Saab 900 Flat nose AIR FLOW kit


uldiinii
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 149
Joined: Sat Aug 10, 2013 12:34 pm

Saab 900 Flat nose AIR FLOW kit

Post by uldiinii »

Vai kādam latvijā vispār ir tāds un vai kādreiz kāds ir pārdevis tādu????
Attachments
1100216352_dcp_1652_small.jpg
1100216352_dcp_1652_small.jpg (29.26 KiB) Viewed 9894 times
User avatar
Vilcins
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2737
Joined: Sat Apr 07, 2012 11:55 am
Location: Riga

Re: Saab 900 Flat nose AIR FLOW kit

Post by Vilcins »

Nezinu vai pardevis bet Riga uz kantora ielas sakuma vienam pie majas 900 metajas ar sunam apaudzis.
Bet nezinu vai airis.
maris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 522
Joined: Wed Feb 13, 2008 6:56 am

Re: Saab 900 Flat nose AIR FLOW kit

Post by maris »

ja domā uzlikas , tad cik man zināms SAABs neko tādu nekad nav piedāvājis . Bilde laikam ir no Polijas , visdrīzāk kā tās uzlikas arī ir tapušas Polijā ...
SAABs senos laikos piedāvāja uzlikas 3durvju autiņam , gan ar veco , gan ar modificēto priekšu .Man ir viens lieks komplekts ar SAAB ražotām uzlikām 3durvju kupejai saķot ar 87. gadu , tas tā , ja kādam ir interese ...
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: Saab 900 Flat nose AIR FLOW kit

Post by lawyer »

3d FF Aero kitu es arī meklēju jau kādu laiku - bija te viens pirms dažiem gadiem pārdošanā, tika pārdots, bet kam - nav zināms, tāpat arī nav redzēts, ka uz kāda auto tas būtu uzlikts :think:

Reālākais variants laikam būs to nomedīt SE vai GB :geek:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re: Saab 900 Flat nose AIR FLOW kit

Post by edijs »

Viens kits bija pie manis, tas, ko no Reiņa/AlnisLacis paņēmu. Bet aizceļoja tālāk pie Nila - es nācu pie apskaidrības, ka savu sedanu tomēr neizdaiļošu ar šīm uzlikām un viņa kupejai derēs vairāk. Cik toreiz pētīju, 4d variantam tiešām tādas uzlikas netika ražotas un tās bildes, ko var sameklēt interneta dzīlēs, visdrīzāk ir pārveidoti 3d kiti.
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
User avatar
Nauris_t16
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3418
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
Location: Pārdaugava

Re: Saab 900 Flat nose AIR FLOW kit

Post by Nauris_t16 »

Viss ir oem, nav nekāda Polija. Retākais airflow kits, kāds vispār eksistē. Pat 99/90 airflow ir sastopamāki.

Un tur nekas nav no aero kita, viss ir pilnīgi savs. Zviedrijā vien ir tikai pāris mašīnas ar šo komplektu. Es teiktu, savi 2000e par pilnu komplektu un Eiropā tas aizietu nedēļas laikā. Pa 1000e tas būtu dienas jautājums.
User avatar
Nauris_t16
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3418
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
Location: Pārdaugava

Re: Saab 900 Flat nose AIR FLOW kit

Post by Nauris_t16 »

Tātad, pēc diskusijas ar kādu no šeit iesaistītajām personām, izlēmu ieviest skaidrību.

Pirms aero periodā (līdz 1984), saab piedāvāja airflow komplektus, kas šobrīd ir vairākas reizes retāki par FF aero kitu. Uz 2 durvju 99 redzami biežāk, tāpat arī 2d 900, 90 jau retāk (bija Somijas special edition - Snow weasel), bet pats retākais ir 5 durvju 900 FF airflow. Redzējis bildītēs esmu tikai pāris auto ar šo, dzīvē nevienu. Vismaz, cik atceros :)

Ar aero kitu nesapas nekas, lai gan pa gabalu nezinātājam princips šķiet vienāds, ir pamatīgas atšķirības.

