aizmugurējās atsperes.


benladens
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 49
Joined: Thu Jul 07, 2011 9:01 pm

aizmugurējās atsperes.

Post by benladens »

Čau visiem.Es gribetu pacelt savam saabam 9000 aizmuguri augstak.Kā to var dabut gatavu,un vai izlaidīs TA. cauri ar paceltu aizmuguri?saab 9000 92g.:dry:
vasils
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 307
Joined: Tue Mar 04, 2008 4:46 am
Location: Bauska

Re:aizmugurējās atsperes.

Post by vasils »

ng jau taa aizmuguree ir diezgan augsts, kur vel augstaak.uzliec augstaaka profila riepasB)
benladens
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 49
Joined: Thu Jul 07, 2011 9:01 pm

Re:aizmugurējās atsperes.

Post by benladens »

par zemu:unsure:
benladens
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 49
Joined: Thu Jul 07, 2011 9:01 pm

Re:aizmugurējās atsperes.

Post by benladens »

User avatar
gustavs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2606
Joined: Fri Feb 15, 2008 10:03 am
Location: Location

Re:aizmugurējās atsperes.

Post by gustavs »

Te džeki var tikai ieteikt,kā nosēdināt :) . Drīkst jautāt iemeslu, aizmugures celšanai - gribi atdzīvināt žiguļu modi :laugh: ?
Cietākas atsperes(nezinu vai tiek piedavātas augstākas par stock), cietaki amji vai coiloveri, augstāks profils riepām, pirmās lietas,kuras nāk prātā. Žiguļiem gadījumā nelika kkādas gumijas šaibas/blives starp glāzi un atsperi...?
Ja izdosies pacelt kādu metru uz augšu, tad diezvai TA laidīs :laugh:.
benladens
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 49
Joined: Thu Jul 07, 2011 9:01 pm

Re:aizmugurējās atsperes.

Post by benladens »

kad sasēžas pilna mašina,aizmugure velkas pa zemi,bet ja vajag kautkur iebraukt nedaudz zemākā vietā keras aizmugure.cits velas sedinat,bet man vajag nedaudz viņu uz augšu.Šeit viens tirgo ar 9000 un vienā bildē var redzēt ka nedudz pacelta aizmugure,ja es varetu pacelt tik augstu tad butu čikinieks. Kur tadas šaibas var dabut,ko var palikt zem atsperem? http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... fdffo.html
User avatar
Nils
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3970
Joined: Wed Mar 26, 2008 12:29 pm

Re:aizmugurējās atsperes.

Post by Nils »

Tev neliekas, ka tas auto izskatās drausmīgi? Ja tev vajag Ņivu, tad pērc Ņivu.
Viss ko tev vajag ir nenojātas atsperes. Normālā variantā ar OEM atsperēm nevajadzētu nekam vilkties pa zemi.
Saab 900 Turbo '81
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:aizmugurējās atsperes.

Post by elmo »

Nil, kāpēc tu uzdod stulbu jautājumu!? Tev taču cilvēks saka, ka viņam tā neliekas!Un ja neliekas, tad kāpēc vēlreiz jautāt to pašu. Ja nezini kā pacelt auto, tad tā arī saki, ka nekad neesi cēli un ka tev ir pieredze tikai ar atsperu zāģēšanu.

Man piemēram arī šis ir aktuāls jautājums, jo priekša ir gaisā bet pakaļa šļūc pa zemi. Un ja man kāds grib iestāstīt, ka tas izskatās baigi kruta, ka pakaļa velkas pa zemi, tad droši vien viņam nav pilns rublis.

Image

Šajā bildē var uzskatāmi redzēt, ka priekša ir uzkalniņa apakšā, tādēļ tur vislielāko slodzi, kamēr pakaļgals ir slīpuma augšgalā, tātad nes vismazāko slodzi, bet neskatoties uz to priekša ir gaisā, bet pakaļa lien pa zemi.
Kad nomainīšu savas pakaļējās atsperes, sēdinātāji varēs adbūt manējās vecās, lai nav nekas jāzāģē!:woohoo:
User avatar
Nils
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3970
Joined: Wed Mar 26, 2008 12:29 pm

Re:aizmugurējās atsperes.

