SAAB 900 2.0T + gāze


Post Reply
martinsd
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 10
Joined: Thu Jan 27, 2011 3:23 pm

SAAB 900 2.0T + gāze

Post by martinsd »

Sveiki, gribētu, lai kāds padalītos ar informāciju par cenām ar kādam vajadzētu rēķināties, lai ieliktu gāzes iekārtu šajā SAAB'ā. Kāda cena aptuveni sanāks uz 100km ar gāzi un visas pārējās nianses.
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:SAAB 900 2.0T + gāze

Post by elmo »

Raksti gāzes kantoriem, bet domāju, ka izmaksas sākot ar 400 LVL.
Luciferz
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 109
Joined: Fri Feb 15, 2008 7:17 am
Location: Saulkrasti/Adazi/Riga

Re:SAAB 900 2.0T + gāze

Post by Luciferz »

martinsd wrote:Sveiki, gribētu, lai kāds padalītos ar informāciju par cenām ar kādam vajadzētu rēķināties, lai ieliktu gāzes iekārtu šajā SAAB'ā. Kāda cena aptuveni sanāks uz 100km ar gāzi un visas pārējās nianses.
apdomaa, vai tev to vajag. Cik Tu brauc u.t.t.
Man ir reala pieredze ar bmw ar gaazi. Motors 4,4, gaazes iekaarta uz katru cilindru, viss kaa pienaakas, nobraucu KATRU dienu ar to mashiinu apmeeram 200km un atsitu gaazi peec 9 meeneshiem tikai.
Ok cenas bija cits mazliet u.t.t., bet zinot ka gaazes iekaarta prasa apruupi, reguleeshanu, normaalu pashu gaazi + veel tas kameer atmaksaajas, es shobriid nemtu 100% diizeli, nevis veelreiz ietu tam visma cauri;)
User avatar
Smith
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2049
Joined: Tue Jun 10, 2008 2:11 am
Location: Riga

Re:SAAB 900 2.0T + gāze

Post by Smith »

Man braucot ar gāzi pa pilsētu sanāk ~5Ls/100km. Ārpus pilsētas ar 15Ls varu nobraukt ~400km.

Izmaksas, lai uzliktu gāzes iekārtu ir ļoti dažādas. Kā rakstīja Elmo sākot no 400Ls (ko es neiesaku, jo vari vairāk mocīties ar gāzes pieregulēšanu) līdz pat 1000Ls.

Vari forumā atrast SAABaeroist viņš uzlika savējam SAABam.

Es personīgi iesaku likt Vialle iekārtu. :) Vari sīkāk palasīt mūsu forumu par šo lietu:
Gāze un Aero
Saab i gazovoe oborudovanie
Toyota RAV4, LPG&Kellys Lagon
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:SAAB 900 2.0T + gāze

Post by elmo »

Smith, nu kāpēc tu kacini tautu ar Vialle iekārtām. Latvijā šo iekārtu oficiāli ar visiem papīriem priekš pārbūves reģistrācijas CSDD neviens neuzstāda!Ja pateiksi, kur uzstāda, dabūsi no manis pudelīti Užavnieka.;)
User avatar
Smith
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2049
Joined: Tue Jun 10, 2008 2:11 am
Location: Riga

Re:SAAB 900 2.0T + gāze

Post by Smith »

elmo wrote:Smith, nu kāpēc tu kacini tautu ar Vialle iekārtām. Latvijā šo iekārtu oficiāli ar visiem papīriem priekš pārbūves reģistrācijas CSDD neviens neuzstāda!Ja pateiksi, kur uzstāda, dabūsi no manis pudelīti Užavnieka.;)
Lietuvā uzstāda! B)
Toyota RAV4, LPG&Kellys Lagon
User avatar
chippy
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4018
Joined: Mon Apr 28, 2008 2:51 pm
Location: Âgenskalns

Re:SAAB 900 2.0T + gāze

Post by chippy »

Smith wrote:
elmo wrote:Smith, nu kāpēc tu kacini tautu ar Vialle iekārtām. Latvijā šo iekārtu oficiāli ar visiem papīriem priekš pārbūves reģistrācijas CSDD neviens neuzstāda!Ja pateiksi, kur uzstāda, dabūsi no manis pudelīti Užavnieka.;)
Lietuvā uzstāda! B)
Smith, kādas cenas? :)
Image
User avatar
KoreFun
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 7731
Joined: Thu Feb 07, 2008 11:11 am
Location: Rîga

