aizdedzes bloks???


vecais
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 189
Joined: Tue Jan 15, 2008 1:44 am
Location: Riga

Re:aizdedzes bloks???

Post by vecais »

edijs wrote:Ja nu kipils nepaņem, es varētu būt ieinteresēts.. Protams, skatoties, pa kādām naudām. Bet, kopš man viens sarkanais atdeva galus, kaut kā mierīgāks prāts būtu, ja viens lieks stāvētu mājās un garākos braucienos var kaut iemest bagāžniekā. Toreiz, kad man nosvila, tieši bija tas liekais bagāžniekā, bija paredzēts notirgot.. bet redz kā, ņēma un nosprāga. Hops hops, 10 minūšu darba, jauns bloks virsū un braucam tālāk. :) Teiksim, ja es brauktu ar savu saabu kaut kur garākus gabalus ārpus valsts, sarkanais bloks laikam būtu lieta, ko vēlētos kaut lietotu turēt rezervē bagāžniekā. :)
Kipils klusē, laikam jau nevajag. Cena varētu būt +/-60 LVL, gan jau sarunāsim. Labāk jau būtu samainīt pret melno DI, bet labāk lai kādam mierīgs prāts nekā man mētājas bez jēgas.
User avatar
ZingZeng
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2261
Joined: Fri Jan 18, 2008 7:41 am

Re:aizdedzes bloks???

Post by ZingZeng »

Eksiste autopasts, Rigas autoosta bloku nodod un Liepajas autoosta sanem, nedomaju, ka pakalpojums bus dargaks par 5 Ls, dokumentiem tas ir 2-3 Ls, biezi to izmantojam, nav nekadas vainas.
Piegades laiks - kamer tuvakais autobus no Rigas aizbrauc lidz Liepajai.
kipils
Kaut ko sāk saprast
Kaut ko sāk saprast
Posts: 39
Joined: Thu Nov 27, 2008 5:43 am
Location: Liepaja

Re:aizdedzes bloks???

Post by kipils »

vecais wrote:
edijs wrote:Ja nu kipils nepaņem, es varētu būt ieinteresēts.. Protams, skatoties, pa kādām naudām. Bet, kopš man viens sarkanais atdeva galus, kaut kā mierīgāks prāts būtu, ja viens lieks stāvētu mājās un garākos braucienos var kaut iemest bagāžniekā. Toreiz, kad man nosvila, tieši bija tas liekais bagāžniekā, bija paredzēts notirgot.. bet redz kā, ņēma un nosprāga. Hops hops, 10 minūšu darba, jauns bloks virsū un braucam tālāk. :) Teiksim, ja es brauktu ar savu saabu kaut kur garākus gabalus ārpus valsts, sarkanais bloks laikam būtu lieta, ko vēlētos kaut lietotu turēt rezervē bagāžniekā. :)
Kipils klusē, laikam jau nevajag. Cena varētu būt +/-60 LVL, gan jau sarunāsim. Labāk jau būtu samainīt pret melno DI, bet labāk lai kādam mierīgs prāts nekā man mētājas bez jēgas.
neesmu teicis ka nevajag, wnk gads ir beidzies un ta pat ir ar manu budzetu...uz doto momentu man ir 50Ls vairak man nav. es svetdien braucu uz rigu, nu lidz tam es tev piezvanisu un tad sarunasim..
vecais
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 189
Joined: Tue Jan 15, 2008 1:44 am
Location: Riga

Re:aizdedzes bloks???

Post by vecais »

kipils wrote:
vecais wrote:
edijs wrote:Ja nu kipils nepaņem, es varētu būt ieinteresēts.. Protams, skatoties, pa kādām naudām. Bet, kopš man viens sarkanais atdeva galus, kaut kā mierīgāks prāts būtu, ja viens lieks stāvētu mājās un garākos braucienos var kaut iemest bagāžniekā. Toreiz, kad man nosvila, tieši bija tas liekais bagāžniekā, bija paredzēts notirgot.. bet redz kā, ņēma un nosprāga. Hops hops, 10 minūšu darba, jauns bloks virsū un braucam tālāk. :) Teiksim, ja es brauktu ar savu saabu kaut kur garākus gabalus ārpus valsts, sarkanais bloks laikam būtu lieta, ko vēlētos kaut lietotu turēt rezervē bagāžniekā. :)
Kipils klusē, laikam jau nevajag. Cena varētu būt +/-60 LVL, gan jau sarunāsim. Labāk jau būtu samainīt pret melno DI, bet labāk lai kādam mierīgs prāts nekā man mētājas bez jēgas.
neesmu teicis ka nevajag, wnk gads ir beidzies un ta pat ir ar manu budzetu...uz doto momentu man ir 50Ls vairak man nav. es svetdien braucu uz rigu, nu lidz tam es tev piezvanisu un tad sarunasim..
Būtu labi ja Tu pazvanītu šodien lai sarunātu tikšanās laiku, jo rīt pēcpusdienā ir doma braukt uz Riekstakalnu paslēpot.
User avatar
Diks
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 766
Joined: Fri Oct 31, 2008 3:55 am
Location: Ventspils

Re:aizdedzes bloks???

