Webasto un dzinēji


Post Reply
User avatar
kazha
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 71
Joined: Sun Jul 28, 2013 7:34 pm
Location: Iecava

Webasto un dzinēji

Post by kazha »

Labdien, kā varētu pārbaudīt webasto, kas ir iekš auto(SAAB 9000 2.3T automāts), vadi itkā visi ir savienotie cik skatos tik nevaru ieraudzīt vai nav pults vai tā taimera salonā ar ko ieslēdz. :( Tākā auto pie manis nesen, kāds varētu padalīties info. Tā ir orģinālā vai viņu tur liek iekšā arī citi kantori turpat?
Pati krāsniņa atrodas tāpat kā šajā bildē starp akumuatoru un relejiem :?
Image

Vai arī ir iespēja viņu iedarbināt kaut kā pa taisno(jo slēdzi, pults nav atrodams vai demontētas vai nav atrasta), no krāsiņas nāk sarkans - melns - balts - dzeltens vads kontakts alukā, kam jāmet klāt + lai būtu kāds specefekts :mrgreen:


Mošk kāds vai abiem šiem dzinēji vienādi saab 9000 2.3T un saab 9-5 2.3T?
Visiem mašīnas, kā mašīnas tik man opelis trāpijās Image
User avatar
kazha
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 71
Joined: Sun Jul 28, 2013 7:34 pm
Location: Iecava

Re: Webasto un dzinēji

Post by kazha »

idejas laikam nav./ vai te tik paris cilveki apgrozas? :D
Visiem mašīnas, kā mašīnas tik man opelis trāpijās Image
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re: Webasto un dzinēji

Post by mixeris »

īstenībā ir tā, ka neesmu ne reizi redzējis šādu fīču uz 9000, kur būtu rakstīts, ka tas ir oriģinālais aprīkojums.
Te gan vairāk varētu zināt 9000 īpašnieki.
Vecajiem 99 un 900 lielākoties bija vnk spirāle blokā ar rozeti pie bampera un tad tu tur varēji spraust klāt ko gribi, kaut parasto saimniecības taimeri.
Savukārt manam 9-3 ir autonomā apkure, kura darbojas tikai kopā ar pašu motoru un papildus dedzina dīzeli, lai tas siltu.

Ja tas ir Webasto rīks tad viens no variantiem būtu protams pavaicāt KGK, kuri šķiet ir oficiālie Webasto izplatītāji. Iespējams, ka viņiem ir arī infa vai gali par vecajiem aparātiem.
User avatar
zinitis
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1735
Joined: Mon Jan 28, 2008 2:40 am
Location: Jūrmala-Rīga

Re: Webasto un dzinēji

Post by zinitis »

mixeris wrote:īstenībā ir tā, ka neesmu ne reizi redzējis šādu fīču uz 9000, kur būtu rakstīts, ka tas ir oriģinālais aprīkojums.
Te gan vairāk varētu zināt 9000 īpašnieki.
Vecajiem 99 un 900 lielākoties bija vnk spirāle blokā ar rozeti pie bampera un tad tu tur varēji spraust klāt ko gribi, kaut parasto saimniecības taimeri.
Savukārt manam 9-3 ir autonomā apkure, kura darbojas tikai kopā ar pašu motoru un papildus dedzina dīzeli, lai tas siltu.

Ja tas ir Webasto rīks tad viens no variantiem būtu protams pavaicāt KGK, kuri šķiet ir oficiālie Webasto izplatītāji. Iespējams, ka viņiem ir arī infa vai gali par vecajiem aparātiem.
9k,bij diileru liktie sildiitaaji,un parasti tie tika vadiiti caur "pulkstenjiem" (SCC vai DCC,atkariibaa no dzimshanas gada)
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re: Webasto un dzinēji

Post by mixeris »

Man jau ar likās aizdomīgi, ka nevienos papīros un elektriskajās shēmās tāda fīča kā sildītājs neuzrādās.
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re: Webasto un dzinēji

Post by mixeris »

Man jau ar likās aizdomīgi, ka nevienos papīros un elektriskajās shēmās tāda fīča kā sildītājs neuzrādās.
User avatar
kazha
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 71
Joined: Sun Jul 28, 2013 7:34 pm
Location: Iecava

Re: Webasto un dzinēji

Post by kazha »

redzēte arī citiem tājā vietā vnk, domāju ka stock, lab ja nevienma nav tur tajā vietā skaidrzs tad ka aftermarke, doma kur varētu būt vadi paslēpti vadībai
Visiem mašīnas, kā mašīnas tik man opelis trāpijās Image
Post Reply