Post by Nils »

Ceru, ka kāds speciālists pieslēgsies un apstiprinās, ka jūsu atsperes ir mīkstas no vecuma, nevis no rūpnīcas un kaut kāds lauku žiguļu šķūnis nav nekāds saprātīgs risinājum un viss, ko jūs iegūsiet būs kafastrofāla vadāmība līkumos un nestabila gaita pa taisni. Vienkārši nopērkat jaunas, stingras atsperes. Es no tiesas esmu pārsteigts, ka sābistam, jo īpaši griffina īpašniekam kas tāds var ienākt prātā un pamācot kā tiešām būs labāk viņš vēl ņem un uzvelkās. :blink:
Man pat ar brendīgām sēdinātajām, kurām ir vēl pus vijums nogriezts priekšā nekas nevelkas ne pa zemi, ne pa gaisu.
Un vēl, es nekad neesmu teicis, ka priekša gaisā, pakaļa zemē ir kaut kas skaists, bet 9k, kas bildē ir vienkārši drausmīga 9k izķēmošana. Ir jābūt kaut kādam balansam...
Saab 900 Turbo '81
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re:aizmugurējās atsperes.

Post by edijs »

Heh, Elmo vāģis izskatās gluži kā mans 9k pēc sēdināšanas. :D Ok, es piekrītu - ar pakaļu maķenīt pārcentos.

Savukārt tas "mūzikas" 9k saabs no ss.lv - tas vispār ir kaut kāds humors, otra galējība. Nu priekš kam TIK augstu pakaļu celt? Kā jau Nils teica - ne jau sakarība ir tajā, ka, jo augstāk pakaļa sākotnēji, jo lielāku svaru var sakrāmēt un vēl nebūs līdz lejai. Bet gan faktā, ka atsperes vienkārši ir savu nodzīvojušas. Ar jaunām un cietākām būs viss kedā.
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:aizmugurējās atsperes.

Post by elmo »

Nils wrote:Ceru, ka kāds speciālists pieslēgsies un apstiprinās, ka jūsu atsperes ir mīkstas no vecuma, nevis no rūpnīcas un kaut kāds lauku žiguļu šķūnis nav nekāds saprātīgs risinājum un viss, ko jūs iegūsiet būs kafastrofāla vadāmība līkumos un nestabila gaita pa taisni. Vienkārši nopērkat jaunas, stingras atsperes. Es no tiesas esmu pārsteigts, ka sābistam, jo īpaši griffina īpašniekam kas tāds var ienākt prātā un pamācot kā tiešām būs labāk viņš vēl ņem un uzvelkās. :blink:
Man pat ar brendīgām sēdinātajām, kurām ir vēl pus vijums nogriezts priekšā nekas nevelkas ne pa zemi, ne pa gaisu.
Un vēl, es nekad neesmu teicis, ka priekša gaisā, pakaļa zemē ir kaut kas skaists, bet 9k, kas bildē ir vienkārši drausmīga 9k izķēmošana. Ir jābūt kaut kādam balansam...
Nu vot tādu atbildi es arī no tevis sagaidu, tā arī saki, veči, jums vajag jaunas atsperes un pakaļa mašīnai būs gaisā!;)
:laugh: :laugh: :laugh:
User avatar
Nils
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3970
Joined: Wed Mar 26, 2008 12:29 pm

Re:aizmugurējās atsperes.

Post by Nils »

Nils wrote:...Viss ko tev vajag ir nenojātas atsperes. Normālā variantā ar OEM atsperēm nevajadzētu nekam vilkties pa zemi.
To es arī centos pateikt. :)
Saab 900 Turbo '81
benladens
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 49
Joined: Thu Jul 07, 2011 9:01 pm

Re:aizmugurējās atsperes.

Post by benladens »

ka es varetu bildi ielikt foruma? ielikšu savejo
User avatar
envoy
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2563
Joined: Wed May 05, 2010 4:08 pm
Location: Riga

Re:aizmugurējās atsperes.

Post by envoy »

Samazini savu bildi līdz 499pix (garākā mala) un skat. apakšā - Select Image file to attach. Lielāku par 499pix nevar pievienot.
Ja gribi pievienot bildi no tīkla (flickr vai tml.), tad nokopē bildes URLi un iekopē te (optional: iezīmē to URLi un uzspied augšā uz pogas 'Img').
Saab 9-5 1.9 TiD Hirsch powered by ArTEH
User avatar
andzh
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 81
Joined: Tue Jan 27, 2009 5:00 am
Location: Zemîte-Inèukalns

Re:aizmugurējās atsperes.

Post by andzh »

esmu redzējis kā ceļ gan priekšu,gan aizmuguri augšā!
aizm liek nelielu starpgabalu starp atsperi un kuzovu! bet vararī vienkāršāk.... Kā jau Nils ar Ediju minēja tad vienkārši Jaunas atsperes! :D
Post Reply