Post by Diks »

Viens sarkanais bloks arī man ir uz pārdošanu ;)
kipils
Kaut ko sāk saprast
Kaut ko sāk saprast
Posts: 39
Joined: Thu Nov 27, 2008 5:43 am
Location: Liepaja

Re:aizdedzes bloks???

Post by kipils »

baac...bet kapeec vinji tik biezhi pliist????
2. saabs jau kuram dabuu mainiit! abiem kkur pus gadu izvilka tikai...
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re:aizdedzes bloks???

Post by Arnijs »

kipils wrote:baac...bet kapeec vinji tik biezhi pliist????
2. saabs jau kuram dabuu mainiit! abiem kkur pus gadu izvilka tikai...
Un abi jauni?
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
kipils
Kaut ko sāk saprast
Kaut ko sāk saprast
Posts: 39
Joined: Thu Nov 27, 2008 5:43 am
Location: Liepaja

Re:aizdedzes bloks???

Post by kipils »

Arnijs wrote:
kipils wrote:baac...bet kapeec vinji tik biezhi pliist????
2. saabs jau kuram dabuu mainiit! abiem kkur pus gadu izvilka tikai...
Un abi jauni?
nav jauni, bet abi kkur pusgadu gaaja...daliitaajvaaks ar svechvadiem iet daudz ilgaak besii!! :@:@
vasils
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 307
Joined: Tue Mar 04, 2008 4:46 am
Location: Bauska

Re:aizdedzes bloks???

Post by vasils »

kipils wrote:
Arnijs wrote:
kipils wrote:baac...bet kapeec vinji tik biezhi pliist????
2. saabs jau kuram dabuu mainiit! abiem kkur pus gadu izvilka tikai...
Un abi jauni?
nav jauni, bet abi kkur pusgadu gaaja...daliitaajvaaks ar svechvadiem iet daudz ilgaak besii!! :@:@
Ar to vienkaarshi ir jasamierinaas.arii pashi saab paarstaavji apgalvo ,ka taa ir vinju kljuuda ,ka vinju razhotie di cassete ir tik neizturiigi pret mazaako paarslodziiti.man pavasarii arii naacaas mainiit ,bet tas gaaja 4,5 gadus.nesaprotu tikai vienu ,kaapeec vinji apgalvo ,ka vinji ir kljuudijushies ,bet nemeegjina noveerst probleemas ,veicot eksperimentus.Laikam jau taapeec tie bloki ir sameeraa daargi ,jo aiz taa visa staav koncerna '' varka''.Nezinu ,kaa ir ar jaunajiem t5 blokiem ,vai vinji ir tik pat neizturiigi ,kaa sarkanie?
User avatar
Diks
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 766
Joined: Fri Oct 31, 2008 3:55 am
Location: Ventspils

Re:aizdedzes bloks???

Post by Diks »

Esmu dzirdējis, ka melnie bloki plīst biežāk un ir sliktāki par sarkanajiem. Ko saka servisa speči? Man 1989.g. 9K 4,5 gadu laikā problēmu nebija :) un 1992.g. 9K arī vienīgā problēma bija, ka kāds pirms manis bija pasējis vienu atsperīti sveces kontaktam :( . Uzmeistaroju un viss OK :)
User avatar
ZingZeng
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2261
Joined: Fri Jan 18, 2008 7:41 am

Re:aizdedzes bloks???

Post by ZingZeng »

Gimenes 95.g. 9K aero DI bloks nosvila pagajusa pavasari 2 nedelas pec motora mazgasanas, kad auto del udens pie svecem dabuja raustoties nobraukt 1 km lidz es to udeni dabuju lauka.
Kad mainiju bloku piefikseju, ka uz ta bija uzsists tas pats 95. razosanas gads, kas nozimetu, ka tas bija nokalpojis 13 gadus.
Uzliku pilnigi jaunu bloku un auto iet rukdams, sveces mainu ik pa 10K km un nekadu problemu.
Sis bija pirmais DI bloks ko esmu mainijis kadam no saviem SAABiem, kuriem vispar ir bijusi DI bloki.
Ta ka vismaz es nevaru par DI sudzeties.
turbo
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 118
Joined: Thu Jan 31, 2008 11:09 am

Re:aizdedzes bloks???

Post by turbo »

Kāda būtu atšķirība starp kodiem tk3.6a un tk3.4b melnajiem blokiem?:blush:
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re:aizdedzes bloks???

Post by Arnijs »

turbo wrote:Kāda būtu atšķirība starp kodiem tk3.6a un tk3.4b melnajiem blokiem?:blush:
tie nu īsti nebūs kodi...
Bet - ja melns, tad melns! Priekš kam vēl kodi?:dry:
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
turbo
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 118
Joined: Thu Jan 31, 2008 11:09 am

Re:aizdedzes bloks???

Post by turbo »

vienkārši ir divi bloki redzēti ar atsķirīgiem tiem cipariem, kodiem, tāpēc es domāju ka savā starpā nau kaut kas savādāks, bet tad jau laikam ka ne:)
User avatar
Gripen
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 682
Joined: Tue Feb 24, 2009 2:42 am
Location: Riga, Latvia

Re:aizdedzes bloks???

Post by Gripen »

Ja nu vienīgi tas, ka 3.4 ar BioPower veidos kļūdas. Ieteicams meklēt 3.7.
9-3 B207R ArTEH Performance Edition
9-7X Vortec I6 ArTEH Tank Edition
Post Reply