aizdedzes bloks???


kipils
Kaut ko sāk saprast
Kaut ko sāk saprast
Posts: 39
Joined: Thu Nov 27, 2008 5:43 am
Location: Liepaja

aizdedzes bloks???

Post by kipils »

vienu vakaru braucu un peekshnji ne no shaa ne no taa mans saabs nopampa un vairs nevareeju pielaist...saakumaa domaaju ka suuknis nobeidzaas jo vinjsh nesuukneeja degvielu augshaa...peedeejo meenesi braucu ar gandriiz tukshu baaku nu visu laiku sarkanajaa, bet peec tam paarbaudiiju ar elektriibu un viss bija kaartiibaa suuknis straadaa un pirms tam 2dienas vinjsh taka uz 3 stobriem gaajaa bet kkaa taa diivaini kad iemina to pedaali tad gaaja taka neko nemana...un tad man likaas ka tas vareetu buut aizdedzes bloks...laikam bik murgaini sanaaca bet varbuut ka kaads sapratiis! ;)
User avatar
Bārda
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1052
Joined: Thu Jan 17, 2008 11:36 am
Location: Baltezers

Re:aizdedzes bloks???

Post by Bārda »

kipils wrote:vienu vakaru braucu un peekshnji ne no shaa ne no taa mans saabs nopampa un vairs nevareeju pielaist...saakumaa domaaju ka suuknis nobeidzaas jo vinjsh nesuukneeja degvielu augshaa...peedeejo meenesi braucu ar gandriiz tukshu baaku nu visu laiku sarkanajaa, bet peec tam paarbaudiiju ar elektriibu un viss bija kaartiibaa suuknis straadaa un pirms tam 2dienas vinjsh taka uz 3 stobriem gaajaa bet kkaa taa diivaini kad iemina to pedaali tad gaaja taka neko nemana...un tad man likaas ka tas vareetu buut aizdedzes bloks...laikam bik murgaini sanaaca bet varbuut ka kaads sapratiis! ;)
Ja pirms tam tev strādāja dzinējs uz trīs cilindriem, tad tas ir normāls DI kasetes beigu signāls! Pirms nobeigties, manam SAABam arī strādāja uz trīs stroķiem...
Vēlāk arī nosmird pēc tinumu deguma!
SAAB 9-5 2,3t '99 & VOLVO
kipils
Kaut ko sāk saprast
Kaut ko sāk saprast
Posts: 39
Joined: Thu Nov 27, 2008 5:43 am
Location: Liepaja

Re:aizdedzes bloks???

Post by kipils »

nemaz negribu zinat cik maksa jauns, bet varbut kads zina kur un pa cik var dabut lietotu no aero (man 9k aero SAABs)??? cik zinu visi tie zirdzini slepjas taja blokaa, man bija 255hp(chipots) gribu no aero lai vismaz tie 225 ir! ;)
User avatar
Bārda
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1052
Joined: Thu Jan 17, 2008 11:36 am
Location: Baltezers

Re:aizdedzes bloks???

Post by Bārda »

Lietotu neieteiktu jo cena pietiekami augsta un nav nekādas garantijas, ka tas bloks strādās!
Vikingos man DI kasete izmaksāja ar sveču maiņu, kas ir obligāts pasākums, nedaudz pāri 200Ls! Turklāt ir arī garantija 1 gads!
SAAB 9-5 2,3t '99 & VOLVO
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re:aizdedzes bloks???

Post by Arnijs »

kipils wrote:nemaz negribu zinat cik maksa jauns, bet varbut kads zina kur un pa cik var dabut lietotu no aero (man 9k aero SAABs)??? cik zinu visi tie zirdzini slepjas taja blokaa, man bija 255hp(chipots) gribu no aero lai vismaz tie 225 ir! ;)
kas tev tās muļķības par zirdziņiem aizdedzes blokos sastāstījis??? :angry: :whistle: Ir divu veidu bloki - sarkanais (T5) un melnais (T7) un viņiem nav atšķirības Aero, vai neAero.
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
kipils
Kaut ko sāk saprast
Kaut ko sāk saprast
Posts: 39
Joined: Thu Nov 27, 2008 5:43 am
Location: Liepaja

Re:aizdedzes bloks???

Post by kipils »

sorry...man wnk viens chalis vienaa servisaa taa teica...aam es abus varu likt savam 9k virsuu??? ar ko vinji atshkjiras un kursh labaaks??? un bik offtopiks....cik izmaksaatu galvas bliives mainja vikingos?
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re:aizdedzes bloks???

