Ziemas prieki - centrālā atslēga


Post Reply
Valiss
Kaut ko sāk saprast
Kaut ko sāk saprast
Posts: 35
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:53 am
Location: Rîga

Ziemas prieki - centrālā atslēga

Post by Valiss »

Šajā salā ap -20 Celsija nestrādā durvju centrālā atslēga un benzīnbākas lūciņa aºi ir sala aizslēgta. Vai tajos mehānismos ir ko tīrīt eļļot?

Izbīdāmā antena bīdās tikai daži posmi.

Logu šķidrums -21 aizsala - atrisināts pielejot -60C logu koncentrātu.

Piekares gumijas priekšā želīgi čīkst uz katras bedres kaut TA atzina piekari par labu esam.

Motortelpā kaut kas neželīgi gaudo ... varbūt stūres pastiprinātājs varbūt vēl kas. Šis efekts tikai pie temperatūrām zem -20C.

Pat SID smeklīgi lēni pārslēdz rādījumus it kā elektroni varēti neplūst :cheer:

Auto 900ng divjdurvinieks.

P.s.Motors (2.0 benz) šķiļās normāli litrs 0w30 pie 5w40 ir līdzējis.
User avatar
Tunnel
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 266
Joined: Sat Jan 07, 2012 11:34 pm
Location: Norge
Contact:

Re:Ziemas prieki - centrālā atslēga

Post by Tunnel »

Valiss wrote:Šajā salā ap -20 Celsija nestrādā durvju centrālā atslēga un benzīnbākas lūciņa aºi ir sala aizslēgta. Vai tajos mehānismos ir ko tīrīt eļļot?

Auto 900ng divjdurvinieks.

P.s.Motors (2.0 benz) šķiļās normāli litrs 0w30 pie 5w40 ir līdzējis.
Savam neesmu jaucis, jo nav bijusi tāda problēma, taču parasti pie vainas ir mitrums un tieši eļļa. Savam iepriekšējam auto arī mocījos, kamēr izjaucu, iztīrīju un sapūtu ar mitrumu atgrūdošo aerosolu. Šķiet paredzēts svečvadiem... Ja nekļūdos tad saucās "Silicone spray" vai "Silicone seal"
Man nav laika ienīst cilvēkus, kuri ienīst mani, jo esmu pārāk aizņemts mīlot cilvēkus, kuri mīl mani...
Valiss
Kaut ko sāk saprast
Kaut ko sāk saprast
Posts: 35
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:53 am
Location: Rîga

Re:Ziemas prieki - centrālā atslēga

Post by Valiss »

Tunnel wrote:
Valiss wrote:Šajā salā ap -20 Celsija nestrādā durvju centrālā atslēga un benzīnbākas lūciņa aºi ir sala aizslēgta. Vai tajos mehānismos ir ko tīrīt eļļot?

Auto 900ng divjdurvinieks.

P.s.Motors (2.0 benz) šķiļās normāli litrs 0w30 pie 5w40 ir līdzējis.
Savam neesmu jaucis, jo nav bijusi tāda problēma, taču parasti pie vainas ir mitrums un tieši eļļa. Savam iepriekšējam auto arī mocījos, kamēr izjaucu, iztīrīju un sapūtu ar mitrumu atgrūdošo aerosolu. Šķiet paredzēts svečvadiem... Ja nekļūdos tad saucās "Silicone spray" vai "Silicone seal"
Paldies Tune,tad darīsu tāpat.

Šodien pa dienas vidu silts tikai -14C visas centrālās atslēgas strādāja.
Benzīnbākas bloķētājā iepūtu izopropilu un WD-40, benzīns iepildīts.

Antena arī ar izopropila un WD-40 palīdzību atguva kustību.
Post Reply