degvielas taupītājs ?


User avatar
Gripen
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 682
Joined: Tue Feb 24, 2009 2:42 am
Location: Riga, Latvia

Re:degvielas taupītājs ?

Post by Gripen »

Nīgrajam par molekulāro placinātāju cepums :D :D :D
9-3 B207R ArTEH Performance Edition
9-7X Vortec I6 ArTEH Tank Edition
User avatar
Diks
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 766
Joined: Fri Oct 31, 2008 3:55 am
Location: Ventspils

Re:degvielas taupītājs ?

Post by Diks »

Ja nopietni ir vēlēšanās taupīt, tad elementāra lieta ir uzturēt riepās pietiekoši augstu spiedienu, teiksim 2,5.
10-15% stabili var ietaupīt braucot tā, itkā nebūtu bremžu pedāļa, t.i., lai bremzes būtu jālieto tikai apstājoties vai ārkārtas situācijās B) Starp citu, ietaupīsies arī bremžu kluči un diski ;)
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re:degvielas taupītājs ?

Post by Arnijs »

Diks wrote:Ja nopietni ir vēlēšanās taupīt, tad elementāra lieta ir uzturēt riepās pietiekoši augstu spiedienu, teiksim 2,5.
10-15% stabili var ietaupīt braucot tā, itkā nebūtu bremžu pedāļa, t.i., lai bremzes būtu jālieto tikai apstājoties vai ārkārtas situācijās B) Starp citu, ietaupīsies arī bremžu kluči un diski ;)
Par visu piekrītu, izņemot spiedienu riepās. Ja neved kravas, tad spiedienu paaugstināt nav vajadzības. Jā - degviela nedaudz ietaupīsies, taču uz riepas saskares laukuma rēķina, bet riepas viducis savukārt pastiprināti nodils un arī riepas parametri vairs būs ne tie. Protams 2.5 nav nekāda pārmērība un arī uz nodilumu spēlēs samērā nemanāmi, bet es labāk pieturos pie aptuvenajiem 2.3 priekšā un 2.1 aizmugurē
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
Nīgrais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1675
Joined: Tue Jan 15, 2008 4:53 am
Location: Rîga.

Re:degvielas taupītājs ?

Post by Nīgrais »

Grippen wrote:Nīgrajam par molekulāro placinātāju cepums :D :D :D
Par cienastu paldies!
:)
User avatar
Diks
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 766
Joined: Fri Oct 31, 2008 3:55 am
Location: Ventspils

Re:degvielas taupītājs ?

Post by Diks »

Arnijs wrote:
Diks wrote:Ja nopietni ir vēlēšanās taupīt, tad elementāra lieta ir uzturēt riepās pietiekoši augstu spiedienu, teiksim 2,5.
10-15% stabili var ietaupīt braucot tā, itkā nebūtu bremžu pedāļa, t.i., lai bremzes būtu jālieto tikai apstājoties vai ārkārtas situācijās B) Starp citu, ietaupīsies arī bremžu kluči un diski ;)
Par visu piekrītu, izņemot spiedienu riepās. Ja neved kravas, tad spiedienu paaugstināt nav vajadzības. Jā - degviela nedaudz ietaupīsies, taču uz riepas saskares laukuma rēķina, bet riepas viducis savukārt pastiprināti nodils un arī riepas parametri vairs būs ne tie. Protams 2.5 nav nekāda pārmērība un arī uz nodilumu spēlēs samērā nemanāmi, bet es labāk pieturos pie aptuvenajiem 2.3 priekšā un 2.1 aizmugurē
Ok, laikam vajadzēja precizēt, par pamatu ņēmu savu 9-5 vagonu, tāpēc tāds cipars. Tavs 9-3 tomēr vieglāks.
Pārmērīgs spiediens sāk grozīties ap 3,0. Taupās degviela, bet dziļos mīnusos iebrauc (uz Latvijas ceļiem :( ) ar ritošās remontiem :S
Vilks
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 168
Joined: Tue Jan 22, 2008 3:42 am

Re:degvielas taupītājs ?

Post by Vilks »

Es gan priekšā, gan aizmugurē 2.2 atm.
Vismaz tā ražotājs ir norādījis. (SAAB 9-5)
Aigars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 988
Joined: Fri Nov 28, 2008 3:23 pm
Location: Jeekabpils

Re:degvielas taupītājs ?

Post by Aigars »

Šodien epastā pienāca šāda reklāma - http://www.aktivna.lv/lv/

Ko Jūs par to domājat? :)
2005 2,3T Aero Stg3+ no Arteh
Ex:
1998.gada SAAB 9-5 2,3T
User avatar
Nils
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3970
Joined: Wed Mar 26, 2008 12:29 pm

Re:degvielas taupītājs ?