Post by Arnijs »

kipils wrote:sorry...man wnk viens chalis vienaa servisaa taa teica...aam es abus varu likt savam 9k virsuu??? ar ko vinji atshkjiras un kursh labaaks??? un bik offtopiks....cik izmaksaatu galvas bliives mainja vikingos?
Nē - , katrs ir paredzēts savam aizdedzes modulim. Nav tā, ka viņi būtu ar kko labāki. viņi katrs ir savādāki ar apsteidzes formēšanas metodi, tāpēc arī paredzēti konkrētajai aizdedzei. Avārijas gadījumā pieļaujams uzlikt melno sarkanā vietā, lai tiktu mājās, bet ne otrādi.
par galvas blīves maiņas izcenojumiem nemācēšu pateikt, bet pie kārtīgi padarīta darbiņa, plus visas blīves un materiāli, domāju ka kkur ~ 300Ls
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
kipils
Kaut ko sāk saprast
Kaut ko sāk saprast
Posts: 39
Joined: Thu Nov 27, 2008 5:43 am
Location: Liepaja

Re:aizdedzes bloks???

Post by kipils »

skaidrs....paldies par info...vel viens jautajums...kur liepaja kad ar saabiem njemaas jo uz riigu bik neizdevigi sanak dziit! ;)
User avatar
Yukki
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2459
Joined: Tue Jan 15, 2008 2:19 pm
Location: Teika

Re:aizdedzes bloks???

Post by Yukki »

kipils wrote:skaidrs....paldies par info...vel viens jautajums...kur liepaja kad ar saabiem njemaas jo uz riigu bik neizdevigi sanak dziit! ;)
To jau gan Tu pats vislabāk uzzināsi izstaigājot savu dzimto ciemu kājām:laugh: :P Ar AirBaltic atlido uz Rīgu, nopērc bloku, aizlido atpakaļ, uzliec un atbrauc nomaini galvu, ja Liepājā to neviens neuzņemas:)
vecais
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 189
Joined: Tue Jan 15, 2008 1:44 am
Location: Riga

Re:aizdedzes bloks???

Post by vecais »

Ja vēl ir interese, tad ir viens lietots sarkanais bloks, ko savulaik savējam 9k biju paņēmis kā rezervi.
kipils
Kaut ko sāk saprast
Kaut ko sāk saprast
Posts: 39
Joined: Thu Nov 27, 2008 5:43 am
Location: Liepaja

Re:aizdedzes bloks???

Post by kipils »

vecais wrote:Ja vēl ir interese, tad ir viens lietots sarkanais bloks, ko savulaik savējam 9k biju paņēmis kā rezervi.
interese ir pa cik atdosi? un uz kurieni jabrauc pakal?
vecais
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 189
Joined: Tue Jan 15, 2008 1:44 am
Location: Riga

Re:aizdedzes bloks???

Post by vecais »

esmu Rīgā, gan jau pa cenu vienosimies. 29265855
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re:aizdedzes bloks???

Post by edijs »

Ja nu kipils nepaņem, es varētu būt ieinteresēts.. Protams, skatoties, pa kādām naudām. Bet, kopš man viens sarkanais atdeva galus, kaut kā mierīgāks prāts būtu, ja viens lieks stāvētu mājās un garākos braucienos var kaut iemest bagāžniekā. Toreiz, kad man nosvila, tieši bija tas liekais bagāžniekā, bija paredzēts notirgot.. bet redz kā, ņēma un nosprāga. Hops hops, 10 minūšu darba, jauns bloks virsū un braucam tālāk. :) Teiksim, ja es brauktu ar savu saabu kaut kur garākus gabalus ārpus valsts, sarkanais bloks laikam būtu lieta, ko vēlētos kaut lietotu turēt rezervē bagāžniekā. :)
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re:aizdedzes bloks???

Post by Arnijs »

Edijs... Pilnībā piekrītu. man tāds bagāžniekā ir svarīgāks par aptieciņu!:laugh: un uz Z- svētkiem var izmantot kā svečturi ;)
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
kipils
Kaut ko sāk saprast
Kaut ko sāk saprast
Posts: 39
Joined: Thu Nov 27, 2008 5:43 am
Location: Liepaja

Re:aizdedzes bloks???

Post by kipils »

sodien izkasiiju visu liepaaju...viens chalis ir kas man var dabut pa 80Ls...nezinu vai man sanaktu izdevigak braukt uz riigu pakal. un spriezot pec maka, tuvakaja laika toch nesanaks uz rigu braukt, ta ka domaju ka tas bloks ir tavejais! :)
Post Reply