Jumta bagāžnieks?


User avatar
uculs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2124
Joined: Tue Jan 15, 2008 12:44 am

Re:Jumta bagāžnieks?

Post by uculs »

Ir slēdzami, bet MontBlanc ir lētais gals, kas tikai pēdējos gados izlīdis ar sakarīga izskata turētājiem, ja grib labu mantu jāņem Thule.
saule
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 564
Joined: Mon Jan 28, 2008 7:36 am
Location: Sigulda

Re:Jumta bagāžnieks?

Post by saule »

Jaunākie ir slēdzami. Bet vienalga neieteiktu to uzparikti caurām dienām turēt uz jumta. Noņemt viņu ir minūtes juatājums.

P.S. Man ir kkāds vecss Thule izstrādājums bez atslēdziņām uz Mont Blanc šķersstieņiem. To savu konstrukciju varu dabūt no jumta nost tikai kopā ar šķersstieņiem, jo veloturētāja skrūves kapitāli ierūsējušas. Tā arī to konstrukciju stellēju, pavasarī visu rāmi virsū, rudenī nost.
SAAB un SUBARU
KurBads
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3218
Joined: Thu Jan 17, 2008 3:00 pm

Re:Jumta bagāžnieks?

Post by KurBads »

saule wrote:Jaunākie ir slēdzami. Bet vienalga neieteiktu to uzparikti caurām dienām turēt uz jumta. Noņemt viņu ir minūtes juatājums.

P.S. Man ir kkāds vecss Thule izstrādājums bez atslēdziņām uz Mont Blanc šķersstieņiem. To savu konstrukciju varu dabūt no jumta nost tikai kopā ar šķersstieņiem, jo veloturētāja skrūves kapitāli ierūsējušas. Tā arī to konstrukciju stellēju, pavasarī visu rāmi virsū, rudenī nost.
labāk pastāsti, kas notika un cik tālu esi/biji ar c900 cabrio restaurēšanu? šķiet, tas vēl bij iauto laikos, kad figurēja bildes ar pilnībā nolasītu virsbūvi ...

tas galīgam offtopikam
MY 1968 SAAB 96, MY 1969 Sonett V4, MY 1970 99, MY 1988 c900 T16 airflow cabrio, MY 1992 c900 t16 cabrio, MY 1993 c900 T16 airflow 3-d
& Chevy 5,7
User avatar
Yukki
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2459
Joined: Tue Jan 15, 2008 2:19 pm
Location: Teika

Re:Jumta bagāžnieks?

Post by Yukki »

Njā, re ku turētājs par cenu, kas man šķiet atbilstoša šai precei:
Image
Ls 17-18, bet par ērtību nav skaidrības, jo spriežot pēc uz ielas redzētiem auto, tādus neviens nepērk, visiem ir par Ls 60-100, kurus es šim 1x gadā lietojamajam pasākumam īsti neesmu gatavs atdot
User avatar
jastr
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2851
Joined: Tue Jan 15, 2008 1:07 am
Location: LV

Re:Jumta bagāžnieks?

Post by jastr »

yukki, tas biji, tu, kas man tikko zvanīja? :D baigi parunājos, bet vienalga nesapratu, ar ko...:blush:
Braucu ar 9-5 NG glītāko dvīņubrāli :D
User avatar
uculs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2124
Joined: Tue Jan 15, 2008 12:44 am

Re:Jumta bagāžnieks?

Post by uculs »

Kāpēc nevar izdzēst postu?:angry:
User avatar
jastr
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2851
Joined: Tue Jan 15, 2008 1:07 am
Location: LV

Re:Jumta bagāžnieks?

Post by jastr »

moš Envoy var izteikties, man liekas, viņš pētīja kkādus testus par tiem turētājiem. būtiski ir padomāt ne tikai par to, cik pievilcīgi, vai nē ir tie turētāji zagļiem, bet ko viņi (turētāji) ar tavu riteni izdarīs pēkšņas apstāšanās gadījumā, vai uzbraucot uz bedraina ceļa, piem... 300Ls+ ritenis, 15ls turētājs un tu tikai noskaties, kā viņš tev aizlido kosmosā...
Braucu ar 9-5 NG glītāko dvīņubrāli :D
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Jumta bagāžnieks?

Post by elmo »

Priekš kam jāpērk dārgu jumta bagažnieku, ja ričukam var noņemt priekšējo ratu un iekraut bagažniekā!?


Mani vairāk interesētu kaste, kur samest slēpes un dēli, kad brauc uz kalnu! Bet nu 300-400 latus es par to prieku nemaksāšu, tad jau labāk izmetu vienu psažieri nolaižu aizmugurējo krēslu atzveltni. :D
saule
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 564
Joined: Mon Jan 28, 2008 7:36 am
Location: Sigulda

Re:Jumta bagāžnieks?

Post by saule »

KurBads wrote: labāk pastāsti, kas notika un cik tālu esi/biji ar c900 cabrio restaurēšanu? šķiet, tas vēl bij iauto laikos, kad figurēja bildes ar pilnībā nolasītu virsbūvi ...

tas galīgam offtopikam

Ir izgājis stadiju sametināts - iekozervēts.
Patreiz ir atkonzervēts un tiek špaktelēts.
SAAB un SUBARU
saule
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 564
Joined: Mon Jan 28, 2008 7:36 am
Location: Sigulda

Re:Jumta bagāžnieks?

