sajuga problema


Post Reply
benladens
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 49
Joined: Thu Jul 07, 2011 9:01 pm

sajuga problema

Post by benladens »

csu cienitie.man ir sekojoša problema,no rits aizeju uz garazu pie sava mila auto 9000 2.3 parastais,iekapu iekša un konstateju ka sajuga pedalis guļ grīdā.Kas varetu but par problemu bačoka šķidrums ir pie pedaļa cilindra viss saus.kur meklet kaiti?
Marcisak
Kaut ko sāk saprast
Kaut ko sāk saprast
Posts: 26
Joined: Sat Oct 08, 2011 10:57 am

Re:sajuga problema

Post by Marcisak »

Man ir tā pati problēma, atgaisot arī nekādīgi nevar
User avatar
ZingZeng
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2261
Joined: Fri Jan 18, 2008 7:41 am

Re:sajuga problema

Post by ZingZeng »

Sajuga pedala kronsteins - saluzis vai salocits, man ar sada problema bija 2 reizes ...... pirmo reizi Vikingos metinaja, otro reizi Arnijs locija :P
benladens
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 49
Joined: Thu Jul 07, 2011 9:01 pm

Re:sajuga problema

Post by benladens »

to kronšteini var redzet no salona puses vai no ārienes? pec darba iebraucu garāžā,no rita viņš jau guleja grida,kas viņš pats par sevi nakti nolūza!:dry: jau pieriebies braukat ar to sabiedrisko:angry: UN vēl ja nu man tas kronšteins ir noluzis,viņš ņemas nost ar visu pedali,un viņu gruti nonemt.
User avatar
ZingZeng
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2261
Joined: Fri Jan 18, 2008 7:41 am

Re:sajuga problema

Post by ZingZeng »

Zini, ka jau teicu, es pats to neesmu taisijis, bet gan Vikingi un Arnijs. Arnijs kronsteinu locija no salona puses, nonemot, apsuvumu, lai brivak tiktu klat. Vikingos man toreiz teica, ka si ir tipiska 9000 sajuga problema.
Man tas izpaudas ta, ka sledzoties pedalis pedelais ar katru izspiesanu arvien vairak aizgaja grida un vairs nenaca atpakal, attiecigi nevareju parslegt robus.

Tev vajadzeja jau brucot just, ka pie katras pedala izspiesanas tas "nema" ar vien dzilak un dzilak.

Ja ta tas nebija, tad varbut tev ir cita vaina.
KurBads
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3218
Joined: Thu Jan 17, 2008 3:00 pm

Re:sajuga problema

Post by KurBads »

gan jau vienkārši kāds caurums parādījās sistēmā vai kādā no cilindriem kaut kas izjuka.

jāpielej eļļa un jāmēģina atgaisot. pēc tam jāskatās tālāk vai var atrast noplūdi.
MY 1968 SAAB 96, MY 1969 Sonett V4, MY 1970 99, MY 1988 c900 T16 airflow cabrio, MY 1992 c900 t16 cabrio, MY 1993 c900 T16 airflow 3-d
& Chevy 5,7
User avatar
ZingZeng
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2261
Joined: Fri Jan 18, 2008 7:41 am

Re:sajuga problema

Post by ZingZeng »

Mana gadijuma tas nelidzeja, jo sistema gaiss nebija un atgaisosanas meginajumi neko nedeva.
KurBads
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3218
Joined: Thu Jan 17, 2008 3:00 pm

Re:sajuga problema

Post by KurBads »

nu, ja pedālis nolūzis, tad tiešām atgaisošana nelīdzēs.
iespējams vienā no cilindriem kāda manžete vienkārši pārplīsa vai apgriezās otrādi.
MY 1968 SAAB 96, MY 1969 Sonett V4, MY 1970 99, MY 1988 c900 T16 airflow cabrio, MY 1992 c900 t16 cabrio, MY 1993 c900 T16 airflow 3-d
& Chevy 5,7
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re:sajuga problema

Post by Arnijs »

ZZ gadījums ir 1 no 100. Visticamākais (ja nezūd šķidrums), ka jāmaina galvenā cilindra manžetes.
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
benladens
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 49
Joined: Thu Jul 07, 2011 9:01 pm

Re:sajuga problema

Post by benladens »

pedalim jutamu atšķiribu nejutu,ka jau rakstiju iekrita grida un viss,un šķidrums ar uz vietas,redzēs sezdien aizvilkšu uz kadu servisu lai tie tur ņemas.Varetu jau pats ņemties,vienkarši druk tur nav cilindra vaina galvenā,bet gan citur kautkur,negribas lieki to naudņu vējā laist.to pie pedaļa cilindru biju noņemis jau uzreiz,nezinu vai tas ir galvenais vai darba cilindrs,sauss viņš bij un ar roku kad piespiež atpakaļ ar atnak.ta jau redzes ko viņi konstatēs:)
benladens
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 49
Joined: Thu Jul 07, 2011 9:01 pm

Re:sajuga problema

Post by benladens »

biju aizvilcis savejo uz servisu,atgaisoja un viss aizgaja,bet teica ka karba iekšā tam darba cilindram ir parplisusi kautkada gumija,nezinu vai meloja vai teica taisnibu.Paskatijos pats-nu ir tur gumija,kad pedali izspiež paradas tas cilindrs no tas gumijas.teica ka jaņem karba nost lai vinu nomainitu,vienigo nesaprotu no kurienes tas gaiss vareja rasties!varbut kadz zin cik tas cilindrs maksa?
User avatar
zinitis
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1735
Joined: Mon Jan 28, 2008 2:40 am
Location: Jūrmala-Rīga

Re:sajuga problema

Post by zinitis »

benladens wrote:biju aizvilcis savejo uz servisu,atgaisoja un viss aizgaja,bet teica ka karba iekšā tam darba cilindram ir parplisusi kautkada gumija,nezinu vai meloja vai teica taisnibu.Paskatijos pats-nu ir tur gumija,kad pedali izspiež paradas tas cilindrs no tas gumijas.teica ka jaņem karba nost lai vinu nomainitu,vienigo nesaprotu no kurienes tas gaiss vareja rasties!varbut kadz zin cik tas cilindrs maksa?
Pirms meklē jaunu cilindru,painteresējies par remkomplektu(manžetēm un blīvslēgu)...
Post Reply