Ļoti bieža prakse ir, kad tiek pirkta vesela mašīna tikai dēļ šāda komplekta. Rekur vienu atradu ebay arhīvā:

http://www.ebay.com/itm/161673181082

Kodus diemžēl nezinu, pieļauju, ka tie varētu jau būt aizgājuši nebūtībā, jo tie ir pirms EPC izstrādājumi (pirms 1986?).

Image

Image

Image

Image

Image

Image



Un pats galvenais - vecā airflow emblēma:

Image
uldiinii
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 149
Joined: Sat Aug 10, 2013 12:34 pm

Re: Saab 900 Flat nose AIR FLOW kit

Post by uldiinii »

PAldies pa aktīvo atsucību! KAtrā ziņā ziniet ka mani tāds interesē ja nav 4 durvju tad nāksies vien modificēt 3 durvju versiju! :)
User avatar
Nauris_t16
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3418
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
Location: Pārdaugava

Re: Saab 900 Flat nose AIR FLOW kit

Post by Nauris_t16 »

uldiinii wrote:PAldies pa aktīvo atsucību! KAtrā ziņā ziniet ka mani tāds interesē ja nav 4 durvju tad nāksies vien modificēt 3 durvju versiju! :)

Nav neizdarāmi, ir redzēti tādi varianti, droši var meklēt interneta plašumos.

Bet, ja pareizi atceros, bija nepieciešamas durvju un aiz-durvju uzlikas vajadzēja dubultā, lai viss sanāktu smuki. Bet, ja draudzējies ar stiklašķiedru, nevajadzētu būt problēmām to visu izveidot no viena komplekta.
maris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 522
Joined: Wed Feb 13, 2008 6:56 am

Re: Saab 900 Flat nose AIR FLOW kit

Post by maris »

tas pēdējais teikums par draudzību ar stiklašķiedru un bilde no polijas plašumiem man liek domāt ...
Ir man SAAB detaļu katalogs mikrofišās - no Saab 92 , līdz 9-5 ( škiet 98. gads ) Ir tur arī tādi modeļi kā SAAB 97 , ir atšķirības pa tirgiem , šasijas numuriem . Ir arī aksesuāri - sporta stūres , lietie diski , spoileri , bet plastmasas uzlikas ir tikai 3durvju ( ari kabrioletiem ) ar plakano un slīpo priekšu . Nu nav tur tādu bŗinumu , kā bildēs . Līdz ar to sliecos domāt , ka tie ir citu ražotāju tuninga aksesuāri , varbūt kāda dīlera vai kāda tirgus importētāja darbs .No otras puse ,pārsvarā bildes ir no Somjas - ja jau Valmets spēja uzcept Finlanndiu , tad kas tur ko nesaštancēt plastmasas !
Lai vai kā tas bija tik sen , ka diezin kāds vēl atcerās kā tas bija un arī kāda tam vairs ir nozīme ...
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re: Saab 900 Flat nose AIR FLOW kit

Post by Arnijs »

Image
Kkas līdzīgs...
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
User avatar
Nauris_t16
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3418
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
Location: Pārdaugava

Re: Saab 900 Flat nose AIR FLOW kit

Post by Nauris_t16 »

Arnijs wrote:Image
Kkas līdzīgs...
Aero kitas vulgaris.
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: Saab 900 Flat nose AIR FLOW kit

Post by lawyer »

Ar ko atšķiras FF Aero vidusdaļas uzlikas no slīpā purna Aero vidusdaļas uzlikām? Uz aci šķiet vienādas :think:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
uldiinii
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 149
Joined: Sat Aug 10, 2013 12:34 pm

Re: Saab 900 Flat nose AIR FLOW kit

Post by uldiinii »

Laikam tad vien jāmeklē 3 durvju kits un jāpārtaisa! :)
User avatar
Nauris_t16
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3418
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
Location: Pārdaugava

Re: Saab 900 Flat nose AIR FLOW kit

Post by Nauris_t16 »

lawyer wrote:Ar ko atšķiras FF Aero vidusdaļas uzlikas no slīpā purna Aero vidusdaļas uzlikām? Uz aci šķiet vienādas :think:
Vajadzētu būt vienādām.

Bet tev obligāti vajadzētu atrast gala uzlikas, pilnīgi cits skats

Image
Post Reply