900ng motora šaize


Post Reply
User avatar
tedy
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 10
Joined: Wed Sep 05, 2012 6:07 pm
Location: Emburga, Jelgava

900ng motora šaize

Post by tedy »

Lābdien kungi un dāmas, man sanāca neliela problēma.. tātad vakar diezgan dumju apsvērumu dēļ izpūtu savam 900ng galvas blīvi.. (vēl nēesmu izārdijis, bet tā šķiet :think: ) un domājot pa remonta cenām- tomēr salasītos diezgan. Tad iegāju ss.lv, uzmetu aci dzinējiem un sapratu, ka motora cenas svārstās ~100ls. Tā, kā man līdz šim bija 2,0 nonT sagribējās (patiesībā jau sen gribās) 2.0T. un uzreiz galva pilna ar jautājumiem.. tas ir sarežģīti? visa "pravotka" arī jāpārvelk? un vai 900ng der motorīts no 9k? jo tie iekš ss.lv ir pārstāvēti vairāk...
varbūt, kādi noderīgi padomi?
moš kāds jau to ir darijis?
kādam varbūt mētājas lieks motorīts?

Paldies par sapratni un.. un jauku dienu! :)
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re: 900ng motora šaize

Post by edijs »

Lai arī motori pēc kodiem priekš 900ng un 9000 saderīgi (204/234), bet kaut kā nav dzirdēts, ka kāds tā darītu.. Varētu atškirties, teiksim, kārbas stiprinājumu vietas - neesmu dzirdējis, kā kāds uz 9k liktu 900ng kārbu vai otrādi. Protams, saķīmiķot jau visu var. :)

Ok, par motoru saderību lai spriež gudrāki un pieredzējušāki prāti, es tik teikšu tā - tam Saab'am jābūt tiešām labā stāvoklī, lai veiktu šo operāciju. Bezturbo, šķiet, nāk ar Motronic dzinēja vadības sistēmu - tātad jā, "provodku" jāpārvelk uz Trionic'u. Nav jau tā, ka tas nav izdarāms.. bet varbūt vienkāršāk un lētāk ir sazīmēt kādu turbinizētu saabu un naudu/laiku ieguldīt tajā.

Daži motori ir.. Nav gan tā, ka "mētājas" vai būtu "lieki". Gaida savu kārtu. ;)
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
User avatar
tedy
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 10
Joined: Wed Sep 05, 2012 6:07 pm
Location: Emburga, Jelgava

Re: 900ng motora šaize

Post by tedy »

nu jā šovakar paārdīšu un paskatīšos, kas un kā. aī kuram ta negribās to šņācēju zem pārsega, bet pa lielam nav tā viss vajadzīgākā lieta. tā pat tikai pa labu asfaltu es varu paskriet.. :lol:
nu pagaidām paldies. rīt zināšu precīzi vai motorīti vajadzēs citu! :whistle:
User avatar
KoreFun
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 7731
Joined: Thu Feb 07, 2008 11:11 am
Location: Rîga

Re: 900ng motora šaize

Post by KoreFun »

Motors ta ir vienāds, bet provodka un daudz kas cits vēl ir savādāks..
Post Reply