Re:SAAB 900 2.0T + gāze

Post by KoreFun »

Pats nepatīkamākais, ka apkalpo arī Lietuvā:laugh:
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag :)

9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
Luciferz
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 109
Joined: Fri Feb 15, 2008 7:17 am
Location: Saulkrasti/Adazi/Riga

Re:SAAB 900 2.0T + gāze

Post by Luciferz »

nepatiikamaakais, ka gaazes apruupe prasa uzmaniibu. visu laiku kaadi siikumi, respektiivi,- Tu nevari braukt taapat kaa ar benzu vai diizeli.
Tas nekas, ka iekaarta pa Ls1000, automaatiski viss paarsleedzas shurpu, turpu, vienalga ir jeb$#% :S
naudaa ieguvum sir, nervos nav B)
SAABaeroist
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1143
Joined: Thu Jun 19, 2008 2:44 pm
Location: Latvia

Re:SAAB 900 2.0T + gāze

Post by SAABaeroist »

Luciferz wrote:nepatiikamaakais, ka gaazes apruupe prasa uzmaniibu. visu laiku kaadi siikumi, respektiivi,- Tu nevari braukt taapat kaa ar benzu vai diizeli.
Tas nekas, ka iekaarta pa Ls1000, automaatiski viss paarsleedzas shurpu, turpu, vienalga ir jeb$#% :S
naudaa ieguvum sir, nervos nav B)
Nav tik traki.Toties ieguvums it ipaši tagad ir ļoti redzams.
Ja dažreiz medz but kada ķibele ,bet es jau vairakas ķibeles varu pats atrisinat.Piemeram tie paši remkomplekti sprauslam ,filtra tirišana u.t.t. Dators pielagojas un nevajag katru reizi braukt un regulet.Ja man prasitu vai es liktu gazi tagad es noteikti pateiktu ka JA.Varbut tapec ka esu benzin dzineju piekritejs,kaut ari ļoti patīk BMW 3.0 dizeļi;) Mna bija iepriekš 3 mašinas ar gazi un neko slikto nvaru pateikt.Ja ir nauda liec droši,tikai lai butu tads kantoris kurš pec tam dos tev garantiju.Es izveletos autogaze.lv .Ieprieks biju licis gazes iekartas citur un atteiksme ir ļoti manama.

Rupji reiķinot ja Aero videjais pateriņš 12 litr uz 100 km
Nobraukums 10 000 km
Benzins 98=0,87ls bus 1044 ls
Gaze ,041 ls=492 ls
Tad sanak nobraucot 10 000 km es gandriz jau atpelnu savu gazes iekartu un tas apkopes izmakasa nav tik lielas.

Tad pa tris gadiem es nobraucu 40 000 km
Ja pareiķina ekonomija ir diezgan liela.
Bet nu tas ir katra personiga izvele.
Žel tik ka musu valsti nav kadas atlaides tiem auto kuri aprikoti ar gazes iekartu,tomer tas ir nedaudz ZAĻI ;) B)
Nīgrais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1675
Joined: Tue Jan 15, 2008 4:53 am
Location: Rîga.

Re:SAAB 900 2.0T + gāze

Post by Nīgrais »

elmo wrote:Smith, nu kāpēc tu kacini tautu ar Vialle iekārtām. Latvijā šo iekārtu oficiāli ar visiem papīriem priekš pārbūves reģistrācijas CSDD neviens neuzstāda!Ja pateiksi, kur uzstāda, dabūsi no manis pudelīti Užavnieka.;)
Kas i, sāc domāt par sava Grifa gazifikāciju? :)
Davaj siekalojamies kopā! ;)
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:SAAB 900 2.0T + gāze

Post by elmo »

Davaj!:laugh:
serch1
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 19
Joined: Tue Jun 17, 2008 8:41 am
Location: Latvia

Re:SAAB 900 2.0T + gāze

Post by serch1 »

Pilnībā piekrītu!!!!! Un NAV nekāda čakara!!!! Viens pīps vai gāzē vai bendža, ja nu vienīgi riepas grbas dedzināt, pie 4-4.5 štukā apgr. ver izmest no gāzes režīma uz bendžu.... ES TIKAI par LPG- lēti ērti, um ja vēl torsālais balons....
Post Reply