Post by saule »

Yukki wrote:Njā, re ku turētājs par cenu, kas man šķiet atbilstoša šai precei:
Image
Ls 17-18, bet par ērtību nav skaidrības, jo spriežot pēc uz ielas redzētiem auto, tādus neviens nepērk, visiem ir par Ls 60-100, kurus es šim 1x gadā lietojamajam pasākumam īsti neesmu gatavs atdot
Man ir šāda tipa, tikai Thule un vēl atslēdziņa skrūvē, lai nevar vienkārši atskrūvēt. Neko - turās jau trešo sezonu, riteni ielikt samērā ērti, nekādu baigo trūkumu nav, izmantoju intensīvi, jo diezgan padaudz piedalos mačos.
SAAB un SUBARU
User avatar
envoy
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2563
Joined: Wed May 05, 2010 4:08 pm
Location: Riga

Re:Jumta bagāžnieks?

Post by envoy »

jastr wrote:moš Envoy var izteikties, man liekas, viņš pētīja kkādus testus par tiem turētājiem. būtiski ir padomāt ne tikai par to, cik pievilcīgi, vai nē ir tie turētāji zagļiem, bet ko viņi (turētāji) ar tavu riteni izdarīs pēkšņas apstāšanās gadījumā, vai uzbraucot uz bedraina ceļa, piem... 300Ls+ ritenis, 15ls turētājs un tu tikai noskaties, kā viņš tev aizlido kosmosā...
:laugh: :laugh: Labi teikts! Jā, biju kaut kad baigi noskatījis. Pameklēšu, kur man tā info bija un padošu ziņu. Jāuzmanās ir tiešām, jo pat ar dārgiem turētājiem var sanākt šmuce. Es parasti sekoju līdzi vācu praktiskajiem testiem šādos jautājumos un biju diezgan pārsteigts par rezultātiem. Lielākā daļa visu turētāju totāli izgāzās jastr aprakstītajā veidā, kaut arī tie nebūt nemaksāja Ls 15.
Saab 9-5 1.9 TiD Hirsch powered by ArTEH
KurBads
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3218
Joined: Thu Jan 17, 2008 3:00 pm

Re:Jumta bagāžnieks?

Post by KurBads »

saule wrote:
KurBads wrote: labāk pastāsti, kas notika un cik tālu esi/biji ar c900 cabrio restaurēšanu? šķiet, tas vēl bij iauto laikos, kad figurēja bildes ar pilnībā nolasītu virsbūvi ...

tas galīgam offtopikam

Ir izgājis stadiju sametināts - iekozervēts.
Patreiz ir atkonzervēts un tiek špaktelēts.
prieks, ka viss tomēr notiek. ka projekts nav pamets. un - GAIDĀM IELĀS! varbūt laiks projekta topikam?
MY 1968 SAAB 96, MY 1969 Sonett V4, MY 1970 99, MY 1988 c900 T16 airflow cabrio, MY 1992 c900 t16 cabrio, MY 1993 c900 T16 airflow 3-d
& Chevy 5,7
User avatar
envoy
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2563
Joined: Wed May 05, 2010 4:08 pm
Location: Riga

Re:Jumta bagāžnieks?

Post by envoy »

Envoy wrote:
jastr wrote:moš Envoy var izteikties, man liekas, viņš pētīja kkādus testus par tiem turētājiem. būtiski ir padomāt ne tikai par to, cik pievilcīgi, vai nē ir tie turētāji zagļiem, bet ko viņi (turētāji) ar tavu riteni izdarīs pēkšņas apstāšanās gadījumā, vai uzbraucot uz bedraina ceļa, piem... 300Ls+ ritenis, 15ls turētājs un tu tikai noskaties, kā viņš tev aizlido kosmosā...
:laugh: :laugh: Labi teikts! Jā, biju kaut kad baigi noskatījis. Pameklēšu, kur man tā info bija un padošu ziņu. Jāuzmanās ir tiešām, jo pat ar dārgiem turētājiem var sanākt šmuce. Es parasti sekoju līdzi vācu praktiskajiem testiem šādos jautājumos un biju diezgan pārsteigts par rezultātiem. Lielākā daļa visu turētāju totāli izgāzās jastr aprakstītajā veidā, kaut arī tie nebūt nemaksāja Ls 15.
Izmeklējos, neatradu... Bet esmu diezgan pārliecināts, ka testa uzvarētāji bija Thule FreeRide un ProRide modeļi, kuri VIENĪGIE izturēja gan straujas bremzēšanas, gan carsh testus. Visi pārējie, neatkarīgi no tā, vai jumta vai aizmugurē liekamie stiprinājumi, bija pilnīgi nelietojami. Tas bija kaut kāds TUV vai Stiftung Warentest vai tml. tests, tā ka diezgan ticami.
Saab 9-5 1.9 TiD Hirsch powered by ArTEH
User avatar
vidvuds
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3224
Joined: Mon Sep 01, 2008 8:09 am

Re:Jumta bagāžnieks?

Post by vidvuds »

Ta beidzot īšto topicu atradu,

tekst spārnests no sadzīviskajiem jautajumiem:

Sveiki,

vai kadam nav priekš SAAB 9-5 piemēroti Jumta stieņi?

Centos uzlikt Montblanck vai ka tur, NEDER.

Ja kāds var aizdot no sodienas līdz trešdienai, es būtu ļoti pateicīgs.

Velos doties sērfot, bet nav kur nolitk ekipējumu help, help, help
INgaro
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 65
Joined: Tue Jan 11, 2011 9:20 am

Re:Jumta bagāžnieks?

Post by INgaro »

ir varianti kur pa leto :) var dabut jumta stiprinajumus prieks saab 9-3 sport combi?
Post Reply