SAAB 9000 92. gada TCS


Post Reply
cesedy
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 75
Joined: Mon Nov 22, 2010 11:30 pm
Location: Roja

SAAB 9000 92. gada TCS

Post by cesedy »

Sveiki. Vēlējos padalīties nelielā informācijā par TCS, kas ar mani šoiden atgadījās.
Biju aizbraucis uz apskati, kur man priekšā bija ap 30+ mašīnas, līdz ar to sanāca diez gan bieži darbināt mašīnu. Kad nāca tuvāk manai kārtai, sākās problēma ar TCS. Kad piedarbināju mašīnu, tad man iedegās panelī TCS CTRL simbols un mašīna bija tā kā "Limp Home Mode". Kad piedarbināju, tad mašīnai bija maz apgriezienu, gandrīz uz noslāpšanu. Kamēr bija "LHM" es mēģināju noturēt nedaudz lielākus apgriezienus. Tad vienā brīdi TCS simbols no paneli nodzisa un motors sāka darboties kā pienākas. Un tajā brīdī dzirdēju kaut kādu skaņu zem bardačoka (citiem zem blakus sēdētāja Airbag). Pēc brīža, kad piedarbināju mašīnu, atkal sākās tā pati problēma (parādījās TCS CTRL simbols un mašīna gandrīz un noslāpšanu). Tad man tēvs, kurš sēdēja blakus, nedaudz pasita zem bardačoka un motors sāka darboties kā nākas. Bišku padarbināju un noslāpēju. Kad priekšā bija palikušas pēdējās 3 mašīnas, tad domāju vēl iedarbināt mašīnu, cerēdams, ka problēma būs pazudusi. Bet atkal notika tas pats. Tad tēvs uzsita bišku stiprāk un atkal motors sāka darboties labi. Tad dažas reizes atkal pamēģināju noslāpēt un piedarbināt mašīnu un motors strādāja normāli. Izgāju skati, gandrīz nekur nepiesējās un viss bija čikiniekā. Pēc skates nobraucu vairākus kilometrus, vairākas reizes noslāpēju un piedarbināju mašīnu, bet motors strādāja ideāli, vairs nebija "LHM" problēma.
Tātad, sanāk, ka man varētu būt beigts kāds relejs, kas atrodas zem bardačoka, kas liek mašīnai ieiet "LHM"?
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:SAAB 9000 92. gada TCS

Post by elmo »

Nē, tev vienkārši ir iemitinājies TA rūķis. Man viņš parasti izsvilina kādu tuvās gaismas lampu, tieši pirms iebraukšanas boksos. Kad es turpat pie CSDD esošajā servisā nopērku un ielieku jaunu lampiņu un jau braucu apkārt loku, lai no jauna iebrauktu vārtos man parasti izdeg arī otra lampiņa un nākas atgriezties servisā!:laugh:
Post Reply