9000 boddy


Kuzits
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 128
Joined: Thu Feb 04, 2016 12:23 am
Location: Salaspils-Ogre-Riga - Somija (Keuruu)

Re: 9000 boddy

Post by Kuzits »

Tur es varu piekrist ka pustu 9k nav vismaz neesmu nekur redzejis ne kad dzivoju holande ne baltija ne ari tgd kad dzivoju somija ta ka laikam manejais bus pirmais :D

Cik latvija ir sanacis prasit sadiem tadiem kantoriem protams cena ko vini pasaka ir viens bet talak kad aizsuta bildes ar saabu un bildes ar to ko es gribu notiek klusums un neviens vairs neatbild :D laikam parak gruti liekas vai vnk negrib cakareties :D tapec laikam bus jamekle pa citam valstim kas to var izdarit

par to vai bus vins sacakarets vai ne to nevar zinat protams ja man nepatiks ka vins izskatas es ar vinu uz ielas nebrauksu kaut vai no ta faktora ka bus kauns :D


vardu sakot gribas lai viss butu ta ka tam ir jabut ar saglabatam visam kuzava un moldingu linijam utt, sakuma bija doma uztaisit lidzigu e30 m3 platas arkas bet saubos ja 9k vins piestavetu ta ka viss pagaidam ir vel dizaina procesa bet jasak meklet kas to var izdarit jo izskatas ka tas nebus tik viegli :wink:
SAAB 9000 aero :shock:powered with E85 bioethanol + stg1 chip
SAAB 9-3 aero :twisted:
Kudinsky
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 523
Joined: Mon Oct 17, 2011 3:00 pm
Location: Mālpils

Re: 9000 boddy

Post by Kudinsky »

Es kādu laiku atpakaļ gribēju savējam spārnus uztaisīt no stiklašķiedras. Pirmkārt vajadzēja paraugus,lai varētu uztaisīt veidnes utt. Un pirmās detaļas cena tika nosaukta apm. 300 eur un uz augšu. Tātad tikai priekšējie spārni 600 eur. Bet tā ir pusbēda, jo pēc tam varētu spārnus štancēt un par saprātīgu ciparu tirgot. Problēmas ir ar TA! ar dajebkādām detaļām, kuras nav paredzējis ražotājs, kuras ir bez sertifikācijas utt. TA iziet nevar!
User avatar
Ainars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3202
Joined: Tue Jan 15, 2008 12:29 pm
Location: Darbnīca

Re: 9000 boddy

Post by Ainars »

Kudinsky wrote: Thu Feb 21, 2019 2:22 pm ar dajebkādām detaļām, kuras nav paredzējis ražotājs, kuras ir bez sertifikācijas utt. TA iziet nevar!
Nunu.. :mrgreen: no kuras pasaku gramatas tas ir?
SAAB 900og cv
SAAB 9-3og SE
SAAB 9-3og Aero
SAAB 9-3ng Aero TTiD
...
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re: 9000 boddy

Post by edijs »

Vai skatē kāds vispār pamanīs plastmasas spārnus? :think: Aizdoma, ka nē.

Un jā, stiklašķiedras spārnus 9k jau ir iespējams nopirkt. Beidzot! Lēti nav.. bet vismaz var aizmirst par puvekli.
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
Kudinsky
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 523
Joined: Mon Oct 17, 2011 3:00 pm
Location: Mālpils

Re: 9000 boddy

Post by Kudinsky »

Ainars wrote: Thu Feb 21, 2019 2:49 pm
Kudinsky wrote: Thu Feb 21, 2019 2:22 pm ar dajebkādām detaļām, kuras nav paredzējis ražotājs, kuras ir bez sertifikācijas utt. TA iziet nevar!
Nunu.. :mrgreen: no kuras pasaku gramatas tas ir?
Tā ir info no CSDD par TA. Ja uzstādītajai detaļai nav E sertifikācijas, vai nu skrūvē nost vai 2 garantēts.
Par plastmasas spārniem- var nepamanīt, bet var arī magnētu pielikt.
Bet runājot par TA- tur viss no inspektora noskaņojuma atkarīgs.
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: 9000 boddy

Post by lawyer »

