Dažādi jautājumi par 900 (2.daļa)


User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: Dažādi jautājumi par 900 (2.daļa)

Post by lawyer »

Bet es te naivi domāju,ka caur ziedoni visu priekš c900 var mēģināt dabūt :roll:

INTSAABā pačolēšu, kas labs par saprātīgām cenām ir pieejams, pats sev meklēšu pagriezienu lukturus c900 FF, vēlams baltus.
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
krauklitis
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 191
Joined: Mon Jun 02, 2008 12:01 pm
Location: Kekava

Re: Dažādi jautājumi par 900 (2.daļa)

Post by krauklitis »

ziedoniz wrote:Vai kādam ir kaut mazākā nojausma, kur iegādāties aero kitam gumijas, kas nāk uzliku augšpusē un kalpo kā blīvgumija starp virsbūvi un plastmasas uzliku, lai uzlikas neskrāpētu virsbūvi? Kā arī tam pašam aero kitam plastmasas spraudņus, kas tiek sprausti caurumos virsbūvē, lai tajos varētu ieskrūvēt samorezus? Runa ir par jaunām mantām, nevis lietotām.

Labprāt to visu papildinātu ar bilžām, lai piesaistītu vismaz kaut kādu publikas uzmanību, bet uz sitiena pie rokas nekā nav.



Un, tā kā "es meklēju" topikā laikam nav ne mazākās jēgas rakstīt, tad vēl meklēju 900og elektrisko logu pacēlāja slēdzi no vecās sistēmas, kur katrs slēdzis ir pa vienam, nevis blokā. Un, protams, ļoti aktuālo vadītāja durvju blīvgumiju no 2/3 durvju versijas, kas nāk piestiprināta uz durvīm. Lietotus, saprotams.

ANYBODY?


p.s. palīdziet uzcelt top zustand melnu aero kupeju :twisted: ja palīdzēsiet ar detaļu sagādi, pabarošu ar kādu teaser bildi :twisted:

Ziedoni,
man garāžā ir palikusi jauna gumija, pēc izmēra derēs vismaz vienam vai diviem auto,
bet es gan nezinu vai tā ir tipa orģināla, bet savam brūnajam uzliku.
atsūti man epastu un aizsutišu tev bildi ar to gumiju.
madars punkc liepins gmail komā
bet es viņu pa dārgo pirku...
User avatar
ZingZeng
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2261
Joined: Fri Jan 18, 2008 7:41 am

Re: Dažādi jautājumi par 900 (2.daļa)

Post by ZingZeng »

Ziedoni,

SPG tos plastmasas dībeļus :mrgreen: ņēmu Vikingos ... tagad laikam jājautā Alfai vai jāmeklē netā.
Savukārt ja nav blīgumijas uzlikām, tad paņem gumijas caurulīti un gareniski to pārgriez, būs blīvgumija 8-)
User avatar
Nauris_t16
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3418
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
Location: Pārdaugava

Re: Dažādi jautājumi par 900 (2.daļa)

Post by Nauris_t16 »

ZingZeng wrote:Ziedoni,

SPG tos plastmasas dībeļus :mrgreen: ņēmu Vikingos ... tagad laikam jājautā Alfai vai jāmeklē netā.
Savukārt ja nav blīgumijas uzlikām, tad paņem gumijas caurulīti un gareniski to pārgriez, būs blīvgumija 8-)
Plastmasas dībeļus dabūju, atliek viss pārējais un tās gumijas vispār ir PITA :mrgreen: Šodien pus Rīgu izskraidīju, tuvākais ko varēja dabūt tāpat bija brūnā krāsā :D Un pārgrieztas trubiņas būs reāls gateris.


Kurbads,
No kuriem vāciešiem? Viņu ir daudz. Vismaz kompānijas vārdu neatceries? Jo Jūnija festivālā Zviedrijā šogad nekas tāds neesot bijis

Krauklīt,
Tūlīt uzsitīšu epastu

Un Lawyer,
Man intsaab varētu būt par vēlu, bet nu pačolē gan. Es tev pat paraugu līdz iedošu :D
User avatar
chippy
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4018
Joined: Mon Apr 28, 2008 2:51 pm
Location: Âgenskalns

Re: Dažādi jautājumi par 900 (2.daļa)

Post by chippy »

Ziedoni, mēģināji Krustpils ielā? Šamējiem visādu gumiju katalogs un ātra piegāde. Durvju gumijas, manuprāt, varēja piemeklēt jebkuras markas autiņam.
User avatar
Nauris_t16
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3418
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
Location: Pārdaugava

Re: Dažādi jautājumi par 900 (2.daļa)

Post by Nauris_t16 »

chippy wrote:Ziedoni, mēģināji Krustpils ielā? Šamējiem visādu gumiju katalogs un ātra piegāde. Durvju gumijas, manuprāt, varēja piemeklēt jebkuras markas autiņam.
Dajoš precīzākas norādes, kaut uz PM :P
zudushais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 553
Joined: Tue Sep 23, 2008 2:00 pm
Location: pa ceïam

Re: Dažādi jautājumi par 900 (2.daļa)

Post by zudushais »

Sveiki!

Kur par normālām naudam var nopirkt 900og ar mazo spoileri bagažnieka vāka amortiņus? Varbūt kādam ir pieredze? Es te atradu vienu, kas tirgo pa 36 LVL gab., bet man tas šķiet salīdzinoši dārgi...
Jau iepriekš paldies.

