saab 900 autumats defekts


Post Reply
babolits
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 13
Joined: Fri Mar 18, 2011 8:37 pm
Location: Jurmala

saab 900 autumats defekts

Post by babolits »

Sveiki visiem! Saab 900 2.0 autumats! 96gads! kadam ir bijusas problemas ar autumatu? cik apmeram izmaksa remontins! un kas parasti notiek? ieliekot draiva vis ir kartiba un tad lenam atrums pzud! paliek visi ka neitralie? kas par problemu? vai bus jamaina karba?
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:saab 900 autumats defekts

Post by elmo »

Sāc ar vienkāršāko, nomēri eļļas līmeni, ja par maz tad pielej!
Ja eļļas līmenis ir ok, tad citu variantu nav, jābrauc uz kārbu servisu.
Un neiesaku pirkt lietotu kārbu, jo nekad nezini ko nopirksi.
Remonts sākot no kādiem 350LS uz augšu, bet neviens tev neko nevarēs pateikt par izmaksām, kamēr kārba nebūs noņemta, izjaukta un nodiagnosticēta! Es tavā vietā kontā rezervētu kādus 650 LVL visādam gadījumam.
babolits
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 13
Joined: Fri Mar 18, 2011 8:37 pm
Location: Jurmala

Re:saab 900 autumats defekts

Post by babolits »

varbut man uzreiz likt ieksa manualo karbu? nesanak letak?
es isti neizprotu vis bija normali un tad peksni vienkarsi bez troksniem bez neka pazud atrums! citreiz kad draiva uzgaze atkal aiziet! nevaretu but kads elektronisks defekt? un ir ta ka parasti janospiez bremzes lai ieliktu atruma bet tagad var iemest no parkinga jebkura roba bez bremzu pielietosanas!
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:saab 900 autumats defekts

Post by elmo »

Pārbūve uz manuālo visticamāk $ izteiksmē būs tuva AT kapitālajam remontam, ja vien pats pa vakariem neskrūvējas. Būs vajadzīga kārba(kas to zin kādā stāvoklī būs lietota mehāniskā, varbūt arī tai prasās remonts), sajūgs, pedāļu komplekst. Tad jau arī vēl jāmaina visas plastmasas salonā pie ātrumkloķa. Nezinu kā tur vēl ar programmēšanu, vai motors sapratīs, ka tu ātrumus štepselē manuāli, vai viņa smadzene nav adaptēta, lai strādātu pārī ar automātu!?

Lai gan te vislielākais lietpratējs auto pārbūvē uz manuālo kārbu varētu būt Edijs.
Kaut kur lasīju, ka Jelgavā remontē AT kārbas, bet ja nevarot atremontēt, tad veicot pārbūvi uz manuālo!
babolits
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 13
Joined: Fri Mar 18, 2011 8:37 pm
Location: Jurmala

Re:saab 900 autumats defekts

Post by babolits »

Nu ja ta jau labak palikt pie autumata! klau vel jautajums a ja nem karbu no 2.3 motora man 2.0 deres?
valdis9000
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 12
Joined: Tue Feb 01, 2011 6:25 pm

Re:saab 900 autumats defekts

Post by valdis9000 »

sveiki!varbut nevietā bet par kārbām ir!
lieta tada bija man autumāts parliku uz manuālo vis der nekādu problēmu bet atdūros pie tā kad šofera pusē pusas gals lec arā no vietas! pabraucu kadu metru un izlec arā liekas tā kad pa īsu pusas butu!
Jautājums: vaij autumātam atširās pusas garums? vaij varbut ir kādu citu iemeslu dēļ lec arā!
Ja intresē man ir automātiskā karba labā stāvokli ejoša!
runa iet par saab9000 2,3T 92g!
User avatar
Nils
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3970
Joined: Wed Mar 26, 2008 12:29 pm

Re:saab 900 autumats defekts

Post by Nils »

valdis9000 wrote:sveiki!varbut nevietā bet par kārbām ir!
lieta tada bija man autumāts parliku uz manuālo vis der nekādu problēmu bet atdūros pie tā kad šofera pusē pusas gals lec arā no vietas! pabraucu kadu metru un izlec arā liekas tā kad pa īsu pusas butu!
Jautājums: vaij autumātam atširās pusas garums? vaij varbut ir kādu citu iemeslu dēļ lec arā!
Ja intresē man ir automātiskā karba labā stāvokli ejoša!
runa iet par saab9000 2,3T 92g!
Tātad, palīdzēšu noprecizēt, ir 92. gada 2.3T automāts.
Tika uzlikta mehāniskā kārba no tāda paša 92. gada 2.3i bezturbo.
Pusasis pa gadiem atšķirās? Un vai atšķirās turbo un neturbo pusasis?
Saab 900 Turbo '81
berzaine
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 471
Joined: Mon Apr 06, 2009 2:08 pm

Re:saab 900 autumats defekts

Post by berzaine »

Nils wrote:
valdis9000 wrote:sveiki!varbut nevietā bet par kārbām ir!
lieta tada bija man autumāts parliku uz manuālo vis der nekādu problēmu bet atdūros pie tā kad šofera pusē pusas gals lec arā no vietas! pabraucu kadu metru un izlec arā liekas tā kad pa īsu pusas butu!
Jautājums: vaij autumātam atširās pusas garums? vaij varbut ir kādu citu iemeslu dēļ lec arā!
Ja intresē man ir automātiskā karba labā stāvokli ejoša!
runa iet par saab9000 2,3T 92g!
Tātad, palīdzēšu noprecizēt, ir 92. gada 2.3T automāts.
Tika uzlikta mehāniskā kārba no tāda paša 92. gada 2.3i bezturbo.
Pusasis pa gadiem atšķirās? Un vai atšķirās turbo un neturbo pusasis?
no 2.3 t liekot uz 2.3 bez t. kaut kādas atskiribas bija, precizi nepateikšu, gan jau speci zinās vairāk, manējam nevarēja samainīt 1 pret 1.
Post Reply