Labdien Jūsmājās.


User avatar
Tunnel
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 266
Joined: Sat Jan 07, 2012 11:34 pm
Location: Norge
Contact:

Re:Labdien Jūsmājās.

Post by Tunnel »

Arnijs wrote:
Tunnel wrote:
Varbūt ir kāds links kur tas iraid aprunāts?
Personīgajai pieredzei parasti nav linka ;)
Nu slikti gan. :silly: A varbūt šeit forumā ir kāds stāsts? Baigi interesanti kas tieši ir jāapmaina...

Sajūgs, kā zināms, sastāv no daudziem komponentiem B)
Man nav laika ienīst cilvēkus, kuri ienīst mani, jo esmu pārāk aizņemts mīlot cilvēkus, kuri mīl mani...
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re:Labdien Jūsmājās.

Post by Arnijs »

Nu var jau iespringt un uzlikt hidraulisko sajūgu (visu komplektā) Tur būs arī linki ;)
Bet principā pietiek ar sajūga disku un kurvi no 9-3.
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
User avatar
Tunnel
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 266
Joined: Sat Jan 07, 2012 11:34 pm
Location: Norge
Contact:

Re:Labdien Jūsmājās.

Post by Tunnel »

Man netālu no darba mētājas viens 900ais. Uz deguna rakstīts V6... Diez tā ir realitāte? Un vai tam sajūgs tāds pats, jo doma ie nemt par donoru...
Man nav laika ienīst cilvēkus, kuri ienīst mani, jo esmu pārāk aizņemts mīlot cilvēkus, kuri mīl mani...
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re:Labdien Jūsmājās.

Post by Arnijs »

Tunnel wrote:Man netālu no darba mētājas viens 900ais. Uz deguna rakstīts V6... Diez tā ir realitāte? Un vai tam sajūgs tāds pats, jo doma ie nemt par donoru...
No tāda (ar 2.5 motoru), sajūgs laikam nederēs vis!
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
User avatar
Tunnel
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 266
Joined: Sat Jan 07, 2012 11:34 pm
Location: Norge
Contact:

Re:Labdien Jūsmājās.

Post by Tunnel »

Arnijs wrote:Nu var jau iespringt un uzlikt hidraulisko sajūgu (visu komplektā) Tur būs arī linki ;)
Bet principā pietiek ar sajūga disku un kurvi no 9-3.
Cik daudz laika un latvijas naudinjas sanaaks shaadam remontam? Pie nosacijuma ka uzticos tavai pieredzei?
Man nav laika ienīst cilvēkus, kuri ienīst mani, jo esmu pārāk aizņemts mīlot cilvēkus, kuri mīl mani...
User avatar
Tunnel
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 266
Joined: Sat Jan 07, 2012 11:34 pm
Location: Norge
Contact:

Re:Labdien Jūsmājās.

Post by Tunnel »

Ok, varbūt var kaut kur apskatīt pamācību kā samainīt sajūga komplektu - kurvis, disks un izspiedējgultnis...

Anrijs saka ka no 9-3 var uzlikt.
Man nav laika ienīst cilvēkus, kuri ienīst mani, jo esmu pārāk aizņemts mīlot cilvēkus, kuri mīl mani...
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re:Labdien Jūsmājās.

Post by Arnijs »

Tunnel wrote:Ok, varbūt var kaut kur apskatīt pamācību kā samainīt sajūga komplektu - kurvis, disks un izspiedējgultnis...

Anrijs saka ka no 9-3 var uzlikt.
Par linkiem nezināšu (nav bijis vajadzības meklēt :D)
Ir divi ceļi.
1. Liek disku un kurvi no 9-3, atstājot pārējo no 900. Izmaksas ~ 200Ls ar Sachs sajūga komplektu.
2. Pārliek visu, iegūstot hidraulisko sajūgu. (Čakars 2x lielāks, izmaksas virs 300Ls)
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
User avatar
Tunnel
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 266
Joined: Sat Jan 07, 2012 11:34 pm
Location: Norge
Contact:

Re:Labdien Jūsmājās.

Post by Tunnel »

Arnijs wrote:
Tunnel wrote:Ok, varbūt var kaut kur apskatīt pamācību kā samainīt sajūga komplektu - kurvis, disks un izspiedējgultnis...

Anrijs saka ka no 9-3 var uzlikt.
Par linkiem nezināšu (nav bijis vajadzības meklēt :D)
Ir divi ceļi.
1. Liek disku un kurvi no 9-3, atstājot pārējo no 900. Izmaksas ~ 200Ls ar Sachs sajūga komplektu.
2. Pārliek visu, iegūstot hidraulisko sajūgu. (Čakars 2x lielāks, izmaksas virs 300Ls)
TNX par info! ;)
Man nav laika ienīst cilvēkus, kuri ienīst mani, jo esmu pārāk aizņemts mīlot cilvēkus, kuri mīl mani...
Post Reply