Lai da jebkāds spārns ietu cauri TA, tam ir jābūt sertificētai detaļai - nepietiek ar to, ka uztaisa presformu un saštancē to stiklašķiedru - ir jāpierāda, ka tā pie 100km/h nesadalīsies gabalos un neielidos aizmugurē braucošajam stiklā, tas tā, primitīvi runājot :roll:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever :wink:
User avatar
maa
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 255
Joined: Fri Jan 09, 2015 3:17 pm
Location: Ogre

Re: 9000 boddy

Post by maa »

pilnīgas muļķības pa Ta, ir paris prasibas kas jāizpilda un parejai pofig kur ražots un kā. Pats esmu gajis TA ar pagarinātu kapotu no stikla šķiedras kas aizsedz pusi no lampām, kamēr stars ir, TA der. par bodie kitiem tas pats kamērt nekas ass netorči ārpus spoguļiem, ja pats nekasies viņi ar neaiztiek
9-5 AERO 02g 2.3T stage1
9-5 Griffin 99g swapped 2.3T
volvo s80 04g d5
volvo s40 07g d5
User avatar
maa
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 255
Joined: Fri Jan 09, 2015 3:17 pm
Location: Ogre

Re: 9000 boddy

Post by maa »

par flančiem gan taisniba, labāk nevaig un TA toč ar tādiem neiziet. ir pazīstams kas uz 850 volvo uzlika diskus ar četriem caurumiem- pie virpotāja saurba vajadzigo izmēru stupicās
9-5 AERO 02g 2.3T stage1
9-5 Griffin 99g swapped 2.3T
volvo s80 04g d5
volvo s40 07g d5
User avatar
maa
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 255
Joined: Fri Jan 09, 2015 3:17 pm
Location: Ogre

Re: 9000 boddy

Post by maa »

lawyer wrote: Thu Feb 21, 2019 4:08 pm Lai da jebkāds spārns ietu cauri TA, tam ir jābūt sertificētai detaļai - nepietiek ar to, ka uztaisa presformu un saštancē to stiklašķiedru - ir jāpierāda, ka tā pie 100km/h nesadalīsies gabalos un neielidos aizmugurē braucošajam stiklā, tas tā, primitīvi runājot :roll:
Gribētos zināt kur uz spārna ir kautkur marķēts ka viņš ir sertificēts
9-5 AERO 02g 2.3T stage1
9-5 Griffin 99g swapped 2.3T
volvo s80 04g d5
volvo s40 07g d5
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: 9000 boddy

Post by lawyer »

maa wrote: Thu Feb 21, 2019 4:26 pm
lawyer wrote: Thu Feb 21, 2019 4:08 pm Lai da jebkāds spārns ietu cauri TA, tam ir jābūt sertificētai detaļai - nepietiek ar to, ka uztaisa presformu un saštancē to stiklašķiedru - ir jāpierāda, ka tā pie 100km/h nesadalīsies gabalos un neielidos aizmugurē braucošajam stiklā, tas tā, primitīvi runājot :roll:
Gribētos zināt kur uz spārna ir kautkur marķēts ka viņš ir sertificēts
Paskaties jaunu detaļu marķējumu :wink:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever :wink:
Kudinsky
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 523
Joined: Mon Oct 17, 2011 3:00 pm
Location: Mālpils

Re: 9000 boddy

Post by Kudinsky »

Ražotājs izlaižot modeli ir veicis crash testus utt. Atver sava auto motora pērsegu- tur būs plāksnīte ar dažādiem E marķējumiem.
Saprotamā valodā runājot- ja ražotājs ir paredzējis metāla detaļu, tad tai ir jābūt no metāla!
Kad es gribēju likt stiklašķiedras spārnus es sazinājos ar CSDD. Sākot ar Rīgas TA maiņas vecāko, beidzot ar sertifikācijas daļu. Ideja vienkārša- gribi likt cita materiāla detaļu- vajag sertifikāciju. Sertifikāciju veic Vācijā. Tur pārbauda, kā detaļa uzvedas pie sadurmes. Izmaksas ir diezgan kosmiskas.
User avatar
maa
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 255
Joined: Fri Jan 09, 2015 3:17 pm
Location: Ogre