Post by Nils »

jautaajums wrote:Šodien epastā pienāca šāda reklāma - http://www.aktivna.lv/lv/

Ko Jūs par to domājat? :)
Pilnīga vate. Ja sajutīsi kaut gramu ekonomijas, tad zini, ka tas grams ir ieekonomējies psiholoģisku iemeslu dēļ, nevis pateicoties šim sūdam.
Šāds te stāv vienam manam čomam uz 9k, ātri vien sapratis, ka no tā nav nekāda jēga. Pie kam visi šie brīnumlīdzekļi jau forumā diezgan plaši tika apspriesti, pat kaut kāds LU profesors veselu čupu bija notestējis laboratorijas apstākļos un pa TV paziņoja, ka tas viss, maigi izsakoties, ir pilnīgas muļķības...
Saab 900 Turbo '81
User avatar
chippy
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4018
Joined: Mon Apr 28, 2008 2:51 pm
Location: Âgenskalns

Re:degvielas taupītājs ?

Post by chippy »

jautaajums wrote:Šodien epastā pienāca šāda reklāma - http://www.aktivna.lv/lv/

Ko Jūs par to domājat? :)
Tas nav degvielas taupītājs, bet gan naudas laupītājs!
Image
User avatar
KoreFun
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 7731
Joined: Thu Feb 07, 2008 11:11 am
Location: Rîga

Re:degvielas taupītājs ?

Post by KoreFun »

Nopietns kantoris. Lasam parakstu, skatamies motortelpu:
Image
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag :)

9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
Aigars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 988
Joined: Fri Nov 28, 2008 3:23 pm
Location: Jeekabpils

Re:degvielas taupītājs ?

Post by Aigars »

Es pats jau esmu nonācis pie slēdziena, ka man nav vajadzīgi nekādi uzlabojumi - jābrauc ar tādu mašīnu kādu ražotājs ir izlaidis :) Plika interese dzirdēt ko par šādiem mēsliem domā citi :))
2005 2,3T Aero Stg3+ no Arteh
Ex:
1998.gada SAAB 9-5 2,3T
jozlis
Kaut ko sāk saprast
Kaut ko sāk saprast
Posts: 36
Joined: Thu Apr 28, 2011 1:05 pm
Location: Rîga
Contact:

Re:degvielas taupītājs ?

Post by jozlis »

Ja grib ekonomiju jāpiedomā pie braukšanas stila. Ja brauc daudz jāliek gāze i miers (man reālā ekonomija naudas izteiksmē ieskaitot maksājumu par iekārtu ir ap 30%) nevis jānodarbojas ar tādām muļķībām.
SAAB 9-5 2.3T Aero 2001
User avatar
envoy
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2563
Joined: Wed May 05, 2010 4:08 pm
Location: Riga

Re:degvielas taupītājs ?

Post by envoy »

KoreFun wrote:Nopietns kantoris. Lasam parakstu, skatamies motortelpu:
Image
Vai nu es esmu stulbs, vai tajā bildē NAV 9K motortelpa. Un aktivatora plastmasa ir tik kvalitatīva, ka ar skrūvēm vien nepietiek, vajag vēl saskavot, lai pa ceļam nenokrīt. :D
Saab 9-5 1.9 TiD Hirsch powered by ArTEH
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:degvielas taupītājs ?

Post by elmo »

Ja vēlies paeksperimentēt, varu tev par aliņu iedot šādu uzparikti!;)

Bet tad tev būs svēti jāapsolās vest grāmatvedība un šeit atskaitīties par rezultātiem lai reizi par visām reizēm ar praktiska eksperimenta palīdzību apstiprinātu vai lauztu mītu par magnētiskajiem degvielas taupītājiem!B)

protams būtu ļoti labi, ja būtu jau šobrīd monitorēts degvielas patēriņš bez uzpariktes, lai ir ar ko salīdzināt.
benladens
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 49
Joined: Thu Jul 07, 2011 9:01 pm

Re:degvielas taupītājs ?

Post by benladens »

man sencis ar panemo tos aktivatorus,paprasiju vinam lai iedot man pameginat,braucu no Livaniem uz rigu atškiribu nekadu kompis neparadija ,pat likas ka otradi vairak rij:)
un tur vel raksta ka tie magneti tik sak funkcionet pec kadi 17 vai 20 km :laugh: Nem divus komplektus un maksa uz pusi letak:laugh: :laugh:
Post Reply