiju, ar skrūvgriezi atskrūvē vaļā pulti, izņem ārā un nomaini :) Baterija maksā ap 0.50 Ls.

Re:Dažādi jautājumi par 9-5

Posted: Tue Feb 03, 2009 6:33 pm
by vidvuds
Smith wrote:Es nupatās pats nomainiju, ar skrūvgriezi atskrūvē vaļā pulti, izņem ārā un nomaini :) Baterija maksā ap 0.50 Ls.
runa iet par baterijam signalizacijai, kas ja ir originala laikam stav pie kreisa rata , prieksaa!

dzivo laikam 10 gadus ne?!

Re:Dažādi jautājumi par 9-5

Posted: Tue Feb 03, 2009 10:37 pm
by skirem
jautaajums wrote:Un ko tas nozīmē? Es neesmu no Rīgas - to var izdarīt jebkurā servisā? Un cik tas varētu maksāt? Vai laikam pareizāk būtu uzdot jautājumu - kur tās baterijas meklēt?
Re kur info kā to izdarīt:
http://photo.platonoff.com/Auto/2007102 ... rm_Module/

Un pasūtīt tās bačas var šeit
http://www.elfa.lv/cgi-bin/index.cgi?artnr=69-278-18

nākošreiz lūdzu pameklē topikos, jau desmit reižu ši lieta ir aprunāta ;)

Re:Dažādi jautājumi par 9-5

Posted: Tue Feb 03, 2009 11:46 pm
by Aigars
Paldies! :) Bet ar to meklēšanu ir pagrūti - izsviež diezgan daudz tekstu - vieglāk ir ierakstīt jautājumu un cegēt, ka kāds paskaidros :)

Re:Dažādi jautājumi par 9-5

Posted: Wed Feb 04, 2009 10:42 pm
by Zoom
Fiksais jautājums. Ja aizmugurē uzliek AERO parastos bremžu diskus (ventilējamā vietā), tad pēc kāda laika, kad būs jau padiluši kluči nebūs problēmas? Jo starpa būs platāka nekā kad bija ventilējamie. Vai arī biežāk kluči būs jāmaina?

Re:Dažādi jautājumi par 9-5

Posted: Wed Feb 04, 2009 11:07 pm
by lawyer
Zoom wrote:Fiksais jautājums. Ja aizmugurē uzliek AERO parastos bremžu diskus (ventilējamā vietā), tad pēc kāda laika, kad būs jau padiluši kluči nebūs problēmas? Jo starpa būs platāka nekā kad bija ventilējamie. Vai arī biežāk kluči būs jāmaina?
Manuprāt, nekādu problēmu nebūs, un kluči būs jāmaina tieši retāk, jo tieši ventilējamie diski pastiprināti noēd klučus...

Re:Dažādi jautājumi par 9-5

Posted: Wed Feb 04, 2009 11:24 pm
by Zoom
Bet gājiens padilušiem klučiem būs lielāks (parastajiem diskiem) nekā ja būtu ventilējamie diski. Jo tie daži mm disku plānumā ir jākompensē... to es nesaprotu.
Cilindrus neizspiedīs? :?

Re:Dažādi jautājumi par 9-5

Posted: Thu Feb 05, 2009 1:51 am
by skirem
lawyer wrote:
Zoom wrote:Fiksais jautājums. Ja aizmugurē uzliek AERO parastos bremžu diskus (ventilējamā vietā), tad pēc kāda laika, kad būs jau padiluši kluči nebūs problēmas? Jo starpa būs platāka nekā kad bija ventilējamie. Vai arī biežāk kluči būs jāmaina?
Manuprāt, nekādu problēmu nebūs, un kluči būs jāmaina tieši retāk, jo tieši ventilējamie diski pastiprināti noēd klučus...
Kas tās par muļķibām:ohmy: , kādā sakarā "ventilējamie diski pastiprināti noēd klučus"

Lielākā problēma varētu būs lai bremžu cilindrītis neizlien no supporta kad kluči ir nodiluši, tas arī viss, jo ir pieļaujamais min. diska + kluču nodilums.