Problemas ar 9000 Trionic


User avatar
andzh
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 81
Joined: Tue Jan 27, 2009 5:00 am
Location: Zemîte-Inèukalns

Re:Problemas ar 9000 Trionic

Post by andzh »

AGR wrote:
Arnijs wrote:Tu te raksti, ka viss ir, bet auto nedarbojas. Tā nemēdz būt. Tātad - kaut kā nav!
Bet nu ta ari ir. bet izskatas ka normali nenostrada aizdedze. Strada, bet ne taja momenta. vai nepietiek kaut kada sprieguma.:S :blink:
ķēde tiešām ir pēc atzīmēm? kkā liekas ka ar ķēdi varēja arī kļūdīties par zobu! DI kasete tiešām strādā?? pārbaudīji???;)
es gan tavā vietā nepažēlotu naudu un auto aizvestu pie kāda kas tās lietas ir izkodis nevis ložņātu pa sniegu!
varu iedomāties kā tu tur uzliec to skriemeli?!!!:dry:
AGR
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 83
Joined: Tue Jun 09, 2009 9:28 pm

Re:Problemas ar 9000 Trionic

Post by AGR »

Nu neko, nebij tik traki. Vienkarsi man loti gribejas to pielast :P Tagad iznemu visu vadibu no dzineja. pagaidam neko neesmu atradis. Rit zvanisu katru vadinu. atradu divus liekos vadinus, Melns un Balts. Bet tas ir otrie Melns Balts, kuri aiziet uz salonu, no ka vini ir, nezinu. Pirmie nak uz dat4iku kurs mera ienakoso gaisa temp..
Ja ,kedes stav ideali ,viss pa metkam. :unsure:
Kaseti parbaudiju uz Nila masinas. Tur nevar Saubities :)
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re:Problemas ar 9000 Trionic

Post by Arnijs »

Sūknis nostrādāja?
Dzirkstele ir? (nevis - kasete vesela, bet gan reāli - sveces samasotas un saspraustas iekš DI dod dzirksteli griežot?) Smidzinātāji atveras?
ja tas viss bija - būsi kko pārrēķinājies ar CKP šķīvi un nav pa atzīmēm. Pretējā gadījumā bij jāizrāda kkādas dzīvības pazīmes.
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
AGR
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 83
Joined: Tue Jun 09, 2009 9:28 pm

Re:Problemas ar 9000 Trionic

Post by AGR »

Arnijs wrote:Sūknis nostrādāja?
Dzirkstele ir? (nevis - kasete vesela, bet gan reāli - sveces samasotas un saspraustas iekš DI dod dzirksteli griežot?) Smidzinātāji atveras?
ja tas viss bija - būsi kko pārrēķinājies ar CKP šķīvi un nav pa atzīmēm. Pretējā gadījumā bij jāizrāda kkādas dzīvības pazīmes.
Dzirkstele ir, nonemu kaseti , ieliku sveces, un uz svecem iedevu massu. bet ta dzirkstele man likas bikin pa svaku. Ir bet vajag ieskatities vinai. (DI Kaseti biju ielicis Nila masinaj, darbojas)
Smidzinatajus ari biju nemis ara, viss notiek, smidzina griezot motoru.
Skivi lieku uz metkam, padod kaut kadu dzivibu, bet ne lidz galam. Meginaju krutit to gredzenu, dzinejs dabu tadus sitienus ka apstajas starteris.
Suknis nostrada, bija parbaudits spiediens, ar mehanisko regulatoru lidz 6bar. Atgriezos pie originala.
Bet kas pa diviem vadiniem es ta ari nesapratu. Bet man liekas ka viniem nebus vaina.
Arnij ,var but tu ar sito varetu bi tikt gala ??? =)
AGR
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 83
Joined: Tue Jun 09, 2009 9:28 pm

Re:Problemas ar 9000 Trionic

Post by AGR »

Nu sanak ta , nonemu es vadibu , visu apskatiju , parlasiju. Viss kartiba. Atradu vienu sikumu. nebija pareizi uzlikti vadini uz sprauslam. Bet nu nekas nesamainijas. Ta patas nevaru pielaist. bet nu ir jau labak. vins pat paruca 3 sekundes uz 300 vai 400 apgriezieniem =) Tagad laikam meklesu cilveku , kurs varetu bi atrisinat so problemu. Cluba ir tadi cilveki ?
AGR
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 83
Joined: Tue Jun 09, 2009 9:28 pm

Re:Problemas ar 9000 Trionic

Post by AGR »

Beidzot Problema ir atrisinata. Pielaidam. Serviss kurs bija taisijis Dzineju bija samainijis vietam sadelenes. Es vel esmu loti priecigs pa to ka vis ir ar varstiem kartiba. Tagad tek flancis no Turbinas nopludes. Tas jau ir sikumi, meginasu sito problemu atrisinat. :P
Post Reply