Z.
User avatar
Nauris_t16
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3418
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
Location: Pārdaugava

Re: Dažādi jautājumi par 900 (2.daļa)

Post by Nauris_t16 »

Kurš man atļausies pateikt, kas ir pārbūvējis TD sporta 900o par B202T ar T5.2 vadību un 9k intercooleru un tad nokāvis, ja jau piedāvā detaļās izjaukt? :shock:

WTF???

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... eepnc.html" onclick="window.open(this.href);return false;

EDIT:

lai gan nē, kāds ir nospēris tikai pirmo bildi. Man izskatās tad tomēr izskatās pēc nopuvuša zviedru konstruktora uz T8 special bāzes, nu un, ka 1993. gads, ja jau īpašnieks nav ielicis nevienu bildi no ārpuses.

Mani 5 centi.
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re: Dažādi jautājumi par 900 (2.daļa)

Post by mixeris »

Bet tirgo ta TD Sports :)
User avatar
Nauris_t16
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3418
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
Location: Pārdaugava

Re: Dažādi jautājumi par 900 (2.daļa)

Post by Nauris_t16 »

mixeris wrote:Bet tirgo ta TD Sports :)

Nu tur ir kaut kāds reāls sviests, jo pēc motortelpas bildēm spriežot, tas nav FF, bet gan feislifts.
User avatar
ivanusi
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 125
Joined: Mon Apr 14, 2008 12:51 pm
Location: Рига

Re: Dažādi jautājumi par 900 (2.daļa)

Post by ivanusi »

Vsem privet, podskazite gde lutse pomenjatj glusitelj ( ot nocala do konca ), mozet kto to menjal sebe, mozet estj shema s orig. nomerami, ato zaglanul pod masinu i bojusj remontirovatj tam uze doroze budet.
c900 turbo bez CAT. 1988 combi coupe.
KurBads
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3218
Joined: Thu Jan 17, 2008 3:00 pm

Re: Dažādi jautājumi par 900 (2.daļa)

Post by KurBads »

Es uztaisīju DIY variantu no nerūsošā tērauda caurulēm + nerūsošā tērauda bundulis no SIMONS. Var apskatīt mysaab.lv zem manām bildēm.
User avatar
ivanusi
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 125
Joined: Mon Apr 14, 2008 12:51 pm
Location: Рига

Re: Dažādi jautājumi par 900 (2.daļa)

Post by ivanusi »

da vigljadit klasno, no mne nuzno ot turbini sejcas eto budet po dorogomu, da i u menja net vozmoznosti samomu sdelat, zilateljno najti sto nibudj po bjudzetnee, no v buduescem odnoznacno nerz.
User avatar
Noris
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 19
Joined: Wed Dec 04, 2013 6:34 pm

Re: Dažādi jautājumi par 900 (2.daļa)

Post by Noris »

Labvakar kungi!

Man ir vairāki jautājumi sakarā ar SAAB 900 OG "Kabra" iegādi!
Skatos uz '91, '92, '93 gada mašīnīti. Nu ap 5k eiro naudiņām.
Tā tiek pirkta svētdienas izbraucieniem. Manuprāt viens no skaistākajiem kabrioletiem.
1. Vai kādam ir pieredze ar šiem auto?
Palasot šeit forumā, kaut kādu priekšstatu par 900 OG mašīnām un problēmām guvu.
2. Šie kabri nāk ar dažādām dzinēju jaudām, 126, 141, 145, 160, 175 HP, kurš labāks?
3. Pērkot, kam jāpievērš pastiprināta uzmanība, jo neapšaubāmi mašīna nebūs jauna?
4. Varbūt īsumā ekspluotējot, vājās vietas?
Gluži zaļš neesmu, personīgi ir pieredze auto, arī dzinēju remontā, gan vairāk no padomijas laikiem.

Paldies!
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: Dažādi jautājumi par 900 (2.daļa)

Post by lawyer »

Man gan šķiet, ka 5k EUR priekš laba c900 cabrio būs par īsu. Par šādu naudu būs kādi nelabi trūkumi - vai nu liels noskrējiens, vai rūsa, vai jumtam kāds defekts :geek:

Svarīgākās lietas, kam jāpievērš uzmanību, ir:

- Rūsa, jo ar to cīnīties ir ļoti grūti - lai tās nebūtu uz nesošajām konstrukcijām, vēlams nekur lai nebūtu, bet nu par šādu cenu es uz to necerētu...
- Vai nav defekti jumtam - audumam un konstrukcijā, jo jauns jumts izmaksās vismaz pāris kiloeiro... Vispār, jebkuras cabrio jumta detaļas sāpīgi sit pa kabatu :roll:
- Ātrumkārba - kā tā slēdzas, vai nelec ārā no robiem, ja tā visu dzīvi ir turējusi T16 griezi, tad tā varētu būt arī nokauta...

Speci vēl noteikti noprecizēs, papildinās. Ieteiktu skatīties Zviedrijas un Somijas virzienā, jo tur tos parasti neizmanto ziemā un nobraukumi ir mazi :roll: Pa 5k EUR pavasarī kāds n/a c900 kabrio var arī parādīties :roll:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
Post Reply