SAAB 9000 problēma


Post Reply
erimis
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 6
Joined: Sat Jul 26, 2014 8:03 am

SAAB 9000 problēma

Post by erimis »

Sveiki!
Manam Saab 9000(ar gāzi) ir radusies ķibele, tāpēc gribu paprasīt jūsu viedokli, varbūt, ka kādam ir tā jau bijis.
Tātad- mašīnīte negrib ne lekt, ne braukt uz benzīnu-raustās, maina apgriezienus un klepo. Bet kad uzsilst un pārslēdzās uz gāzi tad iet ideāli. Kad motors ir galīgi auksts tad diez gan ilgi jāzāģe lai pielektu, bet kad uzsilis tad mazliet ātrāk bet tāpat.
Kas varēu būt par vainu?
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: SAAB 9000 problēma

Post by elmo »

Man bija kaut kas līdzīgs, nācās nomainīt benzīna sprauslas! Bet uz 9-5.
User avatar
Sābainais
Kaut ko sāk saprast
Kaut ko sāk saprast
Posts: 33
Joined: Tue Sep 16, 2014 10:06 pm

Re: SAAB 9000 problēma

Post by Sābainais »

Jap, starp citu man tieši tā pati problēma ar 9000 cse ar gāzi, kā esmu pamanijis, ja kādu dienu pabraukā tikai uz benzīna, lec vienkārši fenomenāli no pus apgrieziena un iet ideāli, nekādu gļuku, a kā brauc uz gāzes vairāk nekā uz benzīna, tad sākas gļuki- nelec, ilgi jāgriež, dažreiz pat minūtes piecas nevar reanimēt, halastie gļuko un lēkā....... kā pārslēdz uz gāzi, visi gļuki pazūd, bet kā tik gāze, tā problēmas ar pielaisšanu, tas nedaudz kaitina... Nonācu pie secinājuma ka acīmredzami visa problēma ir saistīta ar gāzi. Varbūt šeit ir kāds kurš varētu paskaidrot kur īsti meklēt vainu (kurā detaļā vai iekārtā) ?
Robā iekšā, ieķērcas riepas priekšā,
iespiež sēdeklī ciešāk, bet es neraustos,
jo man divsimt lopi priekšā
Cenas nedaudz pa kabatu spiež,
tomēr braukāt ar sābiņu ir tīrais prieks
Kamēr vien motors nestreikos un ies,
No šī spridzekļa mani neviens neatsies
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: SAAB 9000 problēma

Post by elmo »

Sābainais wrote:Jap, starp citu man tieši tā pati problēma ar 9000 cse ar gāzi, kā esmu pamanijis, ja kādu dienu pabraukā tikai uz benzīna, lec vienkārši fenomenāli no pus apgrieziena un iet ideāli, nekādu gļuku, a kā brauc uz gāzes vairāk nekā uz benzīna, tad sākas gļuki- nelec, ilgi jāgriež, dažreiz pat minūtes piecas nevar reanimēt, halastie gļuko un lēkā....... kā pārslēdz uz gāzi, visi gļuki pazūd, bet kā tik gāze, tā problēmas ar pielaisšanu, tas nedaudz kaitina... Nonācu pie secinājuma ka acīmredzami visa problēma ir saistīta ar gāzi. Varbūt šeit ir kāds kurš varētu paskaidrot kur īsti meklēt vainu (kurā detaļā vai iekārtā) ?
Pamēģini pirms noslāpēšanas pārslēgt uz benzīnu un pavēro vai ir uzlabojumi! ;-)
Post Reply