Problemas atrisinajums


Post Reply
powertool
Kaut ko sāk saprast
Kaut ko sāk saprast
Posts: 31
Joined: Tue Sep 30, 2008 11:43 am

Problemas atrisinajums

Post by powertool »

hey...! :)

Lieta tada izjaucu paneli lai atklatu patieso vainu
bet Lieta tada ka iesledz aizdedzi tad indikatoru lampinas saak izdzist taka pietruktu stravas avots un nedeg borta kompim arii nekas arri iz izslegtas gaismas bet deg tik un taa tad kad atvienoju vainu panrli vai control unitu tad bija oke gaismas tuvas vairs nedega vareja normali ieslegt
Vareetu buut taa ka vaina varetu buut pasham panelim vai Control Unitam... kas atrodaas zem panela tur kur releji!?

Kaadi buutu padomi?
User avatar
chippy
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4018
Joined: Mon Apr 28, 2008 2:51 pm
Location: Âgenskalns

Re:Problemas atrisinajums

Post by chippy »

powertool wrote:hey...! :)

Lieta tada izjaucu paneli lai atklatu patieso vainu
bet Lieta tada ka iesledz aizdedzi tad indikatoru lampinas saak izdzist taka pietruktu stravas avots un nedeg borta kompim arii nekas arri iz izslegtas gaismas bet deg tik un taa tad kad atvienoju vainu panrli vai control unitu tad bija oke gaismas tuvas vairs nedega vareja normali ieslegt
Vareetu buut taa ka vaina varetu buut pasham panelim vai Control Unitam... kas atrodaas zem panela tur kur releji!?

Kaadi buutu padomi?
Mans padoms.
Beidz ar katru savu sakāmo lietu cept jaunus topikus!
Varēji šo tēmu turpināt pie viena no saviem topikiem par paneļiem!
Image
powertool
Kaut ko sāk saprast
Kaut ko sāk saprast
Posts: 31
Joined: Tue Sep 30, 2008 11:43 am

Re:Problemas atrisinajums

Post by powertool »

ljoti atvainojos ja kadu esmu aizvainojis sore...bet es vienkarsi velos atrast tam visam risinajumu
User avatar
uculs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2124
Joined: Tue Jan 15, 2008 12:44 am

Re:Problemas atrisinajums

Post by uculs »

Skolā vismaz esi gājis? Varēji arī kādu pieturzīmi pārmaiņas pēc izmantot.
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re:Problemas atrisinajums

Post by Arnijs »

powertool wrote:ljoti atvainojos ja kadu esmu aizvainojis sore...bet es vienkarsi velos atrast tam visam risinajumu
Ne jau Tu ar to kādu aizvaino, bet gan uztaisi bardaku forumā ar saviem jauniem topikiem. Un risinājumi vispār jāmeklē servisos pie zinošiem cilvēkiem ;)
Šeit Tu vari cerēt saņemt padomus, no kuriem, iespējams 9/10 Tevi novedīs pie maldīgiem risinājumiem, jo foruma adrese nav saabremonts.lv , bet gan saabclub.lv Šeit tusē gan galdnieki, gan juristi, gan IT speciālisti, pa kādam dakterim, pa kādam biologam... Nu tā!
Ja gribi kādu risinājumu, labāk uzraksti PM Zinītim ;)
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
User avatar
ZingZeng
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2261
Joined: Fri Jan 18, 2008 7:41 am

Re:Problemas atrisinajums

Post by ZingZeng »

Pateicoties Zinisa ieteikumam, sestdien reanimeju prieks gimenes 9000 luktura tiritaju. Lidz sim nebiju iedomajies, ka, ja nolust tapa, aiz kuras akejas atspere, tad tur vel paliek pietiekosi vietas, lai ar adatviliti vartu uztaist jaunu gropi, kur atsperi aizaket. Lidz sim biju sava stulbuma del jau izmetis 2 slotinas.

Otra lieta, no vienas mazlietotas Champion logu slotinas uztaisiju abiem lukturu tiritajiem jaunas slotinas. Pasam prieks par paveikto un ari lukturi tiri.
Post Reply