Re: 9000 boddy

Post by maa »

lawyer wrote: Thu Feb 21, 2019 4:42 pm
maa wrote: Thu Feb 21, 2019 4:26 pm
lawyer wrote: Thu Feb 21, 2019 4:08 pm Lai da jebkāds spārns ietu cauri TA, tam ir jābūt sertificētai detaļai - nepietiek ar to, ka uztaisa presformu un saštancē to stiklašķiedru - ir jāpierāda, ka tā pie 100km/h nesadalīsies gabalos un neielidos aizmugurē braucošajam stiklā, tas tā, primitīvi runājot :roll:
Gribētos zināt kur uz spārna ir kautkur marķēts ka viņš ir sertificēts
Paskaties jaunu detaļu marķējumu :wink:
to uzlimēto novelceni kas pirmaja gada nokrit tu domā?
9-5 AERO 02g 2.3T stage1
9-5 Griffin 99g swapped 2.3T
volvo s80 04g d5
volvo s40 07g d5
User avatar
maa
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 255
Joined: Fri Jan 09, 2015 3:17 pm
Location: Ogre

Re: 9000 boddy

Post by maa »

Kudinsky wrote: Thu Feb 21, 2019 4:46 pm Ražotājs izlaižot modeli ir veicis crash testus utt. Atver sava auto motora pērsegu- tur būs plāksnīte ar dažādiem E marķējumiem.
Saprotamā valodā runājot- ja ražotājs ir paredzējis metāla detaļu, tad tai ir jābūt no metāla!
Kad es gribēju likt stiklašķiedras spārnus es sazinājos ar CSDD. Sākot ar Rīgas TA maiņas vecāko, beidzot ar sertifikācijas daļu. Ideja vienkārša- gribi likt cita materiāla detaļu- vajag sertifikāciju. Sertifikāciju veic Vācijā. Tur pārbauda, kā detaļa uzvedas pie sadurmes. Izmaksas ir diezgan kosmiskas.
Oficiali protams nevar, bet ja nomaina un iet Ta visiem vienalga no ka tev vini taisīti, katik nost nekrit un pilda funkciju. Ja visi būtu tik pareizi, ķekavas aplis sen jau būtu bankrotejis
9-5 AERO 02g 2.3T stage1
9-5 Griffin 99g swapped 2.3T
volvo s80 04g d5
volvo s40 07g d5
User avatar
maa
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 255
Joined: Fri Jan 09, 2015 3:17 pm
Location: Ogre

Re: 9000 boddy

Post by maa »

Kudinsky wrote: Thu Feb 21, 2019 4:46 pm Ražotājs izlaižot modeli ir veicis crash testus utt. Atver sava auto motora pērsegu- tur būs plāksnīte ar dažādiem E marķējumiem.
Saprotamā valodā runājot- ja ražotājs ir paredzējis metāla detaļu, tad tai ir jābūt no metāla!
Kad es gribēju likt stiklašķiedras spārnus es sazinājos ar CSDD. Sākot ar Rīgas TA maiņas vecāko, beidzot ar sertifikācijas daļu. Ideja vienkārša- gribi likt cita materiāla detaļu- vajag sertifikāciju. Sertifikāciju veic Vācijā. Tur pārbauda, kā detaļa uzvedas pie sadurmes. Izmaksas ir diezgan kosmiskas.
Cik esmu esmu zem motora pasega skatijies nu nav redzeta plaksnite ar E marķējumiem. Man laikam nelikumīgs saab gadijies :whistle:
9-5 AERO 02g 2.3T stage1
9-5 Griffin 99g swapped 2.3T
volvo s80 04g d5
volvo s40 07g d5
User avatar
maa
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 255
Joined: Fri Jan 09, 2015 3:17 pm
Location: Ogre

Re: 9000 boddy

Post by maa »

iekš likumi.lv

III. Aizliegtie pārbūves veidi

9. Vieglajam automobilim (izņemot sporta automobiļus) aizliegts:

9.1. veikt izmaiņas virsbūves konstrukcijā, ja to dēļ mainās virsbūves tehniskie parametri (piemēram, garums, platums, augstums) vai vizuālais izskats. Šī prasība neattiecas uz papildu aprīkojuma (gaisa aptecētāju – spoileru, antispārnu) uzstādīšanu un riteņu arku paplašināšanu;
9-5 AERO 02g 2.3T stage1
9-5 Griffin 99g swapped 2.3T
volvo s80 04g d5
volvo s40 07g d5
Post Reply