SAAB 9000 pečkas ventilators


oz777
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 7
Joined: Tue Oct 20, 2009 12:21 pm

SAAB 9000 pečkas ventilators

Post by oz777 »

Kāds ir nēmies 9000šajam ar pečkas vevtilatoru?
Man to ventilatoru vajag dabūt ārā, es to situāciju papētiju izskatās ka tur viss jājauc nost, vai varbūt ir kāds knifs?
9000tustošais ir 96 gada ar klimatkontroli
berzaine
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 471
Joined: Mon Apr 06, 2009 2:08 pm

Re:SAAB 9000 pečkas ventilators

Post by berzaine »

ir ir, cakars normals. ja piipee tad uz apmeram 2 stundam:laugh: bet istenibaa man liekas ka var krietni atraak ,ja zin ko dara.Es ka nepipetajs un ziema to paveicu pa stundu+.:laugh: bet visu pamacibu ka to dariit es tepat un arii caur saabnet.ru atradu . ja nemaldos tad pat ar bildem. :laugh:A pats labakais knifs ir tads ka vins ta viltigi nonak nost, itka celot vai griezot uz augsu.
saule
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 564
Joined: Mon Jan 28, 2008 7:36 am
Location: Sigulda

Re:SAAB 9000 pečkas ventilators

Post by saule »

SAAB un SUBARU
User avatar
Krists
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 397
Joined: Sat Aug 16, 2008 12:18 pm

Re:SAAB 9000 pečkas ventilators

Post by Krists »

berzaine
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 471
Joined: Mon Apr 06, 2009 2:08 pm

Re:SAAB 9000 pečkas ventilators

Post by berzaine »

Nosprāga kārtējais pečkas ventilators, šobrīd gan nav īsti vajadzīgs jo saabs netiek lietots. Bet jautājumi tadi - Vai ir iespējams saremontēt veco(ir divi gab. viens kurs bišķi griežas bet baigi grab. otrs kurš sit ārā drošinātāju un negriežas vispār)? Jeb pirkt lietotu, kurš iespējams kalpos atkal kādu laiciņu? Par jaunu laikam nav vērts runāt.
Pie vienas sāpes jautājums par gaisa mērītāju, tiek meklēts nomaiņai (šadi cīpari ir uz manējā- bosh 172 13 2A 0280 212 019)
User avatar
Krists
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 397
Joined: Sat Aug 16, 2008 12:18 pm

Re:SAAB 9000 pečkas ventilators

Post by Krists »

berzaine wrote:Nosprāga kārtējais pečkas ventilators, šobrīd gan nav īsti vajadzīgs jo saabs netiek lietots. Bet jautājumi tadi - Vai ir iespējams saremontēt veco(ir divi gab. viens kurs bišķi griežas bet baigi grab. otrs kurš sit ārā drošinātāju un negriežas vispār)? Jeb pirkt lietotu, kurš iespējams kalpos atkal kādu laiciņu? Par jaunu laikam nav vērts runāt.
Pie vienas sāpes jautājums par gaisa mērītāju, tiek meklēts nomaiņai (šadi cīpari ir uz manējā- bosh 172 13 2A 0280 212 019)
gaisa mērītājam vajadzeja būt , velāk salīdzināšu ciparus
berzaine
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 471
Joined: Mon Apr 06, 2009 2:08 pm

Re:SAAB 9000 pečkas ventilators

Post by berzaine »

:whistle:
berzaine
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 471
Joined: Mon Apr 06, 2009 2:08 pm

Re:SAAB 9000 pečkas ventilators

Post by berzaine »

Kāds ir jaucis ārā pečkas ventilatoru, vajadzētu dabūt arā no tā plastmasas korpusa. Labprātīgi viņš negrib izjaukties:( . Vienu brīdi sita ārā drošinātāju, bet šodien tika noskaidrots ka pie vainas štekers, Pats ventilators nedaudz trokšņo un ir doma pastīties vai to var novērst kaut kā.
User avatar
Krists
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 397
Joined: Sat Aug 16, 2008 12:18 pm

Re:SAAB 9000 pečkas ventilators

Post by Krists »

berzaine wrote:Kāds ir jaucis ārā pečkas ventilatoru, vajadzētu dabūt arā no tā plastmasas korpusa. Labprātīgi viņš negrib izjaukties:( . Vienu brīdi sita ārā drošinātāju, bet šodien tika noskaidrots ka pie vainas štekers, Pats ventilators nedaudz trokšņo un ir doma pastīties vai to var novērst kaut kā.
Cik atceros tad tur bija viena skrūve un pēc tam tik jāklapē ārā!
berzaine
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 471
Joined: Mon Apr 06, 2009 2:08 pm

Re:SAAB 9000 pečkas ventilators

Post by berzaine »

Krists wrote:
berzaine wrote:Kāds ir jaucis ārā pečkas ventilatoru, vajadzētu dabūt arā no tā plastmasas korpusa. Labprātīgi viņš negrib izjaukties:( . Vienu brīdi sita ārā drošinātāju, bet šodien tika noskaidrots ka pie vainas štekers, Pats ventilators nedaudz trokšņo un ir doma pastīties vai to var novērst kaut kā.
Cik atceros tad tur bija viena skrūve un pēc tam tik jāklapē ārā!
Skrūvi atskrūvēju, šis vienalga pretojas:laugh: Negribetu arī salauzt.
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re:SAAB 9000 pečkas ventilators

Post by Arnijs »

Uzmaniigi var izspiest. Vnk - jaaiekustina
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
berzaine
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 471
Joined: Mon Apr 06, 2009 2:08 pm

Re:SAAB 9000 pečkas ventilators

Post by berzaine »

Tā, kartējais ventilators kirdik, grab kā preču vilciena sastāvs. Tā kā ir apnicis regulāri nodarboties ar tik aizraujošu pasākumu kā ventilatora nomaiņa, pavīd doma iegādāties jaunu, jautājums kur un hau mač? Ja nu vienīgi kāds var piedāvāt lietotu ar garantiju ka man vismaz gadu nebūs jāveic šī ārkārtīgi aizraujošā procedūra.
User avatar
fimbars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 807
Joined: Sun Feb 13, 2011 11:30 am
Location: Grobiņa
Contact:

Re:SAAB 9000 pečkas ventilators

Post by fimbars »

berzaine wrote:Tā, kartējais ventilators kirdik, grab kā preču vilciena sastāvs. Tā kā ir apnicis regulāri nodarboties ar tik aizraujošu pasākumu kā ventilatora nomaiņa, pavīd doma iegādāties jaunu, jautājums kur un hau mač? Ja nu vienīgi kāds var piedāvāt lietotu ar garantiju ka man vismaz gadu nebūs jāveic šī ārkārtīgi aizraujošā procedūra.
OEM varianta.Bosch atseviski piedava motoru bez sparniniem.
http://www.partsforsaabs.com/product_in ... ts_id=1906

Latvija dabunams par apm.50ls.

Man principa metajas viens mazlietots motorins,kludas pec tika nomainits.
berzaine
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 471
Joined: Mon Apr 06, 2009 2:08 pm

Re:SAAB 9000 pečkas ventilators

Post by berzaine »

Uz vecumu palieku ārkārtīgi slinks un skops, vispār biju domājis lielāku komplektāciju. Tā kā čiks un gatavs. Un jautājums vai tiešām motoriņš pie vainas, viņam kāds centrs novirzās vai kā?
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re:SAAB 9000 pečkas ventilators

Post by Arnijs »

berzaine wrote:Uz vecumu palieku ārkārtīgi slinks un skops, vispār biju domājis lielāku komplektāciju. Tā kā čiks un gatavs. Un jautājums vai tiešām motoriņš pie vainas, viņam kāds centrs novirzās vai kā?

Tur izdilst bukses.
Ja interesē - man ir uz vietas
52Ls.
Pārpresēt spārniņus nav sarežģīti